Geosyntetyki

Geosyntetyki

Ocena: 2.0/10 (44 głosów)W naszej ofercie znajduje się szeroka gama geosyntetyków: Geowłókniny filtracyjne, separacyjne, dwuwarstwowe, do nawierzchni bitumicznych, Geotkaniny wzmacniające, separacyjno-wzmacniające, Geosiatki jednokierunkowe, dwukierunkowe, do wzmocnienie nawierzchni bitumicznych, Geokompozyty, maty bentonitowe,Geokraty, Biowłókniny, Biowłókniny z nasionami,Materace, kosze i walce gabionowe, Geomembrany EPDM, folie PEHD, folie PCV Maty przeciwerozyjne, przestrzenne z włókien syntetycznych, maty kokosowe, maty jutowe, maty z rozwiniętą roślinnościąPodobne strony
  • Geowłóknina

    Firma RCR jest znamienitym producentem i dystrybutorem towarów gwarantujących zabezpieczanie i oznakowanie poziome dróg. Kluczowym towarem jest trwała farba drogowa marki Labrador, która bardzo dobrze nadaje się do znakowania dróg. W lokalizacjach uznanych za niebezpieczne sprawdza się dwuskładnikowa masa chemoutwardzalna do skutecznego znakowania m.in. peronów. Oferowane towary zapewniają efektywne oznakowanie dla niewidomych. Firma ma do zaproponowania również geosyntetyki do wzmacniania dróg, nasypów, koryt rzek. Geosiatki, geowłóknina, geokompozyt i geotkanina zapewniają wytrzymałość rozmaitym konstrukcjom ziemnym.

  • Geowłóknina

    Jesteśmy niewielkim zespołem osób od wielu lat związanych z problematyką stosowania geosyntetyków w inżynierii lądowej i wodnej. W zakresie naszej działalności świadczyny doradztwo, dobór, oraz zaopatrzenie w zakresie szeroko pojętych geosyntetyków: geowłókniny, geotkaniny, geosiatki, geokraty, maty i siatki przeciwerozyjne, folie i geomembrany, geokompozyty, gabiony, i inne. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz kontaktu.

  • Geowłóknina

    Nasza firma – FRAM GEO ma w swojej sprzedaży profesjonalną i bardzo obszerną ofertę geosyntetyków, jak też profesjonalnych mat drenażowych. Zajmujemy się głównie dostarczaniem rozwiązań do kompleksowej stabilizacji podłoża. Gwarantujemy, że dzięki naszym działaniom masz gwarancję stuprocentowo dobrze wykonanego zadania. Wejdź na naszą stronę internetową i przekonaj się, dlaczego warto postawić właśnie na nas. To będzie bez dwóch zdań świetna decyzja.