Agencja filmowa

Agencja filmowa

Ocena: 2.7/10 (6 głosów)Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.Podobne strony
 • Studio filmowe M-PRO

  Realizujemy filmy reklamowe, promocyjne, szkoleniowe i korporacyjne, oraz reportaże i filmy dokumentalne. Produkujemy materiały filmowe do emisji telewizyjnej, do Internetu, elementy prezentacji, filmy do projekcji wewnętrznych (np. na targach, konferencjach). Przygotowujemy i wydajemy płyty DVD. Oferujemy profesjonalna rejestrację audiowizualną ważnych wydarzeń. Produkujemy filmy w wielu wersjach językowych, oferujemy też tłumaczenie materiałów audiowizualnych. W każdej wersji obcojęzycznej tłumaczem i lektorem jest osoba, dla której język ten jest językiem ojczystym (native speaker). Organizujemy szkolenia medialne. Uczymy jak radzić sobie z dziennikarzami, jak dobrze wypadać w telewizji i jak kreować w mediach atrakcyjny wizerunek swojej firmy lub instytucji.

 • Phantom HD Filmy Slow Motion

  Wszystko o cyfrowych zdjęciach slow motion. Portal zawiera bazę filmów oraz zdjęć. Przyjmujemy zamówienia na realizacje ujęć slow motion do konkretnych projektów. Nasza kompleksowa oferta obejmuje produkcje filmową oraz reklamową, post produkcje oraz wynajem sprzętu zdjęciowego. Dysponujemy również w pełni wyposażoną halą filmową oraz programowalnym robotem sterującym ruchem kamery MR Motion Control.

 • SEE YOURSELF animacja 3d Szczecin

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji See Yourself Media Group z Mierzyna! Jest to profesjonalista w branży reklamowej. Wśród usług proponowanych przez nią usług mieści się tworzenie reklam oraz spotów telewizyjnych, filmów instruktażowych i okolicznościowych czy teledysków. Mogą tutaj Państwo zamówić usługi związane z fotografią, grafiką bądź animacją. Długoletnie doświadczenie w branży jak i bogactwo śmiałych pomysłów powodują, że wykonywana usługa zaspokoi Państwa wszelkie oczekiwania. Każde zlecenie jest bowiem traktowane jest indywidualne, uwzględniając wszelkie potrzeby Zamawiającego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Agencja reklamowa Streamline Media Productions

  Grupa doświadczonych osób, ściśle związana z przemysłem filmowym oraz branżą telewizyjną stworzyła agencję realizującą filmy komercyjne na najwyższym poziomie. Ponad 300 zrealizowanych projektów dla klientów z Polski i Europy, to tylko jeden z powodów, aby powierzyć zaufanie właśnie nam. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych i filmów wizerunkowych. Fotografia w komercyjnym wydaniu to również jedna z naszych specjalności, która wyróżnia nas na polskim rynku i stawia w roli liderów Krakowie. Jednym z naszych wyróżników jest użycie zdjęć lotniczych przy naszych produkcjach, wykorzystujemy przy tego typu realizacjach drony. Zajmujemy się kreacją i prowadzimy każde działania od pomysłu do finalnej realizacji. Prowadzimy wyróżniające się kampanie w social media. W naszym zespole znajdują się osoby w olbrzymim doświadczeniem realizacyjnym, graficy, marketingowcy, technicy, reżyserzy i scenarzyści.