Odpylacze

Odpylacze

Ocena: 3.4/10 (16 głosów)Kuma to ceniony producent na rynku, który oferuje konkurencyjne ceny ale przede wszystkim różnego typu węże, które dzięki swojej wysokiej jakości oraz funkcjonalności są idealnym rozwiązaniem przy różnego rodzaju instalacjach jak i różnego typu gałęziach przemysłu. Węże ssawne, odpylacze, węże zbrojone, węże elastyczne i wiele innych rodzajów w bardzo niskich cenach przy zachowaniu wysokiej jakości.Podobne strony
  • Węże Przemysłowe Steel-Flex

    Strona producenta węży przemysłowych Steel-Flex. Węże Steel-Flex to elastyczne węże wykonane z polichlorku winylu (pcv), który jest bezpieczny dla przesyłania produktów spożywczych i dzięki zbrojeniu umożliwia przesyłanie zarówno ssawne jak i tłoczne rozmaitych substancji w tym artykułów sypkich jak i cieczy. Węże Steel-Flex znajdują zastosowanie w budowie maszyn w tym w przemyśle spożywczym i rolnictwie.

  • Węże przemysłowe KUMA

    Firma KUMA to polski producent węży giętkich dostarczający szerokiego wachlarza przewodów technicznych wykonanych z poliuretanu oraz polichlorku winylu. W ofercie firmy znajdują się węże elastyczne do powietrza, węże antystatyczne, przewody giętkie to transportu materiałów sypkich, takich jak zboże czy odpady drewniane, węże wentylacyjne do gazów w tym dymów, spalin i gorącego powietrza oraz rozmaitych cieczy. Węże KUMA mogą służyć jako węże spożywcze dzięki wykonaniu z nietoksycznego polichlorku winylu. Przewody tego typu znajdują też zastosowanie w produkcji maszyn oraz urządzeń technicznych takich jak dmuchawy do zboża, mieszalniki do pasz czy odciągi stolarskie.

  • Firma Met-pol producent węży peszla

    Firma Met-pol Lubliniec - solidny producent metalowych węży peszla (peschla). Węże Peszla znajdują zastosowanie między innymi w osłonie przewodów elektrycznych, kabli, przewodów wentylacyjnych, urządzeń klimatyzacyjnych i odpylających. Węże produkowane są z taśm stalowych, stalowych ocynkowanych, z taśm aluminiowych i mosiężnych oraz z taśm żaroodpornych i kwasoodpornych. Nasza firma zajmuje się także wykonaniem drobnych konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją i życzeniem klienta. Zapraszamy do współpracy!

  • Zakuwanie węży hydraulicznych Połomia

    F.H.U. STIGMET Elektromechanika i Ślusarstwo Połomia (województwo śląskie) zajmuje się prowadzeniem prac z zakresu obróbki skrawaniem na obrabiarkach numerycznych (CNC) i konwencjonalnych (toczenie oraz frezowanie), cięcia metali oraz usługami spawalniczymi metodą MAG. Odrębnym działem firmy jest hydraulika siłowa (zakuwanie i sprzedaż węży hydraulicznych). Realizujemy również projekty na indywidualne zamówienia Klientów.

  • Węże przemysłowe

    Firma Kuma to producent i dystrybutor różnego rodzaju węży o różnym przeznaczenie. W ofercie między innymi mozna znaleźć węże ssawne, węże odciągowe, węże przemysłowe, przewody wentylacyjne oraz wiele innego typu węży w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma Kuma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji węży najwyższej jakości do użytku codziennego jak i wysoce specjalistycznego. Bogaty wybór i najwyższa jakość.

  • Zakuwanie węży hydraulicznych Racibórz

    Firma Medrol z Krzanowic nieopodal Raciborza zajmuje się produkcją, naprawą oraz zakuwaniem węży hydraulicznych wielorakiego zastosowania (samochody, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, myjki ciśnieniowe). Dysponujemy szeroką gamą końcówek metrycznych i calowych do węży firm: Hypress, I. M. M. (proste, kolankowe i oczkowe), BSP, ORFS, UNF, JIC, JIS Komatsu, JIS Nissan, Karcher. Usługi wykonujemy od ręki. Zapraszamy!

  • AGRO-HURT obejmy zaciskowe

    Firma AGRO-HURT Żołyński, Smoliński Spółka Jawna zajmuje się dystrybucją wyrobów technicznych oraz gumowych takich jak: pasy klinowe, żniwne, uzębione, węże gumowe, węże PCV, opaski zaciskowe i kablowe, łańcuch i ogniwa, koła zębate, łożyska, płyty gumowe, kryngielit czy też akcesoria ppoż. Firma prowadzi działalność w Warszawie, zaś istnieje od 1948 roku. Przez ten czas cały czas dbaliśmy o najwyższą jakość realizowanych usług a także rozszerzaliśmy naszą ofertę, by klienci zawsze mogli u nas odnaleźć to czego szukają. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi na rynku producentami co zapewnia okazały wybór a także możliwość porównania parametrów i cen artykułów pochodzących od wielu dostawców. Pełna oferta znajduje się na tej stronie internetowej:

  • Hosemann - specjalistyczne elementy przemysłowe

    Hosemann to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją specjalistycznych elementów przemysłowych, które są dostosowane do bardzo trudnych warunków. Firma produkuje elementy mające zastosowanie w branżach takich jak: ciężka metalowa, przemysł chemiczny, górnictwo, wydobycie, przemysł chemiczny, energetyka.

    Hosemann oferuje wytrzymałe kompensatory (metalowe, tkaninowe, gumowe), złącza Camlock, węże metalowe i gumowe różnego zastosowania (m.in. węże do wody, do substancji chemicznych, stosowane w motoryzacji, do powierza itp.), rury precyzyjne, różnorodne złącza, peszle, armaturę przemysłową itp.

    Firma Hosemann dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były jak najlepszej wytrzymałości i przede wszystkim charakteryzowały się długim czasem pracy.

    Siedziba firmy znajduje się w woj. śląskim - w Chorzowie.

  • Węże i złącza dla przemysłu - Tubes International

    Tubes International dostawca węży i złączy przemysłowych. Firma zajmuję się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań dla przemysłu.

    W naszej ofercie znajdują się:Węże przemysłowe
    węże uniwersalne
    węże gumowe
    węże tworzywowe
    węże stalowe
    węże silikonowoe
    węże Tygon®
    węże teflonowe
    węże kompozytowe
    węże podgrzewane
    węże odciągowe, wentylacyjne
    Armatura precyzyjna
    Złącza TW, Tankwagen, cysternowe (VK, MK)
    Złącza Camlock
    Złącza Saflok®
    Zlącza IBC, złącza do paletopojemników
    Złącza symetryczne
    Złącza STORZ (złącza strażackie)
    Złącza dźwigniowe (LAUX, LAUX 42, PERROT, BAUER)
    złącza gwintowe BSP, BSPT, NPT, NPS, metryczny, ACME, DIN11
    złącza kołnierzowe (PN2,5, PN6, PN10, PN16, PN25, PN40, PN63, PN100, PN160, PN250, PN320, PN400)
    złącza paliwowe
    złącza API
    złącza awaryjnego rozłączania
    złącza kolejowe
    złącza kłowe 40mm, 42mm
    złącza do piaskowania
    złącza do tynkowania
    złącza obrotowe
    obejmy skorupowe, obejma zaciskowa
    opaski ślimakowa, opaska mostkowa, opaska śrubowa
    taśma band-it
    Szybkozłącza
    Szybkozłącza do form wtryskowych
    Szybkozłącza niskociśnieniowe
    Szybkozłącza dla przemysłu spożywczego
    Szybkozłącza do wody (NITO)
    Szybkozłącza tworzywowe
    Hydraulika siłowa
    węże hydrauliczne
    węże termoplastyczne
    okucia do węży
    Szybkozłącza hydrauliczne, wysokociśnieniowe
    zawory hydrauliczne
    Pneumatyka
    węże pneumatyczne
    złącza pneumatyczne (złącza wtykowe, proste, kątowe itd.)
    zawory pneumatyczne
    stacje przygotowania powietrza
    napędy pneumatyczne
    Urządzenia
    zakuwarki do węży firmy Finn Power
    urządzenia do gięcia rur 3d
    urządzenia do czyszczenia węży
    urządzenia do znakowania
    zwijarki bębnowe, zwijarki spreżynowe, zwijarki hydrauliczne, zwijarki ręczne, zwiarki elektryczne

    ZAPRASZAMY DO SKLEPU INTERNETOWEGO: sklep.tubes-international.pl

  • Camlock - Węże Tobi

    W Tobi zależy nam abyś wyszedł z naszego sklepu szczęśliwy i usatysfakcjonowany. W naszej ofercie znajdą państwo m.in. szybkozłączka, pistolety nalewcze, nakrętki i obejmy skorupowe. W naszym asortymencie znajdziesz produkty firm jak Parker które cechują się mistrzowskim wykonaniem niską ceną. Odwiedź naszą stronę internetową na http://wezetobi.pl]i przekonaj się co to znaczy mistrzowska jakość i wykonanie.