Malta

Malta

Ocena: 9.5/10 (28 głosów)Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.Podobne strony
 • MojeStany - podróż po Stanach Zjednoczonych

  MojeStany.pl to portal podróżniczy stworzony dla wszystkich, którzy planują swoją podróż do USA. Znajdziesz tutaj przydatne informacje o biletach, wizach, planowaniu wyjazdu i atrakcyjnych połączeniach lotniczych. MojeSany.pl pozwolą Ci bezpiecznie zaplanować swoje wakacje i dostarczą Ci wszystkich niezbędnych informacji, których szukasz. MojeStany.pl to również portal informacyjny, w którym znajdziesz newsy polityczne i kulturalne.

 • Strona o Francji

  Znajdziecie tutaj ciekawą historię Francji, opis wielu zabytków i systemu szkolnego Francji. W serwisie znajduje się także rozbudowany słownik języka francuskiego, informacje o kulturze i sztuce narodu francuskiego, jak również opis regionów i miast Francji. W części językowej można odnaleźć opis czasów francuskich, części mowy i zdania oraz zestawy egzaminacyjne, przydatne w czasie nauki. Zapraszam.

 • Byłeś tam? Ciekawe miejsca w Polsce i za granicą

  BylesTam.pl - bylestam.pl – blog o turystyce, dla podróżników, od turystów,podróżników z pasją podróżowania, a także poznawania nowych miejsc i ludzi. Opisy powinny Was zachęcać do spakowania plecaka i wybrania się w te wyjątkowe obszary, które próbujemy Wam prezentować jak najbardziej dokładnie i autentyczne, ponieważ z punktu widzenia osoby, która tam była.Na stronie opisane są równocześnie miejscowości polskie jak i europejskie. I to nie tylko te najbardziej znane, do których już musowo jeżdżą wszyscy, z uwagi na to każde z nich obfituje w miejsca warte zachodu, uwagi oraz naszego jak i Waszego czasu i pieniędzy. Każde z nich serwuje swoje imprezy kulturalne, które bawią, uczą oraz rozwijają.Muzea nie muszą odstraszać swoją rangą oraz tematyką. Są z myślą o nas i budowane są z myślą o nas, żeby zademonstrować nam czasy, które już nie powrócą, a które odegrały bardzo znaczące role w budowaniu naszego nowoczesnego społeczeństwa. To dzięki naszym przodkom z całego świata mamy możliwość dziś odwiedzać te wszystkie miejsca i cieszyć się ich pięknem. Możemy spokojnie pić kawę lub herbatę w restauracjach i knajpkach, które dbają oto, żeby te zamierzchłe czasy nie odeszły w niepamięć.Znajdziecie tu najbardziej potrzebne informacje dotyczące zwiedzania, planowania urlopu, oglądania zabytków oraz ciekawych miejsc. Poznacie sposoby taniego podróżowania, czyli jak zaoszczędzić, podróżując po świecie. Dzięki nam poznacie uroki każdego miasta, lecz i szlaków górskich. Każdy odszuka tu coś dla siebie, zarówno zagorzały wędrowiec, imprezowicz ale też znawca kultury i sztuki. Pokażemy Wam, że górskie wędrówki w ogóle nie muszą być męczące. Zobaczycie piękno natury, które zachwyca i daje spokój, po długim i męczącym marszu z masywnym plecakiem. Pokażemy Wam oferty schronisk jak również szlaki które warto wybrać.Chętnie poznamy Wasze opinie na tematy dotyczące tych obszarów, zabytków oraz przyjaciół, jakich tam poznaliście. Wymieniajcie się z nami doświadczeniami, emocjami oraz relacjami.

 • Blog turystyczny

  Serwis internetowy o tematyce turystycznej, w którym użytkownicy mogą poczytać informacje o atrakcjach turystycznych w Polsce, ciekawych i wartych odwiedzenia miejscach, niekonwencjonalnych sposobach spędzania urlopu i czasu wolnego. Na blogu znajdują się również poradniki dla turystów i podróżujących oraz ciekawostki z szeroko pojętej tematyki turystyki i podróży po Polsce. Blog umożliwia komentowanie i ocenianie poszczególnych wpisów, a także śledzenie postów poprzez kanał RSS.