• GEOKOMPOZYTY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

geokompozyty

  • Mata drenażowa, Geosiatki, Siatki antyerozyjne

    Od bardzo wielu lat specjalizujemy się w produkcji oznaczeń i osprzętu drogowych takich jak pachołki drogowe czy separatory ruchu. Oprócz tej oferty, firma FRAM jest importerem geowłókniny firmy Polyfelt. Zaawansowana geowłóknina marki FRAM zdaje egzamin przy różnych profesjonalnych pracach budowlanych. Zazwyczaj używana jest do ulepszenia podłoża albo wykonania drenażu. W naszej propozycji można odnaleźć geokompozyty czy siatki antyerozyjne. Nasza firma stawia na jakość, toteż jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań, zachęcamy na naszą witrynę www.

  • Geosyntetyki

    W naszej ofercie znajduje się szeroka gama geosyntetyków: Geowłókniny filtracyjne, separacyjne, dwuwarstwowe, do nawierzchni bitumicznych, Geotkaniny wzmacniające, separacyjno-wzmacniające, Geosiatki jednokierunkowe, dwukierunkowe, do wzmocnienie nawierzchni bitumicznych, Geokompozyty, maty bentonitowe,Geokraty, Biowłókniny, Biowłókniny z nasionami,Materace, kosze i walce gabionowe, Geomembrany EPDM, folie PEHD, folie PCV Maty przeciwerozyjne, przestrzenne z włókien syntetycznych, maty kokosowe, maty jutowe, maty z rozwiniętą roślinnością

  • Geowłóknina

    Jesteśmy niewielkim zespołem osób od wielu lat związanych z problematyką stosowania geosyntetyków w inżynierii lądowej i wodnej. W zakresie naszej działalności świadczyny doradztwo, dobór, oraz zaopatrzenie w zakresie szeroko pojętych geosyntetyków: geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geokraty, maty i siatki przeciwerozyjne, folie i geomembrany, geokompozyty, gabiony, i inne. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz kontaktu.