Marketing i reklama

Marketing i reklama - ostatnio dodane strony

 • Druk plakatów śrem - drukarniasrem.pl

  Druk plakatów śrem - drukarniasrem.pl

  Wszechstronną obsługę materiałów poligraficznych - od projektu do produktu finalnego oferuje Drukarnia Tomczak w Śremie. Indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, korzystając z przeszło 30-letniej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy rodzinną firmą i obsługujemy zarówno firmy, agencje reklamowe jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy techniczne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. W ramach drukarni funkcjonuje też nowoczesna introligatornia, która zapewnia wykończenia materiałów folią lub lakierem UV całościowo lub wybiórczo. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 11 2022 szczegóły wpisu
 • Prowadzenie Instagrama - wypromujemy.com

  Prowadzenie Instagrama - wypromujemy.com

  Wypromujemy.com oferuje opiekę nad Instagramem gwarantującą szykbki i zauważalny przyrost obserwujących. Dzięki umiejętnościom promowania na Instagramie firma umożliwia wzrost zainteresowania usługami/produktami klienta. Współpraca z wypromujemy.pl przyśpiesza zdobycie zasięgów poprzez pozyskiwanie nawet do 800 obserwujących miesięcznie. Usługi firme dostosowane są do indywidualnych celów i preferencji klientów.

  Data dodania: 28 09 2022 szczegóły wpisu
 • Dreamlike

  Dreamlike

  Agencja reklamowa z siedzibą w Krakowie - Dreamlike działa nieprzerwanie od 2017 roku i jest jedną z niewielu firm marketingowych, która jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdej firmie, bez względu na jej wielkość, budżet, branżę czy obszar działania. Dreamlike to agencja marketingowa full service, na którą składa się: agencja kreatywna, studio graficzne, studio reklamy, firma programistyczna oraz agencja SEO. Usługi świadczone przez agencję marketingową Dreamlike należą do najwyżej ocenianych nie tylko na rynku krakowskim, ale także i poza nim. Klienci Dreamlike cenią sobie skuteczność podejmowanych działań, ich kreatywność oraz ceny świadczonych usług. Studio reklamy Dreamlike to rzetelny partner w biznesie, któremu warto powierzyć kompleksową obsługę marketingową swojej firmy.

  Data dodania: 18 08 2022 szczegóły wpisu
 • Studio Graficzne Kraków

  Studio Graficzne Kraków

  Studio Graficzne Aim z Krakowa.

  Zapraszamy do współpracy:

  IDENTYFIKACJA WIZUALNA
  Zaprojektujemy nowoczesny wygląd logo oraz pozostałych elementów wizualnych twojej marki.

  Strona www.
  Oferujemy projektowanie stron internetowych indywidualnie dopasowanych do wymogów klienta wraz z doradztwem SEO

  MARKETING
  Po stworzeniu strony oraz identyfikacji wizualnej zapraszamy do kontynuacji współpracy nad zwiększeniem rozpoznawalności marki poprzez tworzenie reklam Google Ads oraz FB Ads.

  Jesteśmy najlepszym Studiem graficznym w Krakowie, potwierdzają to opinie na naszych portalach partnerskich zostawiane przez zadowolonych klientów.

  Data dodania: 12 04 2022 szczegóły wpisu
 • Konkursy graficzne na platformie designer.pl

  Konkursy graficzne na platformie designer.pl

  Designer.pl to miejsce stworzone z myślą o projektantach i pasjonatach grafiki. Nieustannie i dynamicznie się rozwijający! Obecny na rynku od 2014 roku. Serwis www generuje niebywale kreatywną przestrzeń dla pełnych przeróżnych pomysłów, kreacji i wizji twórców. Platforma umożliwia spotkanie się i zapoznania profesjonalistów i pasjonatów świata grafiki oraz klientów, którzy poszukują projektów do prowadzenia własnej działalności. Niebywale otwarty i nowoczesny serwis, posiadający możliwość umieszczenia własnego portfolio, znalezienia wielu inspirujących porad, kreatywnych pomysłów, a przede wszystkim zdobycia interesującego zlecenie!

  Data dodania: 15 02 2022 szczegóły wpisu
 • Pozyskiwanie subskrypcji YouTube - polskie-lajki.pl

  Pozyskiwanie subskrypcji YouTube - polskie-lajki.pl

  Jesteśmy firmą, która pomaga rozwijać działalność w popularnych portalach i serwisach społecznościowych. Nasze lajki na fanpage’u czy recenzje na Facebooku uwiarygadniają firmowy profil w mediach społecznościowych, dzięki czemu jest on lepiej odbierany przez klientów. Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji, więc do zakupu polubień posta zapraszamy każdą zainteresowaną osobę. Zamówienia realizujemy błyskawicznie, z wykorzystaniem profili realnych użytkowników.

  Data dodania: 22 01 2022 szczegóły wpisu
 • Flagi na maszt sklep - displayplanet.pl

  Flagi na maszt sklep - displayplanet.pl

  Sklep internetowy DisplayPlanet posiada bogatą bazę nośników oraz systemów wystawienniczych wewnętrznych i zewnętrznych. Pośród naszej oferty znajdą Państwo m.in. banery reklamowe, flagi reklamowe i plażowe, roll-up’y czy też ścianki reklamowe. Zapewniamy szeroki wybór materiałów oraz sposobów wykończenia nośników i systemów. Zapewniamy darmową dostawę dla zamówień powyżej 500 zł. Gwarantujemy bezpieczne i wygodne formy płatności oraz dostawy. Umożliwiamy odbiór osobisty zamówień w naszej fabryce Koszalinie. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 04 01 2022 szczegóły wpisu
 • Copywriting po angielsku - copywriter-angielski.pl

  Copywriting po angielsku - copywriter-angielski.pl

  Nasz zespół tworzą doświadczeni copywriterzy, którzy mają odpowiednie umiejętności do tworzenia wysokiej jakości treści. Stawiamy przede wszystkim na potwierdzoną certyfikatami znajomość języka obcego na najwyższym możliwym poziomie – C2. Doskonale znamy specyfikę zagranicznych rynków, dzięki czemu dużo łatwiej jest nam kreować wizerunek marki oraz zwiększać wskaźnik konwersji u naszych zleceniodawców.

  Data dodania: 22 12 2021 szczegóły wpisu
 • FB live commerce - biore.pl

  FB live commerce - biore.pl

  Nasze rozwiązanie to autorski butik online, działający w oparciu o naszą platformę sprzedażową. Stawiamy na live commerce, który szczególnie przydaje się w branży modowej. Konsumenci mogą na żywo zaznajomić się z produktem, który ich interesuje, zadając sprzedającemu pytania. Uzyskają odpowiedź natychmiast, a przy okazji mogą liczyć na celne i szczere porady. Zachęcamy do zainteresowania się naszą platformą.

  Data dodania: 19 12 2021 szczegóły wpisu
 • Wydruki plakatów elbląg - reproskan.pl

  Wydruki plakatów elbląg - reproskan.pl

  Firma REPROSKAN w Elblągu posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficzno-reklamowej. Oferujemy kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie w rozmaitych formatach, w kolorze oraz wersji czarno-białej. Zajmujemy się też przemysłowym niszczeniem dokumentów, oprawą prac, wykonywaniem pieczątek oraz nadrukami na płytach CD lub DVD. Tworzymy projekty graficzne naindywidualne zamówienie, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, billboardy, grafiki samochodowe i wiele innych produktów reklamowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 22 11 2021 szczegóły wpisu