MyFuerteventura.pl

MyFuerteventura.pl

Ocena: 9.4/10 (56 głosów)Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.Podobne strony
 • urlopek.info

  Strona o wyjazdach urlopowych. Opisałem interesujące miejsca, które zwiedziłem. Docierałem do nich różnymi środkami lokomocji.Wszystko ilustrowane galeriami zdjęć. Wakacje trwają krótko. Tym bardziej musimy włożyć jak najwięcej pracy w zaplanowanie urlopu.Warto przy tym zainteresować się doświadczeniami innych. Każdy urlop może być inny a zarazem bardzo interesujący. Istnieje bardzo wiele miejsc, które są
  interesujące ze względów turystycznych jak i wypoczynkowych. Przecież podstawowym zadaniem wyjazdu urlopowego jest wypoczynek. Jeśli dodatkowo uda nam się przy okazji trafić do kraju, w którym możemy zwiedzić jakieś ciekawe miejsca, to mamy dokładnie to po co jedziemy. Zapraszam na urlopek.info

 • Najciekawsze miejsca na świecie. Co warto zwiedzić

  Wirtualna podróż po świecie. Najwspanialsze zakątki z całego świata. U nas dowiesz się gdzie warto
  pojechać na wypoczynek lub gdzie można przeżyć najwspanialszą przygodę. Zdjęcia wodospadów, zabytków, gór, mórz, jezior, zatok, gejzerów, pomników, znakomitych budowli, pałaców, ośrodków wypoczynkowych. Wszystkie kontynenty: Europa, Azja, Afryka, Ameryka, Australia, Antarktyda. Cały świat na jednym blogu.

 • Świat ciekawostek

  Podróż po świecie to również podróż naukowa, pozwalająca dokładniej poznać swoje otoczenie. Proponuję Ci dzisiaj wielką przygodę w krainie ciekawostek. Dzięki tej stronie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i będziesz mógł zabłysnąć w gronie znajomych. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad różnymi rzeczami. Świat ciekawostek ma za zadanie krótko i zwięźle przedstawić Ci ciekawostki z różnych dziedzin.

 • Blog o wczasach w Polsce - WakacjoManiak.pl

  Serwis Wakacje w Polsce pisany jest przez trzy młode osoby, które wykonują aktywny tryb życia. Jak wertowaliśmy strony www w poszukiwaniu ciekawych miejsc do urlopu w kraju natrafiliśmy na ogrom portali internetowych, na których nie zawsze znajdowaliśmy to, czego potrzebowaliśmy. Nie chcąc biernie przyglądać się temu zjawisku, zamierzyliśmy stworzyć coś, na co według nas czeka większość krajan, którzy szukają niebanalnego miejsca do wypadu na weekend. Tak powstał pomysł założenia bloga Wakacji w Polsce. Zapraszamy!

 • Kraków Travel

  Kraków Travel jest turystyczną wizualizacją Krakowa - miasta królów polskich - zarządzaną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Strona ta jest idealna dla każdego, kto chciałby zwiedzić i odkryć to niesamowite miasto. Wskaże zabytki warte obejrzenia, miejsca, których nie sposób nie odwiedzić będąc w Krakowie, ale też liczne atrakcje, zarówno dla trochę starszych jak i dla najmłodszych. Portal Kraków Travel wystartował w lipcu 2009 roku i od początku funkcjonowania było wiadomo, że to strzał w dziesiątkę. Świadczy o tym choćby liczba stu tysięcy odsłon w ciągu miesięcznie! Strona ta zadbała o to, by także obcokrajowcy poczuli się ważni. Dostępna jest bowiem w aż czterech językach obcych, a konkretnie: angielskim, francuskim, czeskim i niemieckim. To naprawdę ogromny jej atut. Zawiera stale aktualizowaną bazę praktycznych informacji dla turystów, z której dowiedzą się m.in. gdzie warto zjeść posiłek, jakie ciekawe miejsca rozważyć. Kraków nowa huta to miejsce z własnym unikalnym klimatem, a i rynek Kraków ma jeden z najpiękniejszych w Polsce. Grzechem byłoby też pominąć Wawel - najpopularniejszą wizytówkę Krakowa Jeśli chodzi o koncerty Kraków absolutnie nie ustępuje innym miastom, a jakie odbywają się aktualnie, tego właśnie dowiedzie się ze na stronie Kraków Travel. To i dużo więcej informacji, dzięki którym wasz pobyt w Krakowie będzie niezapomniany znajdziesz u nas. Serwis ten to także doskonały sposób na wcześniejsze skrupulatne poznanie Krakowa m.in. dzięki umieszczonej tam jego kompletnej historii, legend, ciekawostek. Po prostu jest to kompendium wiedzy o Krakowie w jednym miejscu.

 • Kambodża szczepienia

  Chciałbyś dostać się Angkoru i przeżyć niezapomnianą przygodę? Udzielimy ci wielu cennych wskazówek na tematy, o których nie poczytasz w przewodnikach. Pomożemy ci zaplanować trasę wyprawy, przedstawimy wady i zalety poszczególnych środków transportu oraz polecimy sprawdzone miejsca, gdzie można bezpiecznie się zatrzymać. U nas zapoznasz się także z aktualną pogodą oraz poznasz warunki klimatyczne panujące w poszczególnych miesiącach. Zapraszamy!

 • Islandia

  Nasza firma turystyczna od wielu lat zajmuje się oferowaniem wyjątkowych wakacji, wycieczek, wypraw na Islandię. Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce posiada przewodników na Islandii. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe warunki wypoczynku. Oferujemy przygotowanie wyjazdów od organizacji noclegu, po plan podróży. Oferta naszej firmy kierowana jest do firm, rodzin, grup znajomych. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!