• CUSTOM PUBLISHING - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

custom publishing

  • Custom publishing - Pracownia Register

    Pracownia Register to krakowska agencja graficzno-wydawnicza specjalizująca się w przygotowaniu gazetek firmowych i biuletynów korporacyjnych w modelu custom publishing. Świadczymy usługi dziennikarskie i graficzne, dzięki czemu obsługujemy klientów kompleksowo. Do dyspozycji klientów oddajemy studio graficzne i profesjonalny zespół na co dzień zajmujący się projektowaniem layoutów prasowych i składem czasopism. Przygotowujemy publikacje do druku offsetowego (arkuszowego i rolowego). Pomagamy w wyborze drukarni oraz metod kolportażu pisma. W skład naszego zespołu wchodzą też dziennikarze, redaktorzy i korektor - zleć nam obsługę publikacji także od strony merytorycznej, a sam będziesz mógł skoncentrować się na działalności podstawowej Twojej firmy.

  • Poradnia językowa

    Wyprodukowaliśmy kilkaset gazetek dla spółek, przeszkoliliśmy blisko pięćset osób, oceniliśmy niemal tysiąc periodyków w Konkursie Biuletynów Firmowych, napisaliśmy trzysta artykułów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą dużą wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki współdziałania z nami i czerpać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji custom publishing. Proponujemy przejrzyste reguły współpracy, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w porozumieniu. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i solidną wymianę informacji. Obserwujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Chcemy odkryć, w jakim otoczeniu działa klient. Dbamy o wspólne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – nastawienie do wykonania projektu. Ekspresowo reagujemy na potrzeby klienta – zarówno w kwestiach formalnych (projekt umowy, zasady kooperacji, oszacowania), jak i edytorskich (dostrojenie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, wspomagające projekty wydawnicze). Naszą wiarygodność tworzymy na otwartej komunikacji z klientami i fachowej opiece merytorycznej. Długookresowa kooperacja z klientami i idące za nią zaufanie są doskonałym dowodem na naszą skuteczność i jakość działań. Zaufało nam już kilkaset przedsiębiorstw w naszym kraju.

  • Custom publishing, studio graficzne Warszawa - e1

    Dbałość o detale, niekonwencjonalne rozwiązania typograficzne, nowoczesny layout oraz spójność wizji są zauważalne w każdym naszym projekcie. Identyfikacja marki z e1 to spójna, inteligentna wizja, która zainteresuje klienta. Specjalizujemy się w magazynach, książkach, stronach internetowych oraz działaniach marketingowych mających na celu budowę wizerunku oraz promocję marki. Nasza oferta obejmuje custom publishing, identyfikacja wizualna firmy oraz identyfikacja marki. Agencja e1 to studio graficzne Warszawa, dzięki któremu luksusowe marki docierają ze swoim przekazem do świadomych, zorientowanych we współczesnych designie odbiorców. Postaw na profesjonalną i kompleksową promocję, którą gwarantują nasze projekty. Oferowany przez nas custom publishing to inteligentne oraz świetnie zaprojektowane, atrakcyjne wizualnie wydawnictwa. Treści marketingowe przekazane w pozbawiony nachalności sposób zyskują na skuteczności.