MyFuerteventura.pl

MyFuerteventura.pl

Ocena: 9.4/10 (55 głosów)Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.Podobne strony
  • Jordania

    Jordańskie Królestwo Haszymidzkie (Al-Urdun, Al-Mamlaka al-Urdunnijja al-Haszimijja), kraj położony na Bliskim Wschodzie. Stolica: Amman, religia: islam (sunniccy muzułmanie). Najważniejsze atrakcje turystyczne to: Petra, Wadi Rum, Akaba, Morze Martwe, Morze Czerwone, Góra Nebo, Zamek AlKarak, czy też Madaba. Nasz przewodnik zawiera najważniejsze i aktualne informacje, porady, ciekawostki. Użytkownicy mogą samodzielnie dodawać zdjęcia i komentować. Polecamy też galerię z unikatowymi zdjęciami, które wykonał, Łukasz Małkiewicz. Wybierasz się na Bliski Wschód? - odwiedź koniecznie nasz portal. Serdecznie zapraszamy. Jordania - marzenia się spełniają.

  • Moje Wakacje

    Stale gdzieś podróżujemy. Na początku wczasy z rodzicami nad morzem lub w polskie góry, potem kolonie, eskapady na studiach, dalsze i bliższe destynacje samotnie lub z przyjaciółmi.Ta ochota odkrywania ludzi i kultur, ruch, potrzeba ciągłego poruszania się pozostała dla wielu z nas zamiłowaniem i najlepszą drogą zdobywania wiedzy. Stąd pomysł powstania portalu Moje Wakacje – blogi z podróży – dla osób pragnących o podróżach wiedzieć więcej. My nie oferujemy przygotowanych pomysłów, a staramy się dać zobaczyć odmiennie niż w żurnalach. Jak to lubił mówić Henrry Miller że „ważniejsze jest odkrycie kościółka, o którym nikt nie słyszał, niż przyjazd do Rzymu, gdzie trzeba zwiedzać Kaplicę Sykstyńską wraz z dwustoma tysiącami rozwścieczonych turystów. Pójdź do Kaplicy Sykstyńskiej, ale daj sobie też czas, żeby pobłąkać się po uliczkach i zakamarkach, poczuj wolność człowieka poszukującego tego, czego jeszcze nie zna, ale z pewnością znajdzie i co odmieni jego życie. Dzieląc się informacjami, zamieszczając rady, fotoblogi i artykuły będziemy się inspirować, odkrywać nowe ciekawe miejsca, wystrzegać się niepotrzebnego ryzyka i po powrocie przypominać sobie tak wyraźnie aż do następnego ekapady. Znajdziecie tu relacje z kraju takiego jak Gruzja czy też z takiego miejsca jak Teneryfa. Portal Moje Wakacje - blogi z podróży zaprasza kreatywnych ludzi, lubiących poznawać świat, przygody i naturę. Dla tych którzy pragną tematycznie zwiedzać nasz glob. Dla wszystkich ciekawych i nietuzinkowych podróżników.