• BIZNES - 7 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

biznes

 • Pisanie biznes planu

  Zadaniem niniejszego serwisu online jest przedstawienie oferty Małopolskiej Grupy Consultingowo Szkoleniowej, która pracuje na szeroko pojmowanym rynku doradczym. Jej działanie poza doradztwem gospodarczym obejmuje fachowe kursy z zakresu ubezpieczeń i finansów, chociażby na maklera papierów wartościowych. Wykwalifikowany, posiadający doświadczenie zespół praktyków uczy sporządzania szkiców diagnostycznych, ekspertyz czy programów naprawczych. Zachęcamy do zapoznania się ze spisem proponowanych biznes planów.

 • Kredyt na dowód

  Strona internetowa KredytNaDowód.net przedstawia ciekawe informacje tyczące się kredytów na dowód oraz co to jest spirala kredytowa. Jeżeli jesteś bez pracy lub osobą zadłużoną bez wątpienia odszukasz coś dla siebie. Są tam zawarte ciekawe informacje pod kątem kredytów konsolidacyjnych czy kredytów bez BIK. Wchodź na witrynę internetową KredytNaDowód.net i przekonaj się osobiście. Prawdopodobnie odszukasz coś dla siebie. KredytNaDowód.net to strona internetowa zaprojektowana zwłaszcza dla osób, które muszą uzyskać pożyczkę, a nie mogą jej brać z instytucji bankowej. Są pokazane sposoby zebrania dodatkowej gotówki takiej jak kredyt bez BIK a także kredyt na telefon. Będziesz wiedział także jak zabrać kredyt będąc zadłużonym.

 • Pomysł na biznes

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

 • Biznesplan

  Zapraszam was do profesjonalnego portalu o tematyce biznesowej z pomysłami na własną działalność. Do kogo dedykowany jest ten site ? Nasz site skierowany jest dla wszystkich tych, którzy zechcieliby lub chcą uruchomić własną działalność, ale nie do końca posiadają pomysł na własną działalność, lub nie wiedzą jak tego dokonać. Wszystkich tych zapraszamy na naszą stronę, gdzie skrupulatnie opisane jest jak powołać do życia własny interes, a także jak posiadać robiący niezłą kasę biznes. Jeśli więc zastanawiasz się nad własnym biznesem, ale nie posiadasz pomysłu w jakiej branży działać, zapraszamy Ciebie na nasz portal, gdzie wyszukasz dziesiątki gotowych pomysłów na biznes. Strona aktualizowana jest kilkanaście razy w tygodniu o najświeższe pomysły biznesowe. Nie śpij do jutra, powołaj do życia dochodową działalność już teraz.

 • Biznes plany Warszawa, analizy finansowe

  Firma Solar Finance zajmuje się opracowywaniem biznes planów. Nasze biznes plany dostosowane są do wymagań banków i innych instytucji finansującej Twoje inwestycje. Zespół Solar Finance składa się z profesjonalistów, mających doświadczenie w pisaniu biznes planów. Nasze biznes plany pomogły rozwinąć skrzydła już wielu przedsiębiorcom. Od lat współpracujemy z bankami i szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań. Przed rozpoczęciem pracy przy biznes planie, dokładnie analizujemy potrzeby naszego klienta, sytuacji finansowej firmy i opłacalności inwestycji. Nasze biznes plany dostosowane są do potrzeb naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów z Warszawy i okolic. Podejmujemy się jednak zleceń klientów z całej Polski. Biznes plany Warszawa z Solar Finance to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę www.solarfinance.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą i dokonaj trafnego wyboru – biznes plany tworzone przez Solar Finance.

 • Bezbarwny

  Dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców nie wymaga dużych nakładów finansowych. Nasi specjaliści poprowadzą za Ciebie blog biznesowy. Nasi eksperci umieszczą na twoim blogu publikacje które dzięki którym zyskasz nowych czytelników którzy mogą stać się twoimi klientami. Wszystkie nasze działania poprzedza audyt treści dzięki któremu wszystkie teksty realizują określoną strategię reklamową i tworzą spójną całość.

 • Baza kantorów i banków oraz kursów walut na telefon

  Portal www.kursarz.pl powstał w celu ułatwienia użytkownikom zarządzania swoimi finansami w walutach obcych. Przyda się przy obliczaniu zobowiązań kredytowych jak i oszczędności w walutach. Kursy banków i kantorów dostępne są poprzez stronę www oraz na platformach mobilnych. Gwarantuje to, że użytkownik w każdym momencie ma dostęp do aktualnych kursów walut. Aplikacja w telefonie oprócz funkcji kalkulatora walut, pozwala umieścić dane o kursach na ekranie w postaci widgetu. Możemy tez być powiadomieni (za pomocą wibracji i dźwięku) o wzroście lub spadku kursu oraz obejrzeć historię zmian. Lista banków i kantorów przechowywana jest w bazie aplikacji co zapewnia dostęp do danych offline. Aplikacja dostępna jest poprzez Android Market.

 • Jak prowadzić własną firmę

  Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej od ponad 7 lat, prowadzą ją od momentu ukończenia studiów. Piszę na podstawie własnych doświadczeń przedsiębiorcy, o specyfice pracy w branży HR, o tym jak być liderem zespołu, o tym jak prowadzić własne przedsiębiorstwo z sukcesem.

  Dlaczego warto prowadzić własną firmę? Bo to styl życia, który umożliwiający realizację własnych marzeń, pozwalający na rozwój naszych kompetencji i dający nam władze w dysponowaniu naszym czasem. Pamiętajmy jednak, że pomimo wielu zalet, to również droga, która da nam w kość, każe nam pracować na maksymalnych obrotach, bez obietnicy sukcesu. Sprostać temu zadaniu mogą więc wyłącznie osoby nastawione na realizacje postawionych celów, przekonane o słuszności obranej drogi i znające swoje zalety.

  Jeśli już dojrzeliśmy do decyzji i znamy nasze możliwości, możemy zacząć szukać działki rynki, w której chcemy rozwijać nasz biznes. Na początku warto jednak zdać sobie sprawę z własnych motywacji i zainteresowań, które popychają nas do działania. Pozwoli to nam angażować się tylko w takie zadania, których nie porzucimy po krótkim czasie z powodu znudzenia.

  Dużo więcej porad pochodzących z mojego doświadczenia zawodowego na moim blogu. Zapraszam do aktywnej lektury!

 • Biznes z ORIFLAME

  Witam. Jeżeli chcesz zostać konsultantką Oriflame i zarabiać więcej pieniędzy (a nie tylko ze sprzedaży kosmetyków) to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Bo mało kto wie, że Oriflame to przede wszystkim sprzedaż planu marketingowego. Praca w Oriflame jest łatwa, przyjemna i co najważniejsze bez ryzyka finansowego. Zapraszam na moją stronę i kontakt ze mną. Pomogę stawiać pierwsze kroki. Stwórz swój własny biznes z Oriflame

 • Wirtualne biuro

  Założyłeś własną firmę, lecz nie masz pojęcia, gdzie wynająć biuro? Skorzystaj z szansy, jaką daje Dolnośląskie Centrum Biznesu. Zawodowcy zadbają o to, aby wypromować Twoją firmę, ale to nie wszystko bowiem można także zyskać dobrze usytuowane biuro oraz skorzystać w wielu promowanych pakietów, które jeszcze lepiej usprawnią działanie Twojej firmy. Z pomocą takiej organizacji, jak Dolnośląskie Centrum Biznesu niewątpliwie będziesz mógł rozwinąć skrzydła w wybranej przez siebie branży i odnosić w niej sukcesy.

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »