Analizy Ekonomiczne

 • Biuro Rachunkowe Płock - estelligence.com

  Biuro Rachunkowe Płock - estelligence.com

  Estelligence to biuro rachunkowe, które działa na terenie Płocka, Kwidzyna i Warszawy. Specjaliści z tej firmy zaopiekują się wszystkimi kwestiami związanymi z księgowością, dzięki czemu, prowadząc swój biznes, klient może skupić się na działaniach najważniejszych. Nie wszystkie działania tworzą wartość dodatnią firmy. Niektóre z nich, mimo to, są niezbędne do prawidłowego jej funkcjonowania. Specjaliści z Estelligence wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, którym zależy na rzetelnej obsłudze, w skład której wchodzą takie czynności jak: zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o pracę, utrzymywanie kontaktu z urzędami skarbowymi, przygotowanie i składanie deklaracji oraz wiele innych. Dzięki przekazaniu części czynności specjalistom z m.in. biura rachunkowego z Płocka, klienci zaoszczędzają czas i energie, które spożytkować mogą na działaniach kluczowych dla swojej firmy. Dzięki takiemu zmobilizowaniu sił łatwiej uzyskać jest przewagę konkurencyjną na rynku i osiągnąć sukces w danej branży. Estelligence Biuro Rachunkowe Płock - odwiedź stronę internetową, zapoznaj się z dokładną ofertą i powierz swoje sprawy finansowe zaufanej, cenionej przez wielu klientów firmie.

  Data dodania: 22 09 2016 szczegóły wpisu
 • Analiza swot

  Analiza swot

  Nasza strona internetowa powstała w celu ułatwienia przygotowania analiz SWOT. Zapewniamy zarówno rozbudowaną bazę gotowych formularzy, jak też wszelkie niezbędne informacje do przygotowania profesjonalnej analizy SWOT. Formularze z gotowymi analizami SWOT stworzone są w postaci łatwych do edytowania plików zapisanych w formatach WORD oraz Excel. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi analizami na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 11 09 2013 szczegóły wpisu
 • Badanie ewaluacyjne

  Badanie ewaluacyjne

  Dostarczamy Państwu przekrojowe badania ewaluacyjne (mn. ewaluacja projektu, programu, operacyjna, strategiczna, zewnętrzna), badania społeczne (np. świadomość ekologiczna Polaków) oraz doradztwo w zakresie pozyskiwania dotacji. Nasza pracownia składa się z czterech działów: badań i analizy, finansów i rozliczenia, szkoleń oraz pozyskiwania i realizacji dzięki czemu w każdym z nich działają najwyższej klasy fachowcy.

  Data dodania: 11 03 2013 szczegóły wpisu
 • Profitplan.pl

  Profitplan.pl

  Walorem przedsiębiorstwa Profitplan, jest głównie wykonywanie rozmaitych kosztorysów. Osoby chcące się starać o kredyt inwestycyjny, fundusze z Unii Europejskiej lub pozostałe środki finansowe na zalegalizowanie lub rozbudowę swojego przedsiębiorstwa, muszą wziąć pod uwagę w dokumentacji kosztorys wskazujący, iż poszczególna inwestycja będzie strzałem w dziesiątkę. Wykonamy to za Ciebie, ponieważ posiadamy już w tej tematyce ponad siedmioletnie doświadczenie. Spotkasz nas na stronie profitplan.pl oraz pod numerem telefonu 691 210 999. Zapytania można wysyłać też na maila umieszczonego się na stronie.

  Data dodania: 08 02 2013 szczegóły wpisu
 • Baza aptek

  Baza aptek

  BioStat zajmuje się projektami z zakresu: badania rynku, badania opinii,badania marketingowe, badania społeczne, sondaże opinii. Firma świadczy szeroką gamę usług z zakresu badań ankietowych, badan statystycznych oraz badań telefonicznych cati. Dla naszych Klientów wykonujemy badania opinii pracowników oraz badania rynku. Tworzymy bazy danych: baza aptek,baza lekarzy, bazy medyczne. Prowadzimy profesjonalne badania marketingowe, obejmujące badania satysfakcji klientów, badania wyspecjalizowane, m.in. badanie znajomości rynku leków, recall test.Zachęcam do odwiedzin naszej witryny WWW i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 13 03 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Analizy Ekonomiczne - nowa strona:

Adres: