Marketing i reklama

Marketing i reklama - ostatnio dodane strony

 • Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego portalu prezentującego ofertę badań i analizy rynku. Działamy w branży badań marketingowych już pełne 12 lat, a na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 realizacji projektów dla różnych klientów.

  Stosujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki badawcze, jednak idziemy w kierunku korzystania z najnowszych wynalazków technologii IT. Badania ankietowe realizujemy w związku z tym posiłkując się w tym celu elektroniczną aplikacją na smartfonach lub tabletach. Poza tym prowadzimy badania UX, które mają na cele zweryfikowanie, jak faktyczni użytkownicy portali internetowych lub intranetowych oceniają ich użyteczność. Badamy m..in. warstwę graficzną portali, łatwość poruszanie się po stronie, a także poziom spełnienia kryteriów responsywności oraz intuicyjności.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z treścią naszej oferty na stronie www.badania-rynku.com.pl. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli możliwość podjęcia owocnej współpracy.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • TOMGRAW Certyfikaty Katowice

  TOMGRAW Certyfikaty Katowice

  Mająca siedzibę w Katowicach firma TOMGRAF gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży poligraficznej, reklamowej oraz grawerskiej. Wykonujemy akcesoria i gadżety reklamowe takie jak naklejki samochodowe, kalendarze, fototapety, puchary a także pieczątki, dyplomy czy wiele innych. Posiadamy nowoczesne drukarki wielkoformatowe i cyfrowe, ploter tnący i termiczny jak również prasę termotransferową. Oferujemy najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • Usbprezent.pl - pendrivy reklamowe oraz inne upominki biznesowe

  Usbprezent.pl - pendrivy reklamowe oraz inne upominki biznesowe

  Interesują Państwa unikalne pendrivy reklamowe lub pendrivy z nadrukiem? Poszukują Państwo wyjątkowych gadżetów biznesowych z Państwa logo? Oferta sklepu internetowego usbprezent.pl jest skierowana właśnie do Państwa. W ofercie sklepu znajduje się atrakcyjna pamięć usb z nadrukiem logo, różnorodne power banki i wiele innych oryginalnych upominków. Firma zapewnia wysoką jakość, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Oferowany jest także szeroki wybór. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • Drukarnia Tychy

  Drukarnia Tychy

  Drukarnia TIMES, która zlokalizowana została w Czechowicach-Dziedzicach, oferuje kontrahentom dużą różnorodność usług. Dzięki temu mamy pewność, że niemal każdy klient znajdzie u nas ciekawą dla siebie ofertę. Zapewniamy profesjonalny wydruk map i ulotek, teczek, stendów a także dużej liczby innych produktów. Używamy wyłącznie świetnych maszyn, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą jakość każdego wydruku. Proponujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru usługi do wskazanych przez klienta potrzeb.

  Data dodania: 03 03 2017 szczegóły wpisu
 • SitoBiznes - torby z nadrukiem oraz nadruki na koszulkach

  SitoBiznes - torby z nadrukiem oraz nadruki na koszulkach

  SitoBiznes z siedzibą w Bydgoszczy prezentuje ofertę na sitodruk na koszulkach oraz gadżety reklamowe. Nadruki robimy tylko i wyłącznie technologią sitodruku. W naszej ofercie znajdziesz artykuły a w nich między innymi, koszulki z własnym nadrukiem, torby z nadrukiem, rebranding i wiele innych. Nasz flagowy produkt stanowią torby papierowe z nadrukiem które cieszą się niezwykłą renomą wśród sklepów ubraniowych oraz butików. Obsługujemy również inne agencje reklamowe i eventy gdzie poszukiwanym towarem są torby materiałowe z nadrukiem. Dzięki doskonale wyposażonej pracowni sitodruku oraz doświadczeniu w branży reklamowej nadruki na koszulkach robimy ze wzorową jakością w konkurencyjnej cenie. W naszej ofercie znajdują się także wyroby sublimacyjne - kubki z nadrukiem, smycze reklamowe, artykuły piśmienne. Uruchomiliśmy również specjalną promocję dla firm ochroniarskich i pracowników fizycznych działających w ochronie na gotowe koszulki ochrona za 16 zł brutto nie ważne jaką sumę zamawiasz!

  Data dodania: 23 02 2017 szczegóły wpisu