Marketing i reklama

Marketing i reklama - ostatnio dodane strony

 • Biostat – medical market research

  Biostat – medical market research

  Nasza firma świadczy fachowe usługi w zakresie badania rynku. Farmacja to gałąź biznesu, która już od 15 lat ma możliwość korzystania z naszej wszechstronnej wiedzy oraz doświadczenia. Badania rynku medycznego prowadzimy z najwyższą jakością, gdyż jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego zaplecza – zarówno ekspertów, jak i urządzeń analitycznych. Korzystamy m.in. z dedykowanego realizacji badań rynku farmaceutycznego oprogramowania CRO. Pozwala ona w sposób całkowicie zautomatyzowany prowadzić analizy w zakresie statystyki medycznej.

  Zapraszamy więc Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Biostat pod adresem ebiostat.pl. Można dowiedzieć się z niej dokładnie czym się zajmujemy, a także poznać nasze dotychczasowe przykłady realizacji. Zachęcamy do odwiedzin już dzisiaj! Liczymy na owocną współpracę z Państwem, która przyniesie liczne korzyści biznesowe!

  Data dodania: 13 04 2017 szczegóły wpisu
 • Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego portalu prezentującego ofertę badań i analizy rynku. Działamy w branży badań marketingowych już pełne 12 lat, a na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 realizacji projektów dla różnych klientów.

  Stosujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki badawcze, jednak idziemy w kierunku korzystania z najnowszych wynalazków technologii IT. Badania ankietowe realizujemy w związku z tym posiłkując się w tym celu elektroniczną aplikacją na smartfonach lub tabletach. Poza tym prowadzimy badania UX, które mają na cele zweryfikowanie, jak faktyczni użytkownicy portali internetowych lub intranetowych oceniają ich użyteczność. Badamy m..in. warstwę graficzną portali, łatwość poruszanie się po stronie, a także poziom spełnienia kryteriów responsywności oraz intuicyjności.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z treścią naszej oferty na stronie www.badania-rynku.com.pl. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli możliwość podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • TOMGRAW Certyfikaty Katowice

  TOMGRAW Certyfikaty Katowice

  Mająca siedzibę w Katowicach firma TOMGRAF gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży poligraficznej, reklamowej oraz grawerskiej. Wykonujemy akcesoria i gadżety reklamowe takie jak naklejki samochodowe, kalendarze, fototapety, puchary a także pieczątki, dyplomy czy wiele innych. Posiadamy nowoczesne drukarki wielkoformatowe i cyfrowe, ploter tnący i termiczny jak również prasę termotransferową. Oferujemy najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • Usbprezent.pl - pendrivy reklamowe oraz inne upominki biznesowe

  Usbprezent.pl - pendrivy reklamowe oraz inne upominki biznesowe

  Interesują Państwa unikalne pendrivy reklamowe lub pendrivy z nadrukiem? Poszukują Państwo wyjątkowych gadżetów biznesowych z Państwa logo? Oferta sklepu internetowego usbprezent.pl jest skierowana właśnie do Państwa. W ofercie sklepu znajduje się atrakcyjna pamięć usb z nadrukiem logo, różnorodne power banki i wiele innych oryginalnych upominków. Firma zapewnia wysoką jakość, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Oferowany jest także szeroki wybór. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • Drukarnia Tychy

  Drukarnia Tychy

  Drukarnia TIMES, która zlokalizowana została w Czechowicach-Dziedzicach, oferuje kontrahentom dużą różnorodność usług. Dzięki temu mamy pewność, że niemal każdy klient znajdzie u nas ciekawą dla siebie ofertę. Zapewniamy profesjonalny wydruk map i ulotek, teczek, stendów a także dużej liczby innych produktów. Używamy wyłącznie świetnych maszyn, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą jakość każdego wydruku. Proponujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru usługi do wskazanych przez klienta potrzeb.

  Data dodania: 03 03 2017 szczegóły wpisu