Dietetyk hormonalny

Dietetyk hormonalny

Ocena: 4.3/10 (10 głosów)Nazywam się Beata Ślebzak-Cebula i jestem dyplomowanym dietetykiem specjalizującym się w dietetyce klinicznej. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka w WSZUiE w Poznaniu. Od kilku lat propaguję zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie. Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Największą grupę moich pacjentów stanowią kobiety, które dotykają choroby układu hormonalnego i pokarmowego. Moim mottem zawodowym jest powiedzenie ajurwerdyjskie, w pełni oddające w pełni sens mojej pracy: „Kiedy dieta jest zła, lekarstwo jest bezużyteczne. Kiedy dieta jest dobra, lekarstwo jest niepotrzebne” Pacjentów z Poznania i okolic przyjmuję w gabinecie dietetycznym, dla osób spoza Poznania polecam swoje usługi on-line (konsultacje telefoniczne lub przez Skype).Podobne strony
 • Odchudzanie Warszawa

  M.Krukowska - dietetyk, poraday żywieniowe, diety indywidualne. Każda osoba traktowana jest indywidualnie. Program żywieniowy i edukacja dopasowana jest do "wagi" i rodzaju problemu. W zależności od potrzeb są to: odpowiednio przeprowadzona porada, dokładnie sprecyzowana dieta czy też ogólny jej zarys. Postępowanie jest kwestią wyboru tego, co jest dla danej osoby najłatwiejsze i będzie przynosić najlepsze rezultaty.

 • Odchudzanie

  Diety są podstawowym czynnikiem w trosce o nasze ciało. Czasem wynikają z konieczności, czego genezą jest nadwaga. Kluczowym celem diety staje się zmniejszenie ilości jadanych tłuszczów i zamiana ich bardziej odżywczymi elementami. Nieodzowną wątpliwością jest także introdukcja do organizmu tych surowców, których jednostka nie jadała lub zażywała niewiele, ale będących zastrzeżeniem harmonijnego funkcjonowania. Otyłość może zostać zarówno powodem śmierci, zatem właściwy sposób jedzenia zostaje kluczem do powrotu do normalności. Prawidłowy dobór witamin i składników mineralnych odnawia nasz ustrój a także wpływa na nasze samopoczucie dodając więcej energii, siły i witalności.

 • Preparaty na odchudzanie

  Goodbye Appetite to nowatorski sposób na schudnięcie. Goodbye Appetite gwarantuje szybkie i skuteczne odchudzanie. To optymalnie zaprojektowana formuła. Kluczowym składnikiem tego napoju odchudzającego jest babka płesznik, która korzystnie oddziałuje na śluzówkę przewodu pokarmowego, stanowi źródło rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika. Dodatkowo redukuje apetyt. Goodbye Appetite to środek na odchudzanie dla mężczyzn i kobiet.

 • Zdrowa żywność

  Życie w ciągłym biegu, brak czasu - to elementy, z którymi spotykamy się coraz częściej. Niestety odbija się to także na sposobie w jaki się odżywiamy, sięgamy coraz częściej po fast foody, a zamiast zdrowego obiadu wolimy zjeść kilka hamburgerów, lub pizzę. Mimo, że zdajemy sobie sprawę z tego, że działa to destrukcyjnie na nasz organizm i źle wpływa na samopoczucie, to nic z tym nie robimy. Jeżeli jednak chcesz wpłynąć na to jak się czujesz i jak będziesz się czuł w przyszłości zacznij jeść zdrowo. Zajrzyj na nasz portal, na którym znajdziesz wiele zdrowych przepisów, a także porady, które pomogą ci ułożyć dietę i zgubić zbędne kilogramy.

 • Ranking tabletek wspomagających odchudzanie

  Jeżeli nie masz jeszcze pewności czy spożywanie tabletek na odchudzanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia, to zapraszamy do zapoznania się z rankingiem skutecznych preparatów pomagających w odchudzaniu. Owoce acai czy zielona herbata to naturalne składniki które są wykorzystywane w tabletkach odchudzających. Preparaty z jagodą acai to ostatnio najbardziej rozpowszechnione suplementy o niespotykanych dotychczas właściwościach, wspomagają odchudzanie, poprawiają koncentrację, sprawność seksualną, opóźniają efekty starzenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o jagodach acai oraz preparatach które je wykorzystują to zapraszamy do zapoznania się z rankingiem tabletek na odchudzanie. Skuteczność działania, trwałe efekty po zakończeniu kuracji i cena to trzy główne kryteria, według których polscy internauci oceniają preparaty prezentowane w rankingu.

 • Happy Diet - Zdrowe i skuteczne diety dla każdego.

  Strona o zdrowym odżywianiu się, pokazuje najlepsze i najskuteczniejsze diety które działają odchudzając, jak równie można dzięki nim zdrowo przybrać na masie. Opisuje tutaj między innymi dietę dukana, dietę kopenhaska, dietę piękności, dietę 1000 kalorii oraz diety według grupy krwi.Na stronie znajdziesz również różnego rodzaju ciekawostki dotyczące zdrowego odżywiania się oraz zdrowego zrzucania zbędnych kilogramów.

 • Zrzuctenbalast.pl - strona poświęcona zdrowej diecie

  Mam przyjemności przedstawić nową stronę zrzuctenbalast.pl. Zajmuje się ona szeroko pojętą tematyką zdrowego odżywiania i stylu życia. Oczywiście dla większości z nas najważniejsza jest tu utrata wagi przez stosowanie zdrowej żywności. Oczywiście nie jest to jedyny pozytywny skutek zmiany sposobu odchudzania. Najważniejszym aspektem jest nasze zdrowie. Zwiększamy tym samym odporność naszego organizmu. Ogólnie wiadomo, że warto zdrowo się odżywiać, więc nie muszę nikogo do tego przekonywać. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji, które będziesz mógł dopasować do siebie – do swojego trybu życia, aktualnych przyzwyczajeń kulinarnych oraz przede wszystkim do swojego charakteru. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i na pewno nie będzie żałował, że zmienił swoje życie. To wszystko przynosi same korzyści więc nie warto czekać, trzeba się wziąć za siebie i zacząć zdrowo żyć! Już dziś wejdź na stronę zrzuctenbalast.pl i zapoznaj się z naszymi artykułami i recenzjami. Nie ma na co czekać, z wiekiem będzie tylko trudniej.

 • Dietetyk LiveDiet24.com

  Znalezienie profesjonalnego dietetyka w Warszawie to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest LiveDiet24, a więc poradnia, która imponuje skutecznością oraz niskim cenami usług zawartymi w atrakcyjnych planach cenowych. Co warto wiedzieć o dietetyku LiveDiet24? Istnieje możliwość konsultacji online, a sporządzane diety są proste, skuteczne i niedrogie w realizacji. Z usług skorzystać mogą nie tylko dorośli, ale także rodzice chcący zadbać o zdrowie swoich dzieci.