Pol-Mak.pl

Pol-Mak.pl

Ocena: 2.6/10 (23 głosów)Pol-Mak producent makaronu domowego istnieje na rynku od 1995 roku. W ofercie makaron tradycyjny, w tym również makaron dla dzieci"Wesołe Literki". Makaron tłoczony oraz pełnoziarnisty. Na stronie znajduje się krótka historia makaronu oraz przepisy kulinarne. Posiadamy nowoczesne maszyny, które umożliwiają produkcję makaronu w przeróżnych formach. Pełna oferta wraz ze zdjęciami dostępna na naszej stronie internetowej. ZapraszamyPodobne strony
 • Mąka żytnia

  Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie Sp. j. specjalizuje się w produkcji artykułów mącznych od 18 lat. W ofercie mąka żytnia, pszenna, szadkowska, tortowa, krupczatka. Oferujemy również specjalistyczną mąkę makaronową wyprodukowaną z pszenicy miękkiej. W naszej pracy szczególną uwagę skupiamy na doborze ziarna tak aby nasze produkty spełniały wszelkie standardy zdrowej żywności. Dzięki zaawansowanym technologiom, specjalistycznej wiedzy oraz starannie wyselekcjonowanym ziarnom do przemiału gwarantujemy najwyższą jakość. Szczegółowe informacje na temat oferty na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

 • Wesoleliterki.pl

  Wesoleliterki.pl przedstawia oryginalny produkt wytwórni makaronu domowego Pol-Mak. Jest to makaron przeznaczony dla dzieci. Pochodzi z makaronu tradycyjnego. Specjalny kształt liter alfabetu przekształca makaron w bardziej atrakcyjną formę. Dla niejadków posiłek staje się atrakcyjniejszy. Pol-Mak produkuje bardzo dużo rodzajów makaronu. Firma istnieje od 1995 roku, jest jedną z największych zajmujących się produkcją. Zapraszamy na naszą stronę

 • ANNA hurtownia makaronu

  Przedstawiamy Państwu producenta makaronów Anna z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku. Oferujemy makarony: 6, 4 i 2 jajeczne, bez cholesterolu oraz dla zwierząt. Zakupią u nas Państwo: nitkę, krajankę, świderki, muszelki, kolanka, wstążki, rurki, łazanki, zacierki czy frytki. Do produkcji używamy wyłącznie składników najlepszej jakości. Przez cały czas wzbogacamy propozycję, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów. Dbamy o udoskonalanie technologii produkcji, która przejawia się we wzroście jakości oraz niezawodności proponowanych artykułów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

 • mlynomag.pl

  Młynomag to firma zlokalizowana w Reszlu nieopodal Mrągowa, której początki sięgają XIV wieku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mąki paczkowanej i piekarniczej. Nasze produkty są regionalnego pochodzenia oraz powstają w oparciu o młynarską tradycję. Proponowana przez nas mąka paczkowana, pakowana jest w opakowania o niepowtarzalnym designie z graficznym ornamentem. W naszej propozycji mieszczą się produkty wysokiej klasy i szlachetności jak ekologiczna mąka żytnia, różnorodnego typu mąka pszenna, orkiszowa czy też kasza manna. Zachęcamy do zakupów na naszej stronie internetowej albo bezpośrednio w naszym młynie.