Agencja filmowa

Agencja filmowa

Ocena: 2.4/10 (10 głosów)Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.Podobne strony
 • Studio Video Good Way Studio

  Profesjonalne studio filmowe tworzące rozwiązania na potrzeby nowych mediów. Obsługujemy portale branżowe oraz klientów korporacyjnych w tworzeniu atrakcyjnego contentu video. Historia Good Way Studio sięga 2004 roku. Tworzymy zarówno projekty komercyjne (reportaże, filmy promocyjne i reklamowe), jak również materiały filmowe non-profit (społeczne i artystyczne). Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z celebrytami, lektorami. Naszymi partnerami są studia dźwięku oraz studia graficzne, a tworzone przez nas projekty mają niepowtarzalny charakter. Obecnie możemy się poszczycić trzema setkami filmów stworzonych przez nas i dostępnych w internecie.

 • Filmy promocyjne, korporacyjne, reklamowe - Filmaker

  Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne. Wykonujemy zaawansowane animacje i korzystamy z najlepszych rozwiązań, które są dostępne na rynku w dziedzinie efektów specjalnych i animacji. Nasze filmy promocyjne zawsze wykonywane są w jakości HD, a do montażu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Filmy promocyjne są również dla Twojej firmy, zapraszamy do współpracy!

 • Filmowanie

  Podstawowym profilem działań naszej firmy jest ogólnie rozumiane filmowanie. Oferujemy różnego rodzaju produkcje filmowe. Bazujemy na długoletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach naszych pracowników. Pracujemy na sprzęcie najlepszych producentów. Mamy nowoczesne studio produkcyjne. Zwracamy dużą uwagę na kompleksową i profesjonalną realizację zleceń. Specjalizujemy się w filmach promocyjnych. Trudnimy się też produkcją filmów edukacyjnych, instruktażowych, dokumentalnych. Charakteryzuje nas elastyczność i skuteczność działań.

 • Karuzela Produkcja Filmowa

  Karuzela jest studiem zajmującym się produkcją różnorodnych form filmowych. Karuzela oferuje swoim klientom realizację spotów reklamowych, filmów reklamowych, filmów promocyjnych, filmów szkoleniowych i korporacyjnych, filmów dokumentalnych, teledysków, animacji 2d i 3d. Nasza produkcje powstają na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie, który gwarantuje najwyższą jakość materiału. Oferujemy prace na każdym etapie produkcji filmowej: prace nad koncepcją i scenariuszem filmu, prace związane z przygotowaniem planu zdjęciowego, realizację zdjęć, montaż filmowy, postprodukcję filmową, przygotowanie materiału emisyjnego.

 • Filmy korporacyjne

  Przygotowujemy wysokiej jakości filmy korporacyjne w technologii HD, wykorzystujemy najnowsze kamery filmowe. Posiadamy własne studio postprodukcji, które opracowuje doskonałej jakości materiał. Nasze filmy promocyjne były i są publikowane w antenach komercyjnych stacji telewizyjnych. Jeżeli zainteresował Cię nasz zakres prac, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową lub spotkajmy się w naszym nowoczesnym studio montażu wideo.

 • Guficam

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy. A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.
  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

 • Filmy reklamowe

  Przedsiębiorstwo e-filmypromocyjne.pl wyspecjalizowało się w nagrywaniu niskobudżetowych filmów, których zadaniem jest promocja oraz reklama. Wykonujemy także relacje z różnorodnych wydarzeń. Każde nasze materiały cechuje doskonała jakość oraz rozsądna cena. Kooperujemy z wieloma specjalistami, co gwarantuje satysfakcję kontrahenta z każdej wykonanej usługi. Po przedstawieniu zakresu prac, przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi poprzednimi materiałami, które udostępnione zostały na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

 • SEE YOURSELF animacja 3d Szczecin

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji See Yourself Media Group z Mierzyna! Jest to profesjonalista w branży reklamowej. Wśród usług proponowanych przez nią usług mieści się tworzenie reklam oraz spotów telewizyjnych, filmów instruktażowych i okolicznościowych czy teledysków. Mogą tutaj Państwo zamówić usługi związane z fotografią, grafiką bądź animacją. Długoletnie doświadczenie w branży jak i bogactwo śmiałych pomysłów powodują, że wykonywana usługa zaspokoi Państwa wszelkie oczekiwania. Każde zlecenie jest bowiem traktowane jest indywidualne, uwzględniając wszelkie potrzeby Zamawiającego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.