MyFuerteventura.pl

MyFuerteventura.pl

Ocena: 8.9/10 (21 głosów)Nasza strona jest owocem naszej podróży na Fuerteventurę i ogólnej fascynacji wszystkimi wyspami kanaryjskimi. Postanowiliśmy stworzyć dedykowaną tej wyspie witrynę by obalić mit, że jest nudna. Opisaliśmy tu najciekawsze atrakcje i miejsca, które udało nam się odwiedzić. We wszystkich wpisach znajdziecie sporo zdjęć, a w niektórych nasze filmy. Zobaczycie tu zarówno miejsca warte odwiedzenia w głębi lądy, opisaliśmy najpopularniejsze punkty widokowe, ale również popularne wakacyjne kurorty znajdujące się na wschodnim wybrzeżu. Czekamy na wasze komentarze, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.Podobne strony
 • Fabryka Przygody - prezent dla niego, prezent dla niej

  Fabryka Przygody powstała z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo bilety do różnorodnych przygód, niepowtarzalną ofertę urlopową oraz oryginalne weekendy, podczas których na pewno nie będziecie się nudzić. A wszystko to, by czasami móc zapomnieć o sprawach życia codziennego. Z Fabryką Przygody znajdziecie również oryginalny i niezapomniany sposób na podarowanie zaskakującego prezentu z okazji urodzin, ślubu, rocznicy czy Świąt. Oferujemy upominki w formie przeżyć związanych z różnego rodzaju sportami tymi bardziej oraz tymi mniej extremalnymi, jak również związanych z aktywnym lub nietypowym wypoczynkiem.

 • Forum Turystyczne

  Nasze forum turystyczne powstało z myślą o wszystkich, którzy kochają podróże. Dobrze posegregowane sekcje pozwolą ci łatwo znaleźć to czego szukasz, a nasi eksperci mieszkający na całym świecie chętnie doradzą gdzie jechać, i co zwiedzić. Jeśli zatem szukasz informacji o podróżach nasze forum jest właśnie dla ciebie. Ponadto galerie, video, relacje z podroży i wiele więcej. Nasze forum to wszystko o podróżach w jednym miejscu.

 • Świat do zobaczenia

  Witryna Świat do zobaczenia została stworzona z myślą o osobach, które chcą poznać otaczający nas świat. Krajobrazów przyrody, jak i rozwiązań architektonicznych- każdy znajdzie tu niemało. Na stronie znajdziesz ciekawie opisane propozycje miejsc w których możesz spędzić urlop. Przyrodnicy znajdą dla siebie propozycje miejsc gdzie można znaleźć niezapomniane zdjęcia krajobrazu w dziale miejsca i widoki. Architekci też będą mogli ujrzeć propozycje mało znanych perełek architektonicznych w zakładce miasta i budowle.

 • Auschwitz i Krakow tours

  Gród podwawelski jest miastem, jakie należy do grupy takich z Europy mogących pysznić się tak zasobną historią. Co roku napływają tu miliony wędrowców, chcących ją lepiej poznać a dodatkowo miło spędzić czas odwiedzając liczne miejsca szeroko rozumianej rozrywki. W związku z tym, instytucja BeKrakow urządza Krakow tours. Oferujemy zupełne wsparcie wszelkim anglojęzycznym podróżnikom przybywającym do miasta Kraków. Asystujemy Państwu od momentu wylądowania na Balicach, do ostatniego momentu przed odjazdem powrotnym. Nasza propozycja turystyczna nie ogranicza się tylko do Krakowa. Dla chętnych aranżujemy też Auschwitz tours, do sławnego w Europie lokacji masowej anihilacji społeczności żydowskiej. Po więcej szczegółów zachęcamy na naszą stronę.

 • Kraków Travel

  Kraków Travel jest turystyczną wizualizacją Krakowa - miasta królów polskich - zarządzaną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Strona ta jest idealna dla każdego, kto chciałby zwiedzić i odkryć to niesamowite miasto. Wskaże zabytki warte obejrzenia, miejsca, których nie sposób nie odwiedzić będąc w Krakowie, ale też liczne atrakcje, zarówno dla trochę starszych jak i dla najmłodszych. Portal Kraków Travel wystartował w lipcu 2009 roku i od początku funkcjonowania było wiadomo, że to strzał w dziesiątkę. Świadczy o tym choćby liczba stu tysięcy odsłon w ciągu miesięcznie! Strona ta zadbała o to, by także obcokrajowcy poczuli się ważni. Dostępna jest bowiem w aż czterech językach obcych, a konkretnie: angielskim, francuskim, czeskim i niemieckim. To naprawdę ogromny jej atut. Zawiera stale aktualizowaną bazę praktycznych informacji dla turystów, z której dowiedzą się m.in. gdzie warto zjeść posiłek, jakie ciekawe miejsca rozważyć. Kraków nowa huta to miejsce z własnym unikalnym klimatem, a i rynek Kraków ma jeden z najpiękniejszych w Polsce. Grzechem byłoby też pominąć Wawel - najpopularniejszą wizytówkę Krakowa Jeśli chodzi o koncerty Kraków absolutnie nie ustępuje innym miastom, a jakie odbywają się aktualnie, tego właśnie dowiedzie się ze na stronie Kraków Travel. To i dużo więcej informacji, dzięki którym wasz pobyt w Krakowie będzie niezapomniany znajdziesz u nas. Serwis ten to także doskonały sposób na wcześniejsze skrupulatne poznanie Krakowa m.in. dzięki umieszczonej tam jego kompletnej historii, legend, ciekawostek. Po prostu jest to kompendium wiedzy o Krakowie w jednym miejscu.