• BAŁKANY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

Bałkany

  • mojeBALKANY.pl

    Znajdziesz tutaj materiały opisujące ten niezwykły region Europy. I chodzi tu o szerokie pojęcie, a nie ścisłą definicję geograficzną samego Półwyspu Bałkańskiego - nie chcemy wchodzić w naukowe spory dotyczące przebiegu granic Bałkanów. Opisujemy miejsca, muzykę, filmy, wszystko to, co wywarło na nas wrażenie. Prezentujemy podróże, wycieczki, relacje, wspomnienia, zdjęcia, muzyka, teledyski, teksty, tłumaczenia, filmy, książki, przewodniki i mapy krajów Półwyspu Bałkańskiego: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowenia, Turcja.

  • Stacja Bałkany

    Bałkany - blog o podróżach w najpiękniejszy rejon Europy. Piękne dzikie i nieodkryte Bałkany zapraszają Was na wspaniałą podróż przez piękne krajobrazy, wspaniałe góry, błękitne morze. Bałkany czekają na odkrycie. Ten blog podróżniczy to nie tylko Bałkany a także Ukraina, Czechy, Kaukaz i wiele innych ciekawych miejsc i destylacji. Odkryj Karpaty Ukraińskie, Bukowine, bliskie i piękne Czechy. A także wiele innych miejsc.

  • Togdzieteraz.pl

    Planujecie jakiś wyjazd na kilka dni lub tygodni? Może szukacie inspiracji gdzie teraz się wybrać. My nie raz siadaliśmy i zadawaliśmy sobie pytanie to gdzie teraz? choć trochę już zwiedziliśmy, cały czas odkrywamy dla nas nowe miejsca. przynajmniej raz w miesiącu siadamy przed pytaniem to gdzie teraz? zadajemy sobie także pytanie czym teraz? możemy jechać samochodem, motocyklem, samolotem. zawsze gdzieś indziej.