Zacma.info

Zacma.info

Ocena: 2.1/10 (13 głosów)Podstępna i niebezpieczna choroba powodująca całkowitą ślepotę. Początkowo trudna do wykrycia ponieważ nie boli a jej objawy nie są tak intensywne jak mogło by się wydawać. Zaćma – atakująca głównie osoby starsze polega na zmętnieniu soczewki oka i stopniowej utracie wzroku. Objawy które powinny nas skłonić do wizyty u lekarza to zamglony obraz, mniej intensywne barwy kolorów a także światłowstręt. Jeśli podejrzewasz zaćmę u siebie lub u bliskiej ci osoby odwiedź naszą stronę Zacma.info i przeczytaj o jej szczegółowych objawach a także o sposobach jej leczenia.Podobne strony
 • Anemia

  Nasza strona to ogromna dawka merytorycznej informacji. Z nami nigdy nie będziesz się nudził, zawsze znajdziesz to, co Cię interesuje oraz dowiesz się wielu nowinek ze świata medycyny. Anemia to zmniejszona ilości hemoglobiny we krwi. Rodzaje anemii, anemia aplastyczna gdy szpik nie wytwarza komórek krwi, anemia syderoblastyczna wskutek niedoboru żelaza, anemia megaloblastyczna wskutek niedoboru kwasu foliowego.

 • Czerniak

  Użytkownicy wyrażali swoje opinie, które my braliśmy pod uwagę, w dalszym tworzeniu tego portalu. Zapraszamy do obejrzenia naszego wspólnego dzieła www.czerniak.medserwis.pl. na nas nigdy się nie zawiedziesz! Musisz koniecznie się przekonać! Czerniak - złośliwy nowotwór skóry. Czerniak jest związany ze zmianami barwnikowymi, znamionami. Nie leczony czerniak prowadzi do śmierci. Czerniak może powstawać w obrębie zdrowej skóry.

 • Wole

  Serwis www.wole.medserwis.pl nie wyczerpuje żadnym razie całości wiedzy na temat woli. Ale mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszystko czego potrzebują na ten temat. U nas dowiesz się co to są wole i dlaczego wole powstają. Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu. Wole to powiększenie tarczycy. Narząd może być powiększony równomiernie (wole proste lub miąższowe), czasem w miąższu tarczycy występują guzki (wole guzkowe).

 • Uremia

  Strona www.uremia.medserwis.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych i wartościowych treści na temat uremii. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu i chętnie będziecie korzystali z tej witryny! Zapraszamy! Uremia to niewydolność nerek. Uremia powstaje w wyniku samozatrucia, które spowodowane jest zatrzymaniem w ustroju różnych produktów przemiany materii, normalnie wydalanych z moczem.

 • Salmonelloza

  Ten serwis to wielka baza informacji dotyczących choroby ją jest salmonelloza. Takiej bazy formacyjnej na temat salmonellozy nie znajdziesz na innym portalu. Dlatego warto nas sprawdzić i polecić znajomym! Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu www.salmonelloza.medserwis.pl. Salmonelloza - choroba zakaźna wywołana przez bakterie z rodzaju Salmonella. Salmonellozy występują u różnych gatunków zwierząt oraz ludzi.

 • Zapalenie ucha środkowego

  www.zapalenieuchasrodkowego.medserwis.pl to witryna, która dostarcza wiele niezbędnych wiadomości na temat schorzenia jakim jest zapalenie ucha środkowego. Mamy nadzieję, że z chęcią korzystacie Państwo z naszego portalu, ponieważ zadbaliśmy nawet o najdrobniejsze szczegóły. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania swojej wiedzy na temat zapalenia ucha środkowego na tym portalu! Zapalenie ucha środkowego - stan zapalny ucha środkowego.

 • Nowotwór piersi

  Mamy nadzieje, że ten portal www.nowotworpiersi.medserwis.pl wyszedł naprzeciw Państwa potrzebom związanym z tematem nowotworu piersi. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszytskie nurtujące Cię pytania dotyczące nowotworu piersi. Zapraszamy! Nowotwór piersi - najczęściej spotykane są dwa typy tej choroby: rak zrazikowy i przewodowy. Rak piersi rozwija się w formie małego guza. Niektóre guzy są łagodne, inne złośliwe.

 • Hipotonia

  Hipotonia - niedociśnienie tętnicze. Hipotonia to obniżone ciśnienie tętnicze poniżej wartości prawidłowej. Hipotonia zmienia swoje granice w wieku starczym.Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www.hipotonia.medserwis.pl ja dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i skorzystam z zawartych tu treści merytorycznych. Wszystkie komentarze i sugestie na temat www.hipotonia.medserwis.pl sprawiają że rozwój portalu przebiega w kierunku proponowanym przez jego użytkowników.

 • Sposób na ból nóg, łydek, stawów - veerasilver.pl

  Obecnie bardzo często zdarza się tak, że wiele godzin spędzamy w pracy, na nogach, nie mamy czasy na uprawianie żadnego sportu, ani na odpoczynek. Prowadząc taki tryb życia nasze stawy bardzo szybko dadzą o sobie znać, będziemy odczuwać ból przy każdym ruchu, na nogach mogą pojawić się żylaki i cellulit. Na naszej stronie prezentujemy Państwu kolekcję Veera Silver. Jest ona idealnym rozwiązaniem problemów bólu stawów, żylaków czy cellulitu.