• AUDYTOR - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

audytor

 • Audytor efektywności

  Wprowadzony przez polskie prawo wymóg wykonywania białych certyfikatów to początkowy zwrot w stronę zaoszczędzenia energii. Białe certyfikaty są nie tylko poświadczeniami określającymi jakość budynku z punktu widzenia zapotrzebowania energetycznego, to też specyficzne instrukcje dla użytkowników budynków mieszkalnych, które pozwalają na obniżenie rzeczywistych wydatków na ich utrzymanie. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu audytów efektywności energetycznej koniecznych do pozyskania białych certyfikatów.

 • Świadectwa energetyczne - ogólnopolska lista certyfikatorów

  Ogólnopolska baza osób uprawnionych do opracowywania i wystawiania Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków, mieszkań i lokali. Wpisz się do bazy, aby Twoi klienci mogli Cię odnaleźć. Już ponad pięciuset certyfikatorów zarejestrowało się w naszej bazie. Od dnia 1 stycznia 2009 w związku z nowelizacją Ustawy Prawo Budowlane każdy dom, budynek czy też mieszkanie, podlegające sprzedaży, wynajmowi musi mieć sporządzone świadectwo energetyczne.

 • Wdrożenia systemów ISO, znak CE, szkolenia

  CERTIOS Centrum Edukacji Przedsiębiorcy Firma doradczo - szkoleniowa zajmująca się szkoleniami dla firm i osób prywatnych, wdrażaniem systemów zarządzania oraz doradztwem podczas oznaczania wyrobów znakiem CE. W ramach systemów zarządzania świadczymy usługi wdrażania pojedynczych oraz zintegrowanych systemów, utrzymania systemu oraz audytów wewnętrznych w zakresie m.in:systemu zarządzania jakością ISO 9001
  systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001
  systemu zarządzania BHP OHSAS 18001 i PN-N 18001 [*]systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
  Ponadto pomagamy producentom i importerom nadać oznaczenie CE na różne typy wyrobów, np.:maszyny i urządzenia,
  sprzęt elektryczny i elektroniczny,
  zabawki,
  wyroby budowlane,
  wyroby medyczne,
  jachty,
  przyrządy pomiarowe i wiele innych.
  W ramach usługi doradztwa nasi Klienci otrzymują pełna identyfikację wymagań prawnych i innych dotyczących swoich wyrobów, a także wzór deklaracji zgodności swojego wyrobu oraz tabliczki znamionowej.Drugim rodzajem prowadzonej przez nas działalności są szkolenia. Proponujemy Państwu szkolenia otwarte realizowane w Krakowie oraz szkolenia dedykowane realizowane w siedzibie Klienta. W zakresie systemów ISO zapraszamy na szkolenia dla Auditorów Wewnętrznych i Pełnomocników ds. ISO, natomiast w zakresie oznakowania CE - kursy "Samodzielne nadawanie oznaczenia CE zgodnie z dyrektywami europejskimi". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do współpracy z nami!

 • Wdrożenia systemów ISO, szkolenia w zakresie ISO, oznaczenie CE

  Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości jest firmą doradczo-szkoleniową zajmującą się wdrażaniem systemów zarządzania, szkoleniami oraz doradztwem w zakresie nadawania oznaczenia CE. W zakresie usług wdrożeniowych oferujemy: wdrożenia systemów zarządzania, utrzymanie systemu oraz audyty wewnętrzne. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrożeniach następujących standardów: ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 27001, ISO 17025, ISO 22000, ISO 13485, ISO 3834, Zakładowej Kontroli Produkcji oraz standardu SCC/VCA. Dodatkowo pomagamy producentom i importerom w nadaniu oznaczenia CE na wyroby. Ponadto w Krakowie i Opolu prowadzimy szkolenia otwarte dla firm i osób prywatnych oraz realizujemy szkolenia dedykowane w siedzibie Klienta. W zakresie wspomnianych systemów ISO prowadzimy szkolenia dla Pełnomocników ds. ISO i Audytorów Wewnętrznych. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy szkolenia on-line, te i pozostałe nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do współpracy z nami!

 • Biegli rewidenci

  Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu raportów finansowych, bazujących na nowoczesnych standardach kontroli finansowej. Oferta tyczy się przede wszystkim analizowania raportów finansowych spółek giełdowych, wszechstronnych usług doradczych w kwestii wyceny i sprzedaży przedsiębiorstw, doradztwa implementacyjnego, usług rachunkowych oraz wielu innych. Kadra DORADCA Auditors to specjaliści z odrębnych dziedzin: informatycy, specjaliści księgowi oraz biegli rewidenci. Spółka Auditors należy do grupy znaczących firm funkcjonujących w branży audytorskiej.

 • Audyty i świadectwa energetyczne

  Charakterystyka energetyczna lokali budynków oraz ich części stanowiących samodzielną całość techniczną. Termomodernizacja oraz usprawnienia budynków zgodnie z wymogami ustawy - obliczenia nakładów i efektów.Korzyści z dokonywanej oceny charakterystyki energetycznej budynków. Wpływ jaki na oszczędzanie energii mają poszczególne usprawnienia budynków już użytkowanych polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie stropodachu lub dachu, ocieplenie stropu nad piwnicą lub podłogi na gruncie, wykonaniu ocieplenia ścian zewnętrznych budynków, usprawnienie wentylacji wymiana źródła ciepła i. t.p.