• GMINA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

gmina

 • Rychwał informacje

  Strona Rychwał informacje, zawiera informacje Miasta i Gminy Rychwał, wiadomości z dziedzin kultury, sportu i gospodarki. Miasto i Gmina Rychwał jest skrzętnie opisywana w dziale Okiem radnej. Proponujemy galerię zdjęć i legendy o Rychwale. Opisujemy wydarzenia kulturalne, konkursy i zawody gminne sportowe. U nas dowiesz się gdzie i kiedy są organizowane rajdy rowerowe, jak świętowaliśmy finały WOŚP, jak spędzamy ferie szkolne. Wspieramy Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie. Znajdą tu coś dla siebie wszyscy mieszkańcy gminy, również nauczyciele i uczniowie Szkoły podstawowej w Rychwale. Śledzimy edukację i osiągnięcia dzieci oraz publikujemy ciekawe opracowania.

 • TGL24.pl Portal informacyjny mieszkańców gmin Tarcyzn, Grójec, Lesznowola.

  TGL24.pl - jesteśmy portalem informacyjnym w gminach Tarczyn, Grójec, Lesznowola. Naszą misją jest informowanie o wydarzeniach w Naszych gminach. Redakcja portalu TGL24.pl przyznaje certyfikat "ZAUFANA FIRMA" - tym firmom, które wykazują się wysoką jakością wykonywanych usług, odpowiednim podejściem do klienta, rzetelnością oraz konkurencyjnymi cenami.Tylko u nas znajdziecie informacje o lokalnych promocjach. Udostępniamy również forum, gdzie znajdziecie najnowsze oferty pracy w regionie oraz będziecie mogli porozmawiać z innymi mieszkańcami naszych gmin. Tylko u nas możecie przeczytać: ciekawe wpisy blogerów, wywiady z władzami gmin, znanymi osobami oraz zwykłymi mieszkańcami.

 • Serwis informacyjny miejscowości Strzyżów

  Serwis poświęcony pięknej miejscowości Strzyżów położonej w powiecie hrubieszowskim. Można tu znaleźć aktualne informacje z samej miejscowości jak i okolic, historię, informacje na temat zabytków, galerie, fotorelacje i inne ciekawe informacje. Oferujemy dodawanie darmowych ogłoszeń. Strona ciągle rozwijana. Serdecznie zapraszamy do przeglądania jej treści oraz aktywnego uczestniczenia w życiu serwisu.

 • Marcin Czerniec, wójt gminy Kamieniec Ząbkowicki

  Marcin Czerniec, wójt gminy Kamieniec Ząbkowicki wyróżnia się na tle wielu gmin wiejsko-miejskich tym, pod jego rządami Gmina Kamieniecka wyszła z zadłużenia, posiada budżet zrównoważony i jest zarządzana nie tylko przez samego wójta, ale właśnie przez sztab świetnych specjalistów, których wójt zatrudnia w swoim urzędzie. Jako stosunkowo młody wójt gminy zrobił bardzo wiele dla społeczności kamienieckiej w tym przedsiębiorców, nauczycieli, emerytów. Emerytom bardzo się spodobały programy uruchamiające ich doświadczenie i wiedzę którą mogą się podzielić na różnych forach organizowanych właśnie przez Wójta Marcina Czerńca.

 • Forum Powiatu Głubczyckiego

  Forum Powiatu głubczyckiego dla Wszystkich Sympatyków Ziemi głubczyckiej, czyli Powiat i jego gminy: Branice, Głubczyce, Kietrz, Baborów. Tutaj dowiesz się, co dzieje się w naszym powiecie. Znajdziesz na forum także zdjęcia zarówno z powiatu jaki i różne tematycznie. Ponadto znajdziesz tutaj wszelkie informacje na temat powiatu i okolic, w tym pamiątki, rys historyczny oraz inne ciekawe informacje.

 • Sołectwo Iskrzyczyn - Gmina Dębowiec

  Iskrzyczyn to nieduża wieś w powiecie cieszyńskim, przynależna do gminy Dębowiec. W źródłach z XII wieku wspomniany jest tylko Cieszyn. Dopiero w XIII wieku pojawia się wiele wzmianek o innych miejscowościach, w tym o Iskrzyczynie pod jego dawną nazwą" Yscrichino". Dziś jednak w użytku jest jeszcze jedna pieczęć owalna, z dawnym herbem, tj. z figurą św. Biskupa, która nosi napis "PRZEŁOŻNICTWO GMINY w ISKRZYCZYNIE" (owal 42-35mm). Herb na niej można ubrać w barwy: srebrne ubranie biskupa, złota infuła i pastorał, błękitne tło.

 • Lubin - miasto na Dolnym Śląsku

  Istotnym kapitałem Lubina są jego ludzie. To za ich sprawą nasze miasto tak prędko się rozwija. Ich inwencja, pracowitość oraz kwalifikacje zawodowe stanowią dobrą zapowiedź na nadchodzące czasy. Chlubą naszego miasta jest wciąż jedno z największych i najlepszych polskich przedsiębiorstw KGHM Polska Miedź S.A. Ostatnie lata cechuje również dynamiczny rozwój gospodarczy sektora lubińskiej branży usługowej.

  Lubin to istotne na Dolnym Śląsku centrum kultury i sztuki. To tu odbywają się cykliczne imprezy, w których udział biorą największe gwiazdy polskiej rozrywki. W dwóch galeriach - Zamkowej i Jadwidze - amatorzy sztuki poznają twórczość najwybitniejszych artystów kraju i Europy. Przy ośrodku kultury Muza powstało wiele kół zainteresowań.

  Powszechnie uważa się, że miasto to przede wszystkim budynki, ulice, place i inne obiekty infrastruktury i użyteczności publicznej. Realnie jeszcze jednym bardzo ważnym elementem składowym miasta są tereny zielone, które nadają jemu charakter. Należy przy tym wspomnieć, że dla wielu ludzi mieszkających w miastach zieleń miejska jest nierzadko ich jedynym łącznikiem ze światem przyrody. Ścieżki przyrodnicze Droga do dębów, Po parkach Lubina i Przez Dolinę Zimnicy w Lubinie pokazują Lubin z innej strony, Lubin jako miasto zielone i ekologiczne.

  Lubin - miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Lubin On-line - lokalny serwis miejski - katalog firm i ogłoszenia. Zapraszamy!

 • Biedrusko - Witamy w podpoznańskiej miejscowości

  Biedrusko - witamy na stronie podpoznańskiej miejscowości, tutaj się dowiesz informacji najważniejszych i tych mniej ważnych dotyczących Biedruska jak i gminy Suchy Las. Informujemy o remontach, ważnych inwestycjach, o wydarzeniach kulturalnych, wiadomości sportowe z klubu Rakiea oraz UKS Delfin, o działających na terenie Biedruska ośrodkach edukacyjnych, o szkole podstawowej, o nowo budowanych osiedlach

 • Pobiedziska - serwis internetowy mieszkańców

  Zapraszamy do zapoznania się z niezależnym portalem informacyjnym mieszkańców gminy Pobiedziska. Prezentujemy w nim najważniejsze informacje z życia mieszkańców. Publikujemy komunikaty, kalendarz zbliżających się imprez sportowych i kulturalnych oraz relacje i artykuły na temat ciekawostek z rejonu. Na stronie znajdą Państwo również informacje praktyczne na temat miejscowości wchodzących w skład gminy, galerię zdjęć, adresy firm, urzędów, organizacji. Jest to miejsce dla każdego zainteresowanego tym pięknym rejonem kraju. Położone wśród lasów i licznych jezior miasto Pobiedziska i okoliczne wioski zachęcają swymi walorami do przybycia w te rejony i czerpania radości z wypoczynku na łonie natury. Jest to też miejsce do publikowania sprawozdań z działalności inicjatyw społecznych naszych mieszkańców. Dla chętnych umożliwiamy podjęcie dyskusji na naszym lokalnym forum dyskusyjnym, na którym zawsze znajdzie się coś ciekawego dla każdego. Serdecznie zapraszamy do Pobiedzisk i na nasz portal informacyjny.

 • Borne Sulinowo ze wszystkich stron – BORNIAK, Radio BORN

  Na stronie Wirtualnego Fanklubu Bornego Sulinowa BORNIAK dowiesz się wszystkiego o gminie Borne Sulinowo. Zbieramy wszystko co dotyczy naszej gminy: informacje, wydarzenia oraz historię. Borne Sulinowo to między innymi zloty militarne - letnie i zimowe. Na BORNIAKu znajdziesz wszystkie informacje o najbliższym zlocie, a w jego trakcie relacje na żywo. Nasza strona to także Radio BORN w którym poczujesz radziecki klimat byłej bazy wojskowej.

1 · 2 · następna strona »