Podróże

 • Malta

  Malta

  Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.

  Data dodania: 17 01 2018 szczegóły wpisu
 • MyFuerteventura.pl

  MyFuerteventura.pl

  Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.

  Data dodania: 09 12 2017 szczegóły wpisu
 • Wycieczki do Iranu - Wytwórnia wypraw

  Wycieczki do Iranu - Wytwórnia wypraw

  Poznawanie świata dla wielu ludzi jest prawdziwym sensem życia. Faktycznie, staje się ono znacznie nudniejsze w przypadku, kiedy nie ciekawią nas obce miejsca ani kultury. Podróżowanie i poznawanie świata wcale nie musi być tak trudne ani kosztowne, jak mogłoby się wydawać. Zapoznając się z ofertą na stronie www.wytworniawypraw.pl można skorzystać z wyjątkowej okazji poznawania odległych, na pozór niedostępnych zakątków świata. Wycieczka do Iranu czy dowolnego innego, egzotycznego miejsca zostanie tu zorganizowana w pełni profesjonalnie. Szeroka oferta idzie tu w parze z bardzo wysokim poziomem świadczonych usług, dzięki czemu każda wyprawa na jaką się zdecydujemy będzie niezapomnianym przeżyciem!

  Data dodania: 22 10 2017 szczegóły wpisu
 • Stacja Bałkany

  Stacja Bałkany

  Bałkany - blog o podróżach w najpiękniejszy rejon Europy. Piękne dzikie i nieodkryte Bałkany zapraszają Was na wspaniałą podróż przez piękne krajobrazy, wspaniałe góry, błękitne morze. Bałkany czekają na odkrycie. Ten blog podróżniczy to nie tylko Bałkany a także Ukraina, Czechy, Kaukaz i wiele innych ciekawych miejsc i destylacji. Odkryj Karpaty Ukraińskie, Bukowine, bliskie i piękne Czechy. A także wiele innych miejsc.

  Data dodania: 07 02 2017 szczegóły wpisu
 • blog o Syberii

  blog o Syberii

  Syberia to liczne krainy skute lodem i śniegiem. Taki właśnie obraz jawi się na początku kiedy usłyszymy tę nazwę. Jednak prawda jest zupełnie inna i warto poznać dokładnie czym jest ta kraina, dlaczego warto tam się udać. Blog internetowy, blog o Syberii to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Właśnie tutaj znajdziecie multum wiadomości, informacje z pierwszej ręki. Podróże małe i duże opisywane przez róże osoby, poradnik, zasadnicze podejście do tematyki związanej z tym jak się przygotować. Tak to właśnie działa, tak się to właśnie prezentuje

  Data dodania: 04 08 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Podróże - nowa strona:

Adres: