Malta

Malta

Ocena: 9.6/10 (17 głosów)Malta to niewielka wyspa, ale z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów z Polski. Świadczy nawet o tym fakt, że lokalna informacja turystyczna wydaje mapki i foldery w języku polskim. Na Maltę dostaniemy się popularnymi low costami z kilku portów lotniczych. Na naszej stronie opisujemy miejsca, które udało się nam odwiedzić podczas kilkudniowej podróży po wyspie. Do tego praktyczne porady, wskazówki i informacje. Zachęcamy wszystkich planujących swoje wakacje na niezwykle ciekawej Malcie.Podobne strony
 • Robert Kiesiak - relacje z wypraw

  Na stronie relacje z trzech wypraw na kontynent azjatycki. Pierwsza do wyprawa do Indii południową drogą lądową przez Turcję, Iran i Pakistan. Kolejna to dwumiesięczny wyjazd do Tajlandii i Laosu z wesołą wizytą w dzielnicy Patpong. Trzecia, najkrótsza to wycieczka do Turcji i Syrii. Wesołe opisy wycieczek, spotkań z tubylcami oraz wiele zdjęć. galeria zdjęć podróżniczych z wycieczek po Polsce Europie i Azji.

 • Fabryka Przygody - prezent dla niego, prezent dla niej

  Fabryka Przygody powstała z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo bilety do różnorodnych przygód, niepowtarzalną ofertę urlopową oraz oryginalne weekendy, podczas których na pewno nie będziecie się nudzić. A wszystko to, by czasami móc zapomnieć o sprawach życia codziennego. Z Fabryką Przygody znajdziecie również oryginalny i niezapomniany sposób na podarowanie zaskakującego prezentu z okazji urodzin, ślubu, rocznicy czy Świąt. Oferujemy upominki w formie przeżyć związanych z różnego rodzaju sportami tymi bardziej oraz tymi mniej extremalnymi, jak również związanych z aktywnym lub nietypowym wypoczynkiem.

 • Świat ciekawostek

  Podróż po świecie to również podróż naukowa, pozwalająca dokładniej poznać swoje otoczenie. Proponuję Ci dzisiaj wielką przygodę w krainie ciekawostek. Dzięki tej stronie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i będziesz mógł zabłysnąć w gronie znajomych. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad różnymi rzeczami. Świat ciekawostek ma za zadanie krótko i zwięźle przedstawić Ci ciekawostki z różnych dziedzin.

 • Wyprawy motocyklowe Maroko

  Przedsiębiorstwo Off-road proponuje motocyklowe wyprawy wraz z instruktażem Enduro. Przedsięwzięcie takie odbywa się w Krainie Wielkich Jezior. Ekwipunek można wynająć lub wziąć swój własny. Trasy są urozmaicone i bogate w najazdy, zjazdy, różne utrudnienia, nawierzchnie oraz tor krosowy. Dla bardziej zaprawionych i odważniejszych przewidziane są ekspedycje po szlakach Maroka. Na wyposażeniu dostępne są tam, oprócz wypożyczalnia motocykli, także auta terenowe, paralotnie czy konie. Dodatkowo, firma zapewnia wyżywienie (2 dania na dzień ze względu na ciągłe spędzanie czasu w plenerze). Propozycja firmy jest również ciekawym pomysłem na wieczór kawalerski, a wyjazdy motocyklowe staną się pięknymi wspomnieniami.