opolskie

 • Ligota Oleska - oficjalna strona wsi

  Ligota Oleska - oficjalna strona wsi

  Informacje z Ligoty Oleskiej i okolic. Galeria zdjęć. Poezja regionalna. Scenariusze przedstawień z corocznego festynu. Spis adresów i telefonów firm zarejestrowanych w Ligocie Oleskiej. Na stronie znajdują się również artykuły mówiące o historii regionu i historii powstania mniejszości niemieckiej na ziemi śląskiej. LZS Ligota informacje z klubu. Każdy może dodać jakieś informacje dotyczące Ligoty Oleskiej wystarczy się zalogować i pisać po sprawdzeniu przez administratora tekst ukaże się na stronie.

  Data dodania: 24 05 2011 szczegóły wpisu
 • OCL - wynajem powierzchni magazynowych i biurowych

  OCL - wynajem powierzchni magazynowych i biurowych

  Opolskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe i biurowe. Nasza nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części miasta w bliskiej odległości od Obwodnicy Północnej, prowadzącej do autostrady A4 Wrocław- Kraków oraz dróg krajowych w kierunku Łodzi i Częstochowy.Dajemy możliwość wynajmu hal magazynowych wraz z zapleczem biurowym w elastycznej konfiguracji powierzchniowej. Ze względu na trwające prace adaptacyjne możliwość ich dostosowania do potrzeb klienta.

  Data dodania: 29 10 2010 szczegóły wpisu
 • Forum Powiatu Głubczyckiego

  Forum Powiatu Głubczyckiego

  Forum Powiatu głubczyckiego dla Wszystkich Sympatyków Ziemi głubczyckiej, czyli Powiat i jego gminy: Branice, Głubczyce, Kietrz, Baborów. Tutaj dowiesz się, co dzieje się w naszym powiecie. Znajdziesz na forum także zdjęcia zarówno z powiatu jaki i różne tematycznie. Ponadto znajdziesz tutaj wszelkie informacje na temat powiatu i okolic, w tym pamiątki, rys historyczny oraz inne ciekawe informacje.

  Data dodania: 23 10 2010 szczegóły wpisu

opolskie - nowa strona:

Adres: