Marketing i reklama

Marketing i reklama - ostatnio dodane strony

 • FOCUS GRAF agencja reklamowa Rzeszów

  FOCUS GRAF agencja reklamowa Rzeszów

  W Przemyślu znajduje się siedziba drukarni FOCUS GRAF. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, offsetowym, wielkoformatowym, reklamie zewnętrznej, projektach graficznych a także cięciu laserowym. Działalność w branży prowadzimy od 2009 roku i stale inwestujemy w rozwój i modernizację naszej firmy. W obecnej chwili dysponujemy dwoma nowoczesnymi maszynami pozwalającymi na szybki wydruk w dużych nakładach. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, fachowe doradztwo jak i konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 16 02 2017 szczegóły wpisu
 • PaperFloret.pl - Notesy reklamowe i bloczki reklamowe

  PaperFloret.pl - Notesy reklamowe i bloczki reklamowe

  PaperFloret.pl, to producent notesów, których odbiorcami są głównie firmy. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i realizacja efektownych notesów, notatników, bloczków reklamowych oraz wielu innych, interesujących gadżetów reklamowych. Dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie wieloletniej pracy, nasze produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością oraz przystępną, konkurencyjną ceną.
  Wśród dostępnych u nas gadżetów znajdują się między innymi:notesy reklamowe w twardej oprawie
  bloczki reklamowe w wielu wariantach
  zestawy upominkowe
  clipboardy reklamowe
  Dostępne u nas notesy reklamowe wyróżnia bardzo bogate i różnorodne wzornictwo oraz szeroki wachlarz kolorystyki i typów oklein stosowanych do wykończenia okładek. Większość notesów książkowych, które zaliczają się do najbardziej prestiżowych produktów naszej oferty, to gadżety, które bardzo dobrze poddają się efektownym technikom znakowania oraz umożliwiają umieszczanie stosunkowo dużych powierzchni reklamowych w szyto-klejonych blokach, które stosowane są w trakcie produkcji tych notatników. Jako jedni z nielicznych, oferujemy również notesy reklamowe realizowane na specjalne zamówienie. Indywidualne notesy reklamowe, to najbardziej wyrafinowana część naszej oferty, korzystając z której, Klient ma prawie nieograniczone możliwości określania końcowego wyglądu i specyfiki zamawianych produktów.
  Innymi, również bardzo popularnymi produktami naszej oferty, są bloczki reklamowe. Ten rodzaj notatników oferujemy w opcji klejonej oraz spiralowanej, a Zamawiający ma pełną dowolność pod względem określania grafik, czy też tekstów, które mają zostać wydrukowane na ich okładkach, jak i stronach wewnętrznych. Bloczki reklamowe oferujemy w bardzo przystępnych cenach, a ich jakość wykonania oraz stosowany w ich produkcji papier o wysokim stopniu bieli, stały się już niejednokrotnie powodem pochwał od strony naszych Klientów.

  Data dodania: 10 02 2017 szczegóły wpisu
 • Wydawnictwo - infoss.pl

  Wydawnictwo - infoss.pl

  Przedsiębiorstwo infoss, którego siedziba znajduje się w stolicy, specjalizuje się w przygotowywaniu oraz przekazywaniu wartościowych treści z zakresu lifestylu, kultury, sztuki a także wielu innych aspektów życia. Precyzyjnie przygotowujemy oraz dobieramy poruszane tematy, co sprawia, że możemy zagwarantować wysoką wartość merytoryczną prezentowanych informacji. Każde tematy zostały podzielone na odpowiednie serwisy i kategorie, dzięki czemu każdy nasz użytkownik bez trudu znajdzie odpowiednią dla siebie treść.

  Data dodania: 10 02 2017 szczegóły wpisu
 • Smycze reklamowe Albex

  Smycze reklamowe Albex

  Przedsiębiorstwo Albex, w branży reklamowej działające nieprzerwanie od 1989 roku, oferuje wykonanie różnego rodzaju gadżetów reklamowych z nadrukiem. Poza koszulkami i kubkami reklamowymi, istotną pozycję w ofercie stanowią kolorowe smycze z nadrukiem, będące bardzo popularnym artykułem reklamowym i promocyjnym. Smycze są zamawiane nie tylko jako upominek dla klientów, ale także jako wyposażenie dla pracowników. polecamy!

  Data dodania: 08 02 2017 szczegóły wpisu
 • www.advertia.pl - projekty graficzne

  www.advertia.pl - projekty graficzne

  Nie od dziś wiadomo, że reklama to podstawa każdej działalności. Dlatego też oferujemy Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie. Druk reklamowy to niejako podstawa naszej działalności – możemy zaoferować notesy, ulotki, kalendarze i wiele innych gadżetów. Wykonujemy także bilbordy, które będą ciekawym wyróżnikiem Państwa reklamy w wielu miejscach. Chcąc zaoferować całościową obsługę, przygotowujemy także projekty graficzne, a więc można u nas zaprojektować i wydrukować daną reklamę. Oczywiście jeśli mowa o reklamach w formie tradycyjnej. W sferze online proponujemy tworzenie stron www opartych na najnowszych trendach, które stają się wizytówką firmy w Internecie.

  Data dodania: 04 02 2017 szczegóły wpisu