Stacja Bałkany

Stacja Bałkany

Ocena: 2.2/10 (23 głosów)Bałkany - blog o podróżach w najpiękniejszy rejon Europy. Piękne dzikie i nieodkryte Bałkany zapraszają Was na wspaniałą podróż przez piękne krajobrazy, wspaniałe góry, błękitne morze. Bałkany czekają na odkrycie. Ten blog podróżniczy to nie tylko Bałkany a także Ukraina, Czechy, Kaukaz i wiele innych ciekawych miejsc i destylacji. Odkryj Karpaty Ukraińskie, Bukowine, bliskie i piękne Czechy. A także wiele innych miejsc.Podobne strony
 • Najciekawsze miejsca na świecie. Co warto zwiedzić

  Wirtualna podróż po świecie. Najwspanialsze zakątki z całego świata. U nas dowiesz się gdzie warto
  pojechać na wypoczynek lub gdzie można przeżyć najwspanialszą przygodę. Zdjęcia wodospadów, zabytków, gór, mórz, jezior, zatok, gejzerów, pomników, znakomitych budowli, pałaców, ośrodków wypoczynkowych. Wszystkie kontynenty: Europa, Azja, Afryka, Ameryka, Australia, Antarktyda. Cały świat na jednym blogu.

 • Alpy Wschodnie i Zachodnie

  Masz w najbliższych planach wycieczkę w góry, na przykład w Alpy? Zerknij do naszego przewodnika po Alpach, przeczytaj o ich czterotysięcznikach, a następnie wybierz konkretny cel podróży. Na naszej stronie piszemy także o klimacie panującym w górach i zamieszczamy najciekawsze fotografie z tego wyjątkowo przepięknego miejsca. Zapraszamy wszystkich do serwisu i zachęcamy do wybrania się na wycieczkę w Alpy.

 • Rodzinne Wilno - wymarzone podróże

  Uwaga! Zbliżają się wakacje! Mam nadzieje, że nie są to znów jakieś orientalne kraje. Wpadło Ci kiedyś do głowy, żeby urlop spędzić w Europie? Nie podoba Ci się Twój własny kontynent? Warto odbywać podróże po Europie. Na początek wypada jednak dowiedzieć się czegoś więcej o wybranym przez nas miejscu. Inni podróżnicy często w swoich relacjach dają cenne rady, których nie znajdziesz w przewodnikach. Poświęć trochę swojego czasu, by dowiedzieć się cennych rzeczy. Lisbona, Mykonos, Wilno do wyboru do koloru. Po co się jeszcze zastanawiać? Na naszej stronie znajdziesz relacje z podróży wielu przepięknych miejsc z całej Europy! Zakochaj się w Europie!

 • Ciekawe miejsca i okolice

  Portal o ciekawych miejscach do odwiedzenia w okolicy, w której jesteś. Znajdziesz tu informacje na temat najnowszych wypraw i zapytasz innych o sprawy związane z podróżami na forum. Znajdź i poznaj ciekawe miejsca w okolicy, gdzie podróżujesz. Zobacz opisy fascynujących wypraw. Podziel się swoimi doświadczeniami z podróży. Zaplanuj urlop, wczasy i wycieczkę! Możesz zapytać na forum o wszystko co dotyczy podróżowania.

 • Kraków Travel

  Kraków Travel jest turystyczną wizualizacją Krakowa - miasta królów polskich - zarządzaną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Strona ta jest idealna dla każdego, kto chciałby zwiedzić i odkryć to niesamowite miasto. Wskaże zabytki warte obejrzenia, miejsca, których nie sposób nie odwiedzić będąc w Krakowie, ale też liczne atrakcje, zarówno dla trochę starszych jak i dla najmłodszych. Portal Kraków Travel wystartował w lipcu 2009 roku i od początku funkcjonowania było wiadomo, że to strzał w dziesiątkę. Świadczy o tym choćby liczba stu tysięcy odsłon w ciągu miesięcznie! Strona ta zadbała o to, by także obcokrajowcy poczuli się ważni. Dostępna jest bowiem w aż czterech językach obcych, a konkretnie: angielskim, francuskim, czeskim i niemieckim. To naprawdę ogromny jej atut. Zawiera stale aktualizowaną bazę praktycznych informacji dla turystów, z której dowiedzą się m.in. gdzie warto zjeść posiłek, jakie ciekawe miejsca rozważyć. Kraków nowa huta to miejsce z własnym unikalnym klimatem, a i rynek Kraków ma jeden z najpiękniejszych w Polsce. Grzechem byłoby też pominąć Wawel - najpopularniejszą wizytówkę Krakowa Jeśli chodzi o koncerty Kraków absolutnie nie ustępuje innym miastom, a jakie odbywają się aktualnie, tego właśnie dowiedzie się ze na stronie Kraków Travel. To i dużo więcej informacji, dzięki którym wasz pobyt w Krakowie będzie niezapomniany znajdziesz u nas. Serwis ten to także doskonały sposób na wcześniejsze skrupulatne poznanie Krakowa m.in. dzięki umieszczonej tam jego kompletnej historii, legend, ciekawostek. Po prostu jest to kompendium wiedzy o Krakowie w jednym miejscu.

 • Atrakcje Jura

  Szukasz atrakcji na jurze? Zajrzyj do serwisy smakijury, które oferuje wygodną mapę z miejscami, które warto odwiedzić. Przykładowo można tu znaleźć szlaki, zamki, restauracje i inne ciekawe zakątki. Wystarczy skorzystać z oferty polecanych miejsc, by cieszyć się później udanym wypadem za miasto. Jura zapewnia wiele atrakcji dla każdego, młodych i starszych osób. Serdecznie zapraszamy do tego serwisu regionalnego.

 • Park Miniatur - Ogrodzieniec

  Park Miniatur Ogrodzieniec, to jedyna taka atrakcja w Polsce. Każdy kto odwiedzi Ogrodzieniec zobaczy legendarny zamek, jeden z największych w Polsce.

  Jednak prawdziwą gratką dla miłośników krajowej turystyki stał się otwarty w 2010 roku Park Miniatur. Goście odwiedzający Park zobaczą w nim jak wyglądały zamki i warownie jurajskie w czasach swej największej chwały i świetności. Dziś są to już niestety tylko ruiny, które poległy w 17 wieku podczas naporu wojsk szwedzkich, jednak teraz można zobaczyć je na nowo. Przygotowania do otwarcia Parku trwały blisko 2 lata. W tym czasie sprawdzono archiwa, przeprowadzono też badania na podstawie, których odtworzono zamki jurajskie. Różnią się one od prawdziwych zamków właściwie tylko jednym. Te w Parku są aż o 25 razy mniejsze!

  Wszystkich miłośników Jury, Modeli i Zamków zapraszamy do Ogrodzieńca!