Forum Powiatu Głubczyckiego

Forum Powiatu Głubczyckiego


Forum Powiatu głubczyckiego dla Wszystkich Sympatyków Ziemi głubczyckiej, czyli Powiat i jego gminy: Branice, Głubczyce, Kietrz, Baborów. Tutaj dowiesz się, co dzieje się w naszym powiecie. Znajdziesz na forum także zdjęcia zarówno z powiatu jaki i różne tematycznie. Ponadto znajdziesz tutaj wszelkie informacje na temat powiatu i okolic, w tym pamiątki, rys historyczny oraz inne ciekawe informacje.Podobne strony
  • OCL - wynajem powierzchni magazynowych i biurowych

    Opolskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe i biurowe. Nasza nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części miasta w bliskiej odległości od Obwodnicy Północnej, prowadzącej do autostrady A4 Wrocław- Kraków oraz dróg krajowych w kierunku Łodzi i Częstochowy.Dajemy możliwość wynajmu hal magazynowych wraz z zapleczem biurowym w elastycznej konfiguracji powierzchniowej. Ze względu na trwające prace adaptacyjne możliwość ich dostosowania do potrzeb klienta.

  • Ligota Oleska - oficjalna strona wsi

    Informacje z Ligoty Oleskiej i okolic. Galeria zdjęć. Poezja regionalna. Scenariusze przedstawień z corocznego festynu. Spis adresów i telefonów firm zarejestrowanych w Ligocie Oleskiej. Na stronie znajdują się również artykuły mówiące o historii regionu i historii powstania mniejszości niemieckiej na ziemi śląskiej. LZS Ligota informacje z klubu. Każdy może dodać jakieś informacje dotyczące Ligoty Oleskiej wystarczy się zalogować i pisać po sprawdzeniu przez administratora tekst ukaże się na stronie.