Poradnia językowa

Poradnia językowa

Ocena: 2.4/10 (31 głosów)Wyprodukowaliśmy kilkaset gazetek dla spółek, przeszkoliliśmy blisko pięćset osób, oceniliśmy niemal tysiąc periodyków w Konkursie Biuletynów Firmowych, napisaliśmy trzysta artykułów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą dużą wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki współdziałania z nami i czerpać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji custom publishing. Proponujemy przejrzyste reguły współpracy, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w porozumieniu. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i solidną wymianę informacji. Obserwujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Chcemy odkryć, w jakim otoczeniu działa klient. Dbamy o wspólne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – nastawienie do wykonania projektu. Ekspresowo reagujemy na potrzeby klienta – zarówno w kwestiach formalnych (projekt umowy, zasady kooperacji, oszacowania), jak i edytorskich (dostrojenie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, wspomagające projekty wydawnicze). Naszą wiarygodność tworzymy na otwartej komunikacji z klientami i fachowej opiece merytorycznej. Długookresowa kooperacja z klientami i idące za nią zaufanie są doskonałym dowodem na naszą skuteczność i jakość działań. Zaufało nam już kilkaset przedsiębiorstw w naszym kraju.Podobne strony
  • Druk - Wydawnictwo Unitex

    W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości druk oraz usługi wydawnicze. Jesteśmy doświadczonym wydawnictwem i mamy niezbędną wiedzę jak rozpoznawać potrzeby rynku. Nasze wydawnictwo specjalizuje się w projektowaniu, opracowaniach graficznych i przygotowaniach do druku. Fachowo i z pomysłem przygotowujemy druk oraz serie wydawnicze. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Mamy za sobą druk kilkuset wydawnictw o charakterze inwestycyjno-gospodarczym, okazjonalnym i wiele innych. Druk u nas to gwarancja najlepszych usług. Realizujemy małe jak i zakrojone na szeroką skale projekty wydawnicze. Oferujemy ciekawe rozwiązania, które są gwarantem sukcesu. Nasze wydawnictwo to zespół pełnych pasji i pomysłów ludzi, dla których nie ma trudnych wyzwań. Nasze wydawnictwo świadczy usługi dla największych ośrodków miejskich i renomowanych firm. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne wznowienia realizowanych publikacji.

  • UNIMEX Oficyna podatkowa

    Siedziba oficyny wydawniczej Unimex znajduje się we Wrocławiu. Od 1994 roku drukuje ona leksykony, poradniki, komentarze o problematyce rachunkowości, finansów oraz podatków. Obejmują one fachowe, czytelne omówienia najczęstszych problemów. Są one opracowywane przez cenionych specjalistów zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Oprócz serii tradycyjnych wydawnictw, oficyna proponuje ponadto wersje elektroniczne swoich tytułów. Oprócz tego, jest ona także organizatorem otwartych szkoleń, prowadzonych przez doświadczonych lektorów. Cały wachlarz oferowanych tytułów odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  • Wydawnictwo - infoss.pl

    Przedsiębiorstwo infoss, którego siedziba znajduje się w stolicy, specjalizuje się w przygotowywaniu oraz przekazywaniu wartościowych treści z zakresu lifestylu, kultury, sztuki a także wielu innych aspektów życia. Precyzyjnie przygotowujemy oraz dobieramy poruszane tematy, co sprawia, że możemy zagwarantować wysoką wartość merytoryczną prezentowanych informacji. Każde tematy zostały podzielone na odpowiednie serwisy i kategorie, dzięki czemu każdy nasz użytkownik bez trudu znajdzie odpowiednią dla siebie treść.