Poród

Poród

Ocena: 1.6/10 (12 głosów)Nasz serwis www.porod.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na dany temat. U nas znajdziesz szczegółowe informacje, żadnych nie domówień. www.porod.medserwis.pl to przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Poród nie jest zwykłym zabiegiem medycznym. Poród, czyli narodziny dziecka to ogromne emocjonalne przeżycie. Poród zazwyczaj budzi lęki i obawy, dlatego tak powinniśmy planować, żeby poród odbywał się pod fachową opieką.Podobne strony
 • 9 tydzień ciąży

  Ten serwis tworzony był z myślą o Was, drodzy internauci. Autorzy serwisu starali się, aby umieścić na nim jak najwięcej praktycznych i ciekawych informacji. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym. W 9 tygodniu wykształcają się paluszki u nóg, które podobnie jak u rąk na razie są połączone błoną. W tym tygodniu kurczy się i właściwie zanika ogon na końcu kręgosłupa.

 • 28 tydzień ciąży

  U nas znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego tematu: 28 tydzień ciąży, żadnych nie domówień. Portal ten www.28tydzienciazy.medserwis.pl został przygotowany przez samych specjalistów dlatego znajdziesz na nim same przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Zapraszamy gorąco! Zachodzą poważne zmiany w mózgu maluszka, który zaczyna intensywnie się fałdować. Dzięki czemu kształtuje się też pamięć.

 • Ciąża i poród

  LinkBaby jest to serwis dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym znajdują się treści edukacyjne, rozrywkowe jak również forum dyskusyjne umożliwiające wymianę informacjami między użytkownikami. LinkBaby.pl umożliwia stworzenie społeczności rodziców, którzy wzajemnie się wspierają w trudnych momentach, ale też wspólnie dzielą się swoją radością. Dzięki zwiększającej się liczbie użytkowników rośnie również ilość informacji i poruszanych problemów.

 • Sopelek - Aspirator do nosa - Odciągacz Kataru

  Jesteśmy producentem uznanej gamy rozwiązań o nazwie Sopelek. Proponujemy idealne rozwiązania do pozbywania się kataru, przeznaczone dla naszych pociech. Największymi zaletami naszych wyrobów są bezpieczeństwo oraz skuteczność użycia ich u najmłodszych. Systematyczne korzystanie z Sopelka minimalizuje ryzyko wielu schorzeń oraz poprawia samopoczucie. Fachowość naszej firmy została doceniona przez zadowolonych użytkowników laurem konsumenta. Jeśli starają się Państwo znaleźć informacje o tym jak dbać o nosek malucha to warto odwiedzić naszą stronę internetową. Troska o Państwa pociechy stała się dla motorem do tego był powstał nasz portal. Zamieszczamy na nim przydatne informacje, wskazówki dotyczące wyrobów do odciągania kataru. Kładziemy niebywały nacisk na pełne informacje pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Przejrzystość naszego portalu to nasz atut. Nasza firma to serwis internetowy, który powinni odwiedzić rodzice dbający o noski swoich pociech. Mogą znaleźć tutaj Państwo pożyteczne wskazówki i ciekawostki dotyczące asortymentu do odciągania kataru. Fachowe i kompetentne informacje to dla nas priorytet dzięki czemu będą Państwo wiedzieć nie tylko gdzie nabyć taki produkt, ale również go użytkować i myć. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu, ponieważ warto.

 • Badania prenatalne

  USG genetyczne, tak zwana amniopunkcja czy też testy PAPP-A to podstawowe badania prenatalne, pozwalające na ocenę stopnia ryzyka wystąpienia u dziecka takich schorzeń genetycznych jak chociażby Zespół Downa czyli upośledzenie umysłowe. Badania prenatalne zalecane są głównie w przypadku ciąży o podwyższonym ryzyku. Powinny je również wykonać mamy w wieku powyżej 35 roku życia. Badania prenatalne wykonuje się również wtedy, gdy podstawowe badanie USG wykazało pewne niewłaściwości. Więcej na temat tego kiedy i w jakim celu stosuje się badania prenatalne oraz o tym jak się wykonuje badania prenatalne, przeczytasz na stronie naszego centrum wiedzy.

 • Objawy ciąży

  Pod warunkiem, że potencjalna przyszła mama spostrzeże u siebie znamienne, objawy ciąży wymagane jest bezzwłocznie zgłosić się do medyka, jaki wyda odpowiednie wytyczne, a następnie skieruje na rozstrzygające badania na macierzyństwo. Niemniej jednak jak najbardziej wskazane jest zajrzeć na witrynę www pierwszeobjawyciazy.net, gdzie znajdują się takie artykuły jak ciąża objawy. O ile w takim razie męczy Cię częste oddawanie moczu, nadwrażliwość na zapach, a do tego masz zmiany apetytu to wejdź na tą witrynę internetową a następnie stwierdź czy być może są to w tym przypadku objawy ciąży.

 • BabyBorn Szkoła Rodzenia

  Zapraszamy pary spodziewające się dziecka na zajęcia w szkole rodzenia. Zajęcia dedykowane są dla osób z Krakowa i okolic - Skawina, Sułkowice czy Radziszów.
  Zajęcia odbywają się w systemie tygodniowym i są w pełni bezpłatne. Ich koszt refundowany jest z NFZ.
  W czasie zajęć szkoły rodzenia spotkasz się z osobami, które przybliżą Ci tematykę ciąży, porodu i połogu. Nasi wykładowcy to wieloletni eksperci w tematyce dietetyki, położnictwa, szczepienia dzieci, banku komórek macierzystych czy rehabilitacji.
  Zajęcia dzielą się na część wykładową, czyli spotkanie o danej tematyce z pokazami multimedialnymi jak i możliwością zadawania pytań.
  Druga część zajęć to zajęcia praktyczne podczas których nauczysz się przewijania dziecka, karmienia. Przygotujesz swoje ciało do porodu pod okiem rehabilitantki.
  Przy szkole działa gabinet położnej, gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy dotyczącej ciąży czy połogu.
  Szkoła wypożycza również urządzenia do samodzielnego przeprowadzenia KTG w domowym zaciszu - nowość na polskim rynku ZuzaMed.
  Na wyposażeniu szkoły jest również elektryczny laktator.
  Szkoła świadczy również usługę bezpłatnej opieki poporodowej dla mam i dzieci.

 • Portal informacyjny dla rodziców

  Strona internetowa, na której znajduje się solidna dawka wiedzy na temat zdrowia oraz radzenia sobie z wyzwaniami, przed jakimi staje nowoczesny rodzic. Moc wskazówek jak radzić sobie ze stresem, problemami zdrowotnymi oraz trudnościami, jakie nierozerwalnie wiążą się z macierzyństwem, ojcostwem i nie tylko. Zapraszamy na jeden z najciekawszych portali dla rodziców w sieci – publikujemy wyłącznie unikalne materiały, prezentujemy liczne recenzje ciekawych produktów oraz wywiady z fascynującymi osobami.

 • Mamaibobasy.pl

  Kobiety, które zostały mamami często mają wiele wątpliwości, problemów i pytań związanych z rozwojem swoich maluszków. Odpowiedzi na pytania i porady dotyczące macierzyństwa można znaleźć na portalu dla rodziców mamaibobasy.pl gdzie poruszanie są różne tematy. Każda mama dowie się jak wychować szczęśliwe dziecko, jak nie krzyczeć na dziecko a kobiety starające się o maluszka dowiedzą się czego unikać w ciąży i jakie są produkty zakazane w ciąży. Zapraszamy na nasz portal.