Agencja filmowa

Agencja filmowa

Ocena: 2.6/10 (9 głosów)Swiat dzisiejszej reklamy zmienia się dynamicznie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej skupić na przekazie reklamowym uwagę konsumenta. Stworzyliśmy skutecznie działającą agencję filmową. Nasza kreatywna agencja filmowa ma wiele specjalizacji. Główną specjalizacją jest produkcja filmowa.

Dlaczego produkcja filmowa jest potrzebna Twojej firmie? Zarówno krótki spot reklamowy jak i długi film promocyjny może zdziałać wiele w komunikacji Twojej firmy z klientem. Doświadczenie firm, dla, których stworzyliśmy produkcje filmowe pokazuje jasno, że każda złotówka wydana na wyprodukowanie filmu zwraca się z nawiązką.

Film reklamowy to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi widza do przekazu reklamowego Twojej firmy. Krótki spot filmowy wyraża znacznie więcej niż setka zdjęć czy tysiąc słów. Tworzone przez naszą agencję filmową spoty promocyjne angażują uwagę widza już od pierwszej sekundy filmu.

Szczegółowo analizujemy zachowanie widza podczas oglądania naszych produkcji. Wiemy doskonale jak wykorzystać tą wiedzę tworząc skuteczny spot reklamowy dla Twojej firmy.

CreativeStudio to doświadczona agencja filmowa, która wie jak wykorzystać potencjał filmu w komunikacji marketingowej Twojej marki. Wiemy jak tworzyć skuteczne i w pełni angażujące filmy promocyjne, filmy reklamowe, spoty promocyjne, filmy wizerunkowe i korporacyjne.Podobne strony
 • Produkcje filmowe i fotograficzne

  Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu materiałów video takich, jak filmy instruktażowe, szkoleniowe, reklamowe lub filmy o charakterze promocyjnym. Oferujemy również wideofilmowanie szkoleń, konferencji czy spotkań. Przygotowujemy materiały wideo i fotograficzne na targi lub wystawy. Jako jedni z nielicznych, wykorzystujemy radiowy sygnał obrazu, także z kamer jak i między telebimami. Wykonujemy zarówno reportaże dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się zarówno profesjonalną fotografią wydarzeń takich jak: pokazy mody, reklam czy imprez.

 • Film reklamowy i promocyjny

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie rozlegle rozumianej obsługi multimedialnej. Nasz team tworzą młodzi i kreatywni ludzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić zawsze nowoczesne rozwiązania. Podwaliną naszej działalności jest produkcja filmów promocyjnych, ale równie istotną jej częścią jest obsługa multimedialna dużych imprez. Nasza firma pomoże Państwu stworzyć w nowoczesny sposób dowolny przekaz medialny. Twórczość filmowa naszej firmy to: reklamy TV i przygotowywanie spotów na potrzeby internetu i dużych imprez. Sporządzamy także filmy promocyjne i filmy szkoleniowe. W ofercie posiadamy też animacje do filmów.
  Do obsługi imprez zapewniamy sprzęt (ekrany, projektory, plazmy, kamery i inne) i nagłośnienie oraz asystę merytoryczną na potrzeby każdej realizacji audiowizualnej.

 • Karuzela Produkcja Filmowa

  Karuzela jest studiem zajmującym się produkcją różnorodnych form filmowych. Karuzela oferuje swoim klientom realizację spotów reklamowych, filmów reklamowych, filmów promocyjnych, filmów szkoleniowych i korporacyjnych, filmów dokumentalnych, teledysków, animacji 2d i 3d. Nasza produkcje powstają na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie, który gwarantuje najwyższą jakość materiału. Oferujemy prace na każdym etapie produkcji filmowej: prace nad koncepcją i scenariuszem filmu, prace związane z przygotowaniem planu zdjęciowego, realizację zdjęć, montaż filmowy, postprodukcję filmową, przygotowanie materiału emisyjnego.

 • Studio filmowe

  Dobra reklama danej firmy to pierwszy krok do sukcesu. Obecnie reklama firmy to nie tylko tekst lub obrazek. Bardzo popularną firmą reklamy są filmy reklamowe czy animacje 3d które na pewno trafiają do potencjalnego klienta. Ofertę usług wykonywania filmów reklamowych raz różnego rodzaju animacji 3d czy zdjęć z drona oferuje firma Gravity Media. Jej usługi kierowane są do każdego kto potrzebuje kreatywnego wizerunku dla swych klientów, kreatywnego filmu oraz czegoś co zmieni coś w procesie działalności. Produkcja spotów reklamowych jest wykonywana przez tą firmę bardzo starannie a to daje satysfakcje każdemu klientowi.