• MALTA - katalog.inforam.pl

Malta

Malta

Ocena: 9.5/10 (28 głosów)Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.Podobne strony
 • Robert Kiesiak - relacje z wypraw

  Na stronie relacje z trzech wypraw na kontynent azjatycki. Pierwsza do wyprawa do Indii południową drogą lądową przez Turcję, Iran i Pakistan. Kolejna to dwumiesięczny wyjazd do Tajlandii i Laosu z wesołą wizytą w dzielnicy Patpong. Trzecia, najkrótsza to wycieczka do Turcji i Syrii. Wesołe opisy wycieczek, spotkań z tubylcami oraz wiele zdjęć. galeria zdjęć podróżniczych z wycieczek po Polsce Europie i Azji.

 • eTurysta - podróze dla każdego

  Szukasz ciekawych miejsc na weekendowy wypad? Jesteś na urlopie i nie wiesz co możesz zobaczyć w okolicy? Koniecznie odwiedź portal eTurysta! Znajdziesz tutaj szczegółowe opisy atrakcji turystycznych takich jak jaskinie, groty, zamki, pałace, ruiny, fortyfikacje,zabytkowe kościoły i kaplice, różnego rodzaju muzea i skanseny -typowe i takie mniej konwencjonalne- tematyczne parki rozrywki i wiele wiele innych.Ciągle dodawane są nowe obiekty! Każde miejsce jest zaznaczone na naszej specjalnej mapie dzięki której łatwo trafisz do celu.
  Dla miłośników nart i snowboardu przygotowano specjalny dział w którym znajdują się wszystkie wyciągi narciarskie w Polsce. Dla wszystkich użytkowników portalu przygotowano forum na którym można się podzielić wrażeniami ze swoich podróży.
  Nie czekaj dłużej i koniecznie nas odwiedź!

 • Wycieczki zagraniczne

  Jeśli miłujesz zagraniczne wycieczki, a podziwianie egzotycznych miejsc masz we krwi to nasza gama wypoczynkowa jest właśnie dla Ciebie. Konsorcjum Polskich Biur Podróży gwarantuje ekscytujące wyjazdy zagraniczne do takich krajów jak Stany, Izrael, Wenezuela bądź Chiny. Ręczymy za wprawną obsługę, całościowe zabezpieczenie i ogrom ciekawych atrakcji. Zaplanuj egzotyczną podróż zagraniczną z Konsorcjum, a będziesz ją pamiętał już zawsze. Pełną propozycję ujrzysz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin!

 • Fotoeskapada - ciekawe miejsca w Polsce

  Fotoeskapada - to serwis turystyczny przeznaczony dla osób będących pasjonatami fotografii. Serwis oprowadza po ciekawych miejscach w Polsce dostarczając również istotnych informacji o zabytkach i atrakcjach turystycznych. Dla Fotoeskapady piszą zawodowi przewodnicy turystyczni. Przewodnik po Wrocławiu opisuje historię wrocławskich aniołów. Przewodnik po Krakowie prezentuje skomplikowane dzieje arrasów z zamku królewskiego, zaś przewodnik po Poznaniu zapoznaje internautów z legendą o poznańskich koziołkach. Serwis posiada też bogatą bazę agroturystyczną dającą możliwość znalezienia przystępnego noclegu.

 • Wizy do rosji

  Eskapadę do Rosji wymaga wcześniejszego stosownego przygotowania, dzięki któremu będzie można później swobodnie przemieszczać się po państwie, zwiedzać, czy załatwiać swoje sprawy. Nie jest to jednak łatwe, gdyż mamy do czynienia z wieloma dokumentami, które można załatwić w niewielu miejscach w Polsce, w związku z czym staje się to wszystko dość mocno uciążliwe. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z biur pośrednictwa, o ile chodzi o wizy do Rosji. Wystarczy podpisać stosowne pełnomocnictwa i wtedy bez problemu biuro za nas wszystko załatwi. Jest to znacznie szybsze i zdarza się, że znacznie tańsze rozwiązanie, gdyż nie musimy sami podróżować do urzędów. W związku z czym warto analizować taką sposobność zdobycia wizy, a ze stuprocentową pewnością będzie to dla nas bardziej komfortowy metodę. Załatwianie spraw z urzędnikami, ilość dokumentów, w których nie możemy się połapać i strata czasu to wyłącznie niektóre z negatywnych skutków samodzielnego załatwiania tego typu spraw. Dlatego trzeba się koniecznie zdecydować na wizy do Rosji zamawiane poprzez solidne biuro pośrednictwa, można na tym znacznie więcej zyskać.W związku z tym w przypadku takich spraw jak wizy do Rosji skorzystanie z usług pośrednictwa wydaje się najlepszym wyjściem. Można takie biuro odnaleźć w internetowej rzeczywistości, będzie to proste i komfortowe, można wysłać zapytanie i w przyszłości umówić się na spotkanie, gdy wszystko zostanie nam dokładnie wyjaśnione, a w późniejszym czasie już jedynie czekać na odpowiednie wizy do Rosji, które pozwolą nam podróżować.

 • Atrakcje Jura

  Szukasz atrakcji na jurze? Zajrzyj do serwisy smakijury, które oferuje wygodną mapę z miejscami, które warto odwiedzić. Przykładowo można tu znaleźć szlaki, zamki, restauracje i inne ciekawe zakątki. Wystarczy skorzystać z oferty polecanych miejsc, by cieszyć się później udanym wypadem za miasto. Jura zapewnia wiele atrakcji dla każdego, młodych i starszych osób. Serdecznie zapraszamy do tego serwisu regionalnego.

 • Stacja Bałkany

  Bałkany - blog o podróżach w najpiękniejszy rejon Europy. Piękne dzikie i nieodkryte Bałkany zapraszają Was na wspaniałą podróż przez piękne krajobrazy, wspaniałe góry, błękitne morze. Bałkany czekają na odkrycie. Ten blog podróżniczy to nie tylko Bałkany a także Ukraina, Czechy, Kaukaz i wiele innych ciekawych miejsc i destylacji. Odkryj Karpaty Ukraińskie, Bukowine, bliskie i piękne Czechy. A także wiele innych miejsc.