Agencja filmowa

Agencja filmowa

Ocena: 2.6/10 (9 głosów)Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.Podobne strony
 • Bank ujęć filmowych i zdjęć FotoChannels

  Zapraszamy na strony www.fotochannels.com - banku gotowych do użycia ujęć filmowych.

  Korzystaj z bazy kilkuset tysięcy ujęć filmowych do wszelkich wykorzystań reklamowych i redakcyjnych. Posiadamy bardzo bogate zbiory ilustracyjnych ujęć współczesnych, klipów historycznych i archiwalnych, filmów z ważnych wydarzeń.

  Większość ujęć jest dostępnych w formacie HD.

  Dodatkowo oferujemy kilka milionów doskonałej jakości fotografii reklamowych i redakcyjnych do wszelkich wykorzystań.

  Organizujemy również sesje fotograficzne.

  serwis z ujęciami: www.corbismotion.com
  serwis fotograficzny: www.fotochannels.com

 • Eskaton.pl - film i fotografia reklamowa

  Chciałbyś stworzyć własną reklamę filmową, a może chciałbyś zarejestrować jakieś ważne dla Twojej firmy wydarzenie?
  Dobrze trafiłeś.
  Zajmujemy się produkcją i rejestracją filmową w jakości Full HD


  Zrealizujemy reklamę filmową:

  - spot reklamowy
  - film promocyjny
  - film szkoleniowy
  - film korporacyjny
  - prezentację wideo


  Zarejestrujemy wydarzenia takie jak:

  - koncerty, imprezy plenerowe i inne wydarzenia muzyczne
  - eventy, konferencje firmowe, bankiety firmowe
  - kongresy, szkolenia, targi, pokazy
  - mecze, zawody oraz inne imprezy sportowe

  Dzięki reklamie filmowej masz możliwość dotarcia do szerszego grona klientów za pośrednictwem:

  - firmowej strony internetowej
  - lokalnych portali internetowych
  - serwisów społecznościowych (Facebook, Youtube, Vimeo)
  - telewizji
  - prezentacji na targach handlowych
  - billboardów sponsorskich


  Możemy również przygotować projekt okładki i płyty dla Twojego filmu reklamowego, a także możliwość powielenia w dowolnej ilości na nośnikach DVD lub Blu-ray
  Wykonujemy również szeroko pojęte usługi fotograficzne na potrzeby Twojej reklamy lub rejestracji wydarzeń.


  Ceny produkcji firmowych dostosujemy do twoich potrzeb oraz możliwości, w razie pytań zadzwoń.

  Działamy głównie na terenie Polski Południowej, Katowice, Kraków, Krynica, Nowy Sącz, Olkusz, Wieliczka, Zakopane

 • Guficam

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy. A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.
  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

 • Filmy reklamowe

  Producent filmów reklamowych Mediatop realizuje na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i korporacyjne. Zespół Mediatopu składa się z doświadczonych specjalistów pracujących na co dzień przy największych produkcjach filmowych i reklamowych. Ten zespół gwarantuje przygotowanie profesjonalnego i atrakcyjnego filmu reklamowego bez względu na budżet produkcji filmowej.

 • Agencja reklamowa Streamline Media Productions

  Grupa doświadczonych osób, ściśle związana z przemysłem filmowym oraz branżą telewizyjną stworzyła agencję realizującą filmy komercyjne na najwyższym poziomie. Ponad 300 zrealizowanych projektów dla klientów z Polski i Europy, to tylko jeden z powodów, aby powierzyć zaufanie właśnie nam. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych i filmów wizerunkowych. Fotografia w komercyjnym wydaniu to również jedna z naszych specjalności, która wyróżnia nas na polskim rynku i stawia w roli liderów Krakowie. Jednym z naszych wyróżników jest użycie zdjęć lotniczych przy naszych produkcjach, wykorzystujemy przy tego typu realizacjach drony. Zajmujemy się kreacją i prowadzimy każde działania od pomysłu do finalnej realizacji. Prowadzimy wyróżniające się kampanie w social media. W naszym zespole znajdują się osoby w olbrzymim doświadczeniem realizacyjnym, graficy, marketingowcy, technicy, reżyserzy i scenarzyści.