Konie

 • Ściółka dla koni - Hygienic

  Ściółka dla koni - Hygienic

  Ściółka dla koni marki Hygienic to najwyższej jakości produkt, którego niezwykła jakość została doceniona przez wielu hodowców w całej Europie. Cechą charakterystyczną naszej ściółki trocinowej dla koni jest wyjątkowy proces produkcyjny. Dzięki niemu nasze trociny zawierają minimalną ilość pyłu. Oznacza to, że podczas przebywania konia w boksie za każdym jego ruchem nie wzbija się w powietrze pył, który osadza się na skórze, oczach i nie dostaje się do płuc będąc wyjątkowo niebezpiecznym. Wszystkie trociny są poddawane działaniu wysokiej temperatury. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one niezwykle chłonne, wysuszone, ale co najważniejsze wolne od mikroorganizmów i dodatkowo zakonserwowane. Zabicie bakterii i drobnoustrojów sprawia, że ściółka dla koni Hygienic nie podlega tak szybko procesom rozkładu. Dodatkowo może ona przez dłuższy czas zachowywać wyjątkowe właściwości bez utraty wysokiej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza wyjątkową ofertą na ściółki trocinowe dla koni jak również wysokiej jakości pellet dla koni - antyalergiczną ściółkę.

  Data dodania: 29 08 2011 szczegóły wpisu
 • Stajnia pod Srebrną Podkową

  Stajnia pod Srebrną Podkową

  Jesteśmy miłośnikami koni tak jak wy. Nasza firma zajmuje się hodowlą i sprzedażą. STAJNIA POD „ SREBRNĄ PODKOWĄ” oferuje przejażdżki konne, przewozy bryczką, konie jako atrakcja przyjęć rodzinnych, sesje zdjęciowe w plenerze, hotel dla koni i wiele innych usług związanych z końmi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, miłą atmosferę i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 27 06 2011 szczegóły wpisu
 • Konie i wszystko co jest z nimi związane

  Konie i wszystko co jest z nimi związane

  Najnowsze wiadomości ze świata pięknych zwierząt jakimi są konie, aktualności jeździeckie i wiele innych ciekawych informacji znajdziecie na naszym portalu konnym galopujemy.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników koni oraz jazdy konnej. W naszym serwisie obejrzycie ciekawe filmiki, relacje oraz przeczytacie artykuły o koniach i nie tylko, a przede wszystkim miło spędzicie czas. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 06 2011 szczegóły wpisu
 • Konie rasowe

  Konie rasowe

  Podstawowym podziałem ras koni jest rozróżnienie ras gorącokrwistych, zimnokrwistych oraz karłowatych. Następnie uwzględnia się ich pochodzenie i w ten sposób mamy dziś do czynienia z naprawdę wieloma odmianami konia domowego. Podstawowym podziałem ras koni jest rozróżnienie ras gorącokrwistych, zimnokrwistych oraz karłowatych. Następnie uwzględnia się ich pochodzenie i w ten sposób mamy dziś do czynienia z naprawdę wieloma odmianami konia domowego

  Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu
 • Wędzidła

  Wędzidła

  Ile razy zdarzyło nam się zamówić wędzidło w sklepie i w efekcie dostaliśmy wędzidło jakiego oczekiwaliśmy, ale było zdecydowanie cieńsze lub grubsze niż wyglądało na to obrazku. Czym się kierujemy robiąc zakupy dla naszego konia? Zwykle po prostu nie mamy wystarczającej wiedzy na ten temat. Kupujemy standardy. A jeśli koń jest „niegrzeczny” wkładamy mu do pyska pelham. W dobie internetowych sklepów każdy ma możliwość kupienia dowolnego kiełzna, będąc mniej lub bardziej przekonanym o tym co robi.

  Data dodania: 07 12 2010 szczegóły wpisu
 • Płody rolne - gielda-koni.com.pl

  Płody rolne - gielda-koni.com.pl

  Serwis zawiera następujące kategorie: konie, hodowle specjalistyczne, ośrodki jeździeckie, pojazdy konne, płody rolne. Chcemy ułatwić wszystkim kontakt ze sobą, bez zbędnego przeszukiwania setek stron internetowych producentom, importerom i hodowcom. Chcemy zaprosić do zapoznania się z nowym portalem przedstawiającym oferty sprzedaży, kupna i zamiany koni, pojazdów konnych i płodów rolnych, a dodatkowo przedstawiającym pełne informacje o ośrodkach jeździeckich i hodowlach specjalistycznych. Serwis internetowy został zrobiony z myślą o niezwykle wymagających klientach, którzy pragną odszukać konkretna ofertę jak płody rolne czy pojazdy konne nie marnując czasu na przebijanie się przez gąszcz absolutnie niewartościowych informacji. Precyzyjna wyszukiwarka umożliwia błyskawiczne odnalezienie konkretnego wątku poszukiwań bez bezcelowego przeszukiwania całej oferty serwisu. Wiemy, że ten serwis lada dzień będzie jedną z najczęściej odwiedzanych stron jeździeckich w Polsce!

  Data dodania: 06 12 2010 szczegóły wpisu
 • Stajnia Koni Huculskich Antoniów

  Stajnia Koni Huculskich Antoniów

  Stadnina Koni Antoniów Zaprasza w okolice miasta Radomsko, cisza i spokój towarzyszą nam podczas konnych wycieczek po okolicy ośrodka, organizujemy Rajdy Obozy jeździeckie, uczymy jeździć Konno dzieci młodzież i dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych, przejażdżki konne, lasy pola łąki - całe to piękno można podziwiać wyłącznie z końskiego grzbietu i tylko u nas można przeżyć to w takim niepowtarzalnym klimacie

  Data dodania: 08 11 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Konie - nowa strona:

Adres: