Studia filmowe

 • Agencja filmowa

  Agencja filmowa

  Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

  Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

  Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

  Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

  CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.

  Data dodania: 13 09 2017 szczegóły wpisu
 • Agencja reklamowa Streamline Media Productions

  Agencja reklamowa Streamline Media Productions

  Grupa doświadczonych osób, ściśle związana z przemysłem filmowym oraz branżą telewizyjną stworzyła agencję realizującą filmy komercyjne na najwyższym poziomie. Ponad 300 zrealizowanych projektów dla klientów z Polski i Europy, to tylko jeden z powodów, aby powierzyć zaufanie właśnie nam. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych i filmów wizerunkowych. Fotografia w komercyjnym wydaniu to również jedna z naszych specjalności, która wyróżnia nas na polskim rynku i stawia w roli liderów Krakowie. Jednym z naszych wyróżników jest użycie zdjęć lotniczych przy naszych produkcjach, wykorzystujemy przy tego typu realizacjach drony. Zajmujemy się kreacją i prowadzimy każde działania od pomysłu do finalnej realizacji. Prowadzimy wyróżniające się kampanie w social media. W naszym zespole znajdują się osoby w olbrzymim doświadczeniem realizacyjnym, graficy, marketingowcy, technicy, reżyserzy i scenarzyści.

  Data dodania: 27 07 2016 szczegóły wpisu
 • SEE YOURSELF animacja 3d Szczecin

  SEE YOURSELF animacja 3d Szczecin

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji See Yourself Media Group z Mierzyna! Jest to profesjonalista w branży reklamowej. Wśród usług proponowanych przez nią usług mieści się tworzenie reklam oraz spotów telewizyjnych, filmów instruktażowych i okolicznościowych czy teledysków. Mogą tutaj Państwo zamówić usługi związane z fotografią, grafiką bądź animacją. Długoletnie doświadczenie w branży jak i bogactwo śmiałych pomysłów powodują, że wykonywana usługa zaspokoi Państwa wszelkie oczekiwania. Każde zlecenie jest bowiem traktowane jest indywidualne, uwzględniając wszelkie potrzeby Zamawiającego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 03 2016 szczegóły wpisu
 • Studio filmowe

  Studio filmowe

  Dobra reklama danej firmy to pierwszy krok do sukcesu. Obecnie reklama firmy to nie tylko tekst lub obrazek. Bardzo popularną firmą reklamy są filmy reklamowe czy animacje 3d które na pewno trafiają do potencjalnego klienta. Ofertę usług wykonywania filmów reklamowych raz różnego rodzaju animacji 3d czy zdjęć z drona oferuje firma Gravity Media. Jej usługi kierowane są do każdego kto potrzebuje kreatywnego wizerunku dla swych klientów, kreatywnego filmu oraz czegoś co zmieni coś w procesie działalności. Produkcja spotów reklamowych jest wykonywana przez tą firmę bardzo starannie a to daje satysfakcje każdemu klientowi.

  Data dodania: 24 11 2015 szczegóły wpisu
 • Filmy reklamowe

  Filmy reklamowe

  Producent filmów reklamowych Mediatop realizuje na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i korporacyjne. Zespół Mediatopu składa się z doświadczonych specjalistów pracujących na co dzień przy największych produkcjach filmowych i reklamowych. Ten zespół gwarantuje przygotowanie profesjonalnego i atrakcyjnego filmu reklamowego bez względu na budżet produkcji filmowej.

  Data dodania: 23 11 2015 szczegóły wpisu
 • Filmy promocyjne Kraków

  Filmy promocyjne Kraków

  Zajmujemy się produkcją filmową. Nasza oferta obejmuje nagrywanie filmów reklamowych, korporacyjnych, produktowych, produkcje teledysków, a także inne formy w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą nagrać począwszy od scenariusza. Poza filmowaniem czyli podstawowym profilem naszej działalności świadczymy usługi wynajmu kilku z naszych studii oraz wypożyczania nowoczesnego sprzętu filmowego.

  Data dodania: 22 09 2015 szczegóły wpisu
 • Filmy reklamowe Warszawa

  Filmy reklamowe Warszawa

  Warszawska firma Render Film trudni się wykonywaniem filmów. Specjalizujemy się głównie w materiałach promocyjnych, instruktażowych oraz korporacyjnych. Oferujemy także inne materiały. Wszystkie przygotowane przez nas zlecenia cechuje doskonała jakość. Zadowolenie wszystkich klientów gwarantuje dbałość i precyzja w działaniu. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Proponujemy profesjonalną pomoc, począwszy od wykonania planu, przez kompletny proces tworzenia filmu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi filmowcami.

  Data dodania: 01 06 2015 szczegóły wpisu
 • Filmy reklamowe

  Filmy reklamowe

  Przedsiębiorstwo e-filmypromocyjne.pl wyspecjalizowało się w nagrywaniu niskobudżetowych filmów, których zadaniem jest promocja oraz reklama. Wykonujemy także relacje z różnorodnych wydarzeń. Każde nasze materiały cechuje doskonała jakość oraz rozsądna cena. Kooperujemy z wieloma specjalistami, co gwarantuje satysfakcję kontrahenta z każdej wykonanej usługi. Po przedstawieniu zakresu prac, przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi poprzednimi materiałami, które udostępnione zostały na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 05 2015 szczegóły wpisu
 • Guficam

  Guficam

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy. A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.
  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

  Data dodania: 02 03 2014 szczegóły wpisu
 • Firmeo

  Firmeo

  Jeśli myślą państwo o zaprezentowaniu swojej firmy na krótkometrażowym filmie w najwyższej jakości, czyli HD, to Firmeo.tv zrobi to dla państwa najlepiej. Video-wizytówki przedstawią państwa firmę lub produkt w najlepszy możliwy sposób, w celu zachęcenia odbiorców. Firma zajmie się od zaplanowania scenariusz, poprzez realizację z doświadczoną ekipą filmową, aż do samej realizacji poprzedzonej akceptacją klienta.

  Data dodania: 19 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Studia filmowe - nowa strona:

Adres: