Biegli rewidenci

Biegli rewidenci

Ocena: 1.8/10 (26 głosów)Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu raportów finansowych, bazujących na nowoczesnych standardach kontroli finansowej. Oferta tyczy się przede wszystkim analizowania raportów finansowych spółek giełdowych, wszechstronnych usług doradczych w kwestii wyceny i sprzedaży przedsiębiorstw, doradztwa implementacyjnego, usług rachunkowych oraz wielu innych. Kadra DORADCA Auditors to specjaliści z odrębnych dziedzin: informatycy, specjaliści księgowi oraz biegli rewidenci. Spółka Auditors należy do grupy znaczących firm funkcjonujących w branży audytorskiej.Podobne strony
 • Agencja interaktywna Poznań

  Firma specjalizuje się w proponowaniu pomocy online w kwestii prowadzeniu biznesu internetowego. Podpowiadamy, wskazujemy słabe punkty w procesie biznesowym, zajmujemy się analizą, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aplikacji raportujących. Nasi agenci to wykwalifikowani dobrze wykształceni specjaliści. Nasza firma to sprawdzona i zaufana marka na całym rynku polskim. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzin w Naszej firmie.

 • Leasing

  IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Szwajcarii. Firmy leasingowe wchodzące w skład holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Należymy do grupy bankowej Raiffeisenlandesbank Oberösterreich (RLBOÖ). Od 2001 roku Raiffeisenlandesbank Oberösterreich jest oceniany przez agencję ratingową Moody Financial Institute Group i w rocznym raporcie otrzymał znakomitą ocenę Aa3. Świadczy to o jego stabilności, solidności oraz wypłacalności. W sondażu "1000 najlepszych banków na świecie", czasopismo "The Banker" po raz kolejny sklasyfikował Raiffeisenlandesbank Oberösterreich jako najsilniejszy regionalny bank Austrii.

  Raiffeisenlandesbank Oberösterreich jest związany z Holdingiem ILI od samego początku jego działalności. Bank posiada także firmy leasingowe pod nazwą Raiffeisen-IMPULS Leasing na terenie Austrii, Niemiec oraz Czech.

  Oferujemy usługi: leasing dla lekarzy, leasing operacyjny, leasing samochodowy

 • ADVISER - Dotacje unijne Biznesplany Doradztwo

  ADVISER oferuje profesjonalne biznesplany, dotacje unijne, wnioski o dotacje unijne. Każdy biznes plan opracowywany jest przez najlepszych fachowców. Pozyskujemy dotacje unijne dla firm oraz osób prywatnych. Działamy na terenie takich miast jak Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, Gorlice, Brzesko, Rzeszów oraz na terenie całej Polski. Celem działalności naszej firmy jest maksymalizacja satysfakcji klientów poprzez realizację usług na najwyższym poziomie jakościowym, terminowo oraz po bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy wszystkie nasze usługi w zakresie dotacji unijnych biznesplanów itd. Szczegóły na naszej stronie.

 • Baza aptek

  BioStat zajmuje się projektami z zakresu: badania rynku, badania opinii,badania marketingowe, badania społeczne, sondaże opinii. Firma świadczy szeroką gamę usług z zakresu badań ankietowych, badan statystycznych oraz badań telefonicznych cati. Dla naszych Klientów wykonujemy badania opinii pracowników oraz badania rynku. Tworzymy bazy danych: baza aptek,baza lekarzy, bazy medyczne. Prowadzimy profesjonalne badania marketingowe, obejmujące badania satysfakcji klientów, badania wyspecjalizowane, m.in. badanie znajomości rynku leków, recall test.Zachęcam do odwiedzin naszej witryny WWW i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 • Profitplan.pl

  Walorem przedsiębiorstwa Profitplan, jest głównie wykonywanie rozmaitych kosztorysów. Osoby chcące się starać o kredyt inwestycyjny, fundusze z Unii Europejskiej lub pozostałe środki finansowe na zalegalizowanie lub rozbudowę swojego przedsiębiorstwa, muszą wziąć pod uwagę w dokumentacji kosztorys wskazujący, iż poszczególna inwestycja będzie strzałem w dziesiątkę. Wykonamy to za Ciebie, ponieważ posiadamy już w tej tematyce ponad siedmioletnie doświadczenie. Spotkasz nas na stronie profitplan.pl oraz pod numerem telefonu 691 210 999. Zapytania można wysyłać też na maila umieszczonego się na stronie.

 • Badanie ewaluacyjne

  Dostarczamy Państwu przekrojowe badania ewaluacyjne (mn. ewaluacja projektu, programu, operacyjna, strategiczna, zewnętrzna), badania społeczne (np. świadomość ekologiczna Polaków) oraz doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji. Nasza pracownia składa się z czterech działów: badań i analizy, finansów i rozliczenia, szkoleń oraz pozyskiwania i realizacji dzięki czemu w każdym z nich działają najwyższej klasy fachowcy.

 • Analiza swot

  Nasza strona internetowa powstała w celu ułatwienia przygotowania analiz SWOT. Zapewniamy zarówno rozbudowaną bazę gotowych formularzy, jak też wszelkie niezbędne informacje do przygotowania profesjonalnej analizy SWOT. Formularze z gotowymi analizami SWOT stworzone są w postaci łatwych do edytowania plików zapisanych w formatach WORD oraz Excel. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi analizami na naszej stronie internetowej!

 • Biuro Rachunkowe Płock - estelligence.com

  Estelligence to biuro rachunkowe, które działa na terenie Płocka, Kwidzyna i Warszawy. Specjaliści z tej firmy zaopiekują się wszystkimi kwestiami związanymi z księgowością, dzięki czemu, prowadząc swój biznes, klient może skupić się na działaniach najważniejszych. Nie wszystkie działania tworzą wartość dodatnią firmy. Niektóre z nich, mimo to, są niezbędne do prawidłowego jej funkcjonowania. Specjaliści z Estelligence wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, którym zależy na rzetelnej obsłudze, w skład której wchodzą takie czynności jak: zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, utrzymywanie kontaktu z urzędami skarbowymi, przygotowanie i składanie deklaracji oraz wiele innych. Dzięki przekazaniu części czynności specjalistom z m.in. biura rachunkowego z Płocka, klienci zaoszczędzają czas i energie, które spożytkować mogą na działaniach kluczowych dla swojej firmy. Dzięki takiemu zmobilizowaniu sił łatwiej uzyskać jest przewagę konkurencyjną na rynku i osiągnąć sukces w danej branży. Estelligence Biuro Rachunkowe Płock - odwiedź stronę internetową, zapoznaj się z dokładną ofertą i powierz swoje sprawy finansowe zaufanej, cenionej przez wielu klientów firmie.