• INSTALACJE ODPYLAJĄCE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

instalacje odpylające

  • Odkurzacze przemysłowe

    Zabrzański producent odkurzaczy przemysłowych firma GGK WIELAND POLSKA posiada w swojej ofercie sprzęt wykorzystywanu w wielu odnogach przemysłu zarówno ciężkiego jak i lekkiego. Nasze urządzenia są m.in. stosowane w przemyśle hutniczym, koksowniczym, motoryzacyjnym, budowlanym, chemicznym, drzewnym i wielu innych gałęziach produkcyjnych. Nasz sprzęt sprawdza się świetnie podczas czyszczenia silosów i młynów spożywczych, odsysania wiórów i pyłu drzewnego. Ponadto produkowane przez naszą firmę odkurzacze mogą również być stosowane w charakterze transportowym, to znaczy do przenoszenia kwarcu i piasku w zakładach produkujących wyroby szklane.
    Nasze odkurzacze są każdorazowo przygotowane pod konkretnego klienta czyli każdy nasz produkt spełnia w całym zakresie powierzone mu zadanie. Oprócz produkcji odkurzaczy przemysłowych, nasza firma oferuje instalacje odpylające. Oczywiście zajmuje się również ich montażem u klienta. Nasze bogate doświadczenie oraz dbanie o najwyższe standardy wykonania jak i bezpieczeństwa pozwala tworzyć instalacje odpylające przystosowane do pracy z pyłami wybuchowymi. Poza tym umożliwiamy wynajem odkurzaczy przemysłowych. W ofercie wynajmu posiadamy wiele typów odkurzaczy zróżnicowanych pod względem przepływu powietrza i maksymalnego podciśnienia wytworzonego przez odkurzacz podczas jego pracy. Oferujemy ponadto usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne obejmujące zarówno naprawę uszkodzeń jak i kursy z zakresu posługiwania i eksploatacji naszych wyrobów. Nasz główny atut to indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą oferta i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

  • Odpylacze

    Kuma to ceniony producent na rynku, który oferuje konkurencyjne ceny ale przede wszystkim różnego typu węże, które dzięki swojej wysokiej jakości oraz funkcjonalności są idealnym rozwiązaniem przy różnego rodzaju instalacjach jak i różnego typu gałęziach przemysłu. Węże ssawne, odpylacze, węże zbrojone, węże elastyczne i wiele innych rodzajów w bardzo niskich cenach przy zachowaniu wysokiej jakości.