MyFuerteventura.pl

MyFuerteventura.pl

Ocena: 9.4/10 (55 głosów)Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.Podobne strony
 • Świat ciekawostek

  Podróż po świecie to również podróż naukowa, pozwalająca dokładniej poznać swoje otoczenie. Proponuję Ci dzisiaj wielką przygodę w krainie ciekawostek. Dzięki tej stronie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i będziesz mógł zabłysnąć w gronie znajomych. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad różnymi rzeczami. Świat ciekawostek ma za zadanie krótko i zwięźle przedstawić Ci ciekawostki z różnych dziedzin.

 • Jordania

  Jordańskie Królestwo Haszymidzkie (Al-Urdun, Al-Mamlaka al-Urdunnijja al-Haszimijja), kraj położony na Bliskim Wschodzie. Stolica: Amman, religia: islam (sunniccy muzułmanie). Najważniejsze atrakcje turystyczne to: Petra, Wadi Rum, Akaba, Morze Martwe, Morze Czerwone, Góra Nebo, Zamek AlKarak, czy też Madaba. Nasz przewodnik zawiera najważniejsze i aktualne informacje, porady, ciekawostki. Użytkownicy mogą samodzielnie dodawać zdjęcia i komentować. Polecamy też galerię z unikatowymi zdjęciami, które wykonał, Łukasz Małkiewicz. Wybierasz się na Bliski Wschód? - odwiedź koniecznie nasz portal. Serdecznie zapraszamy. Jordania - marzenia się spełniają.

 • Wczasy

  Duża liczba podróżnych,jest w kropce jaki wybrać, kraj na spędzenie urlopu. Z pewnością, dobrym wyborem będą południowe rejony Europy a najwłaściwszy wybór to Włochy. Zdajemy sobie przecież sprawę, że Italia ma kilkanaście rejonów, które są odmienne, ale równie widowiskowe. Problemy z wyborem są zawsze. Bo np. można wziąć urlop, który załatwi lokalne biuro podróży, albo tez zabukować noclegi na własną rękę. Oczywiście wcześniej powinno zająć się załatwieniem transportu. Czy to szukając bilety lotnicze, czy też wyznaczając plan trasy na mapce lub programując elektronicznego pomocnika. Inni szukają też promocji na gruperze itp, co może być niezłą oszczędnością - zobacz tutaj. A więc, duża grupa wybiera się do Rimini a inni wolą np. zobaczyć atrakcje w Piemoncie, albo też posmakować innych części Włoch jak np. wyspy włoskie. Najszybciej oczywiście dostać się do Mediolanu, albowiem z licznych polskich miast mamy atrakcyjne połączenia lotnicze. Jak nam się uda to kto wie, może zakupimy bilety w cenach nawet 40 czy 100 zł ! Trochę trudniej skoro wybierzemy inną część dawnego cesarstwa rzymskiego, czeka nas lot z przesiadkami a może nawet z nocowaniem w hotelu, lub też, dosyć męcząca trasa własnym autem poprzez prawie całe Włochy. Ale jak to niektórzy gadają - dla każdego co jemu pisane.

 • Za horyzont

  Za horyzont to zdumiewająca ekspedycja do Australii dwóch młodych motocyklistów, którzy chcą naruszyć motocyklem dookoła świata. Ich znój i wysiłek wywołany jest gotowością poznawania globu i rozszerzania swoich horyzontów. Podróż dookoła Świata to wiele odkryć, odkrywcze miejsca, sprawy instruują jak odnaleźć się w dziennym hałaśliwym globie. Chłopacy nie tylko podróżują w podróż dookoła Świata, pragną popierać potrzebujących podopiecznych fundacji Dżiwodaja. Pozyskanie sponsorów jest bardzo oporne dlatego pomoce wszelakiego jest bardzo istotna. Motocyklem do Australii, sobą dla świata - to nagłówek ich fantastycznej i doskonale przepowiadająca się ekspedycja do Australii.

 • Wycieczki do Wilna

  Jesteś Pasjonatem wycieczek? Spędzasz czas z rodziną? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Oferujemy wycieczki do Wilna, Rygi, Tallin, Helsinek, St. Petersburg. Z nami zaplanujesz każde wczasy rodzinne o każdej porze roku. Oferujemy między innymi wyjazd z Twojego miasta i powrót po 7dniach. Wycieczka do Wilna jest atrakcja cenowo i spędzony tam czas będziesz długo pamiętał. Na naszej stronie internetowej oferujemy wyjazdy też do innych pięknych miast Europejskich. Odwidź naszą stronę i dowiedz się o wiele więcej.

 • Zwiedzanie Krakowa

  ExcitingKrakow.pl to lokalne biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania melexami lub z przewodnikiem jak i również wycieczek do obozu Auschwitz Birkenau. Dzięki długoletniej działalności na rynku turystycznym zdobyliśmy szerokie doświadczenie, mamy w posiadaniu również wysoce wykwalifikowany personel i flotę nowoczesnych i komfortowych samochodów. Nasi kontrahenci kupują najwyższą postać obsługi a co za tym idzie stale pełną satysfakcję z realizowanych usług turystycznych. Rezerwacji usług można błyskawicznie dokonywać online na stronie internetowej a także telefonicznie poprzez nasze centrum rezerwacyjne.

 • Tasteaway - Blog podróżniczy

  Blog podróżniczy opowiadający o turystyce rodzinnej z małym dzieckiem - autorzy opisują swoje przygody oraz dzielą się wrażeniami kulinarnymi z różnych zakątków Polski, Europy i świata. Znajdziecie tu poradniki dotyczące podróżowania z małym dzieckiem, ciekawe zdjęcia, recenzje kulinarne. Od autorów: Smakowanie to również kwintesencja naszej znajomości, która zaczęła się właśnie od podróży (choć zawodowej) i od pysznych calamares fritos, czyli kalmarów w panierce na wrocławskim rynku. Jako osoba, która wierzy w znaki już wtedy mogłam się domyślać, że podróże i jedzenie będą dla nas bardzo ważne. Jak bardzo, tutaj możecie się przekonać!

 • Peru

  Zanim zdecydujesz się na eskapadę do dalekich krajów, na pewno zechcesz coś o nich przeczytać, dowiedzieć się więcej treści, jak wyjechać, co można ujrzeć i gdzie można się zatrzymać. Opisany portal www ukazuje Wy Peru, znajdują się tu najciekawsze i najpotrzebniejsze informacje turystyczne, żeby właściwie każdy podróżnik mógł ten portal traktować jako formę optymalnego wykładu po Peru. Jak wiemy Peru znajduje się w Ameryce Południowej, to daleko, jednak każdy kto zapozna się z serwisem informacyjnym o wspaniałej krainie i jej zabytkach, nie będzie zważał na kilometry dzielące od Peru, lecz zamarzy o wyjątkowej podróży do krainy Indian, na szczyty górskie, czy też na pustynię Nazca.

 • Zbrojownia Rycerska - Atrakcja Turystyczna Podkarpacia

  Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprasza do zwiedzania nowo otwartej zbrojowni rycerskiej. W przyziemiach zamku czekają na Państwa niecodzienne atrakcje: sala tortur z której można korzystać do woli, stroje, broń i uzbrojenie począwszy od czasów wypraw krzyżowych na wieku XVII kończąc. Bogato wyposażona przebieralnia. W naszej zbrojowni można przymierzyć zbroję, pomachać rycerskim mieczem, stanąć oko w oko z krzyżakiem. Zwiedzanie odbywa się z profesjonalnym przewodnikiem, który snuje barwne opowieści i odpowiada na pytania ciekawskich. Zwiedzanie można wzbogacić o pokaz walk rycerskich lub żywe lekcje historii.