Przemysł i energetyka

Akumulatory, baterie » (11)

Armatura przemysłowa » (40)

Automatyka » (110)

Chemia przemysłowa » (2)

Części do maszyn » (23)

Czyściwa » (1)

Drut, liny stalowe » (4)

Ekrany, ściany akustyczne » (6)

Elektroniczne części, materiały » (14)

Elektryczne materiały » (9)

Energetyczne instalacje, urządzenia, materiały » (24)

Energia ekologiczna - urządzenia, wytwarzanie » (43)

Filtry » (9)

Folie » (27)

Galwanizacja » (15)

Gazy » (22)

Higieniczne artykuły - produkcja » (7)

Hutnicze wyroby » (17)

Hydrauliczna armatura, części » (7)

Hydraulika siłowa » (32)

Informacje o przemyśle » (1)

Kable, przewody, światłowody » (13)

Kleje, żywice » (11)

Kolektory słoneczne » (44)

Kompresory » (10)

Kontenery » (25)

Kotły CO » (45)

Lakiernicze urządzenia » (2)

Lasery » (2)

Liny, sznury » (9)

Magnesy, elektromagnesy, magnetyzery » (6)

Malowanie, lakierowanie przemysłowe » (19)

Materiały ścierne » (10)

Metale - maszyny do obróbki » (2)

Metale - obróbka » (85)

Metale - żelazne » (3)

Metalowe artykuły » (55)

Odlewnie » (15)

Ognioodporne materiały, wyposażenie » (3)

Oleje techniczne, smary » (5)

Opakowania » (166)

Palety » (23)

Pneumatyka siłowa - sprzęt, wyposażenie » (8)

Podnośniki » (36)

Pompy » (56)

Przemysł energetyczny » (12)

Przemysłowe instalacje » (4)

Przemysłowe urządzenia, maszyny » (44)

Przenośniki » (17)

Recykling » (20)

Regały wspornikowe » (7)

Rury » (8)

Sejfy » (8)

Spawanie, zgrzewanie » (10)

Sprężyny - produkcja, sprzedaż » (6)

Stal, wyroby stalowe » (38)

Surowce mineralne » (4)

Surowce wtórne, złom » (45)

Szwalnie » (5)

Tartaki » (24)

Taśmy » (19)

Tworzywa sztuczne » (66)

Uszczelki, uszczelnienia » (22)

Utylizacja odpadów » (16)

Wagi » (13)

Węże przemysłowe » (13)

Wózki przemysłowe » (62)

Wyroby gumowe » (9)

Wyroby ze stali nierdzewnej » (16)

Zabezpieczenia antykorozyjne » (6)

Zbiorniki, pojemniki » (25)

Łożyska » (9)

Przemysł i energetyka - ostatnio dodane strony

 • emeresprodukt.pl

  emeresprodukt.pl

  Firma P.W. EMERES PRODUKT w Sosnowcu specjalizuje się w realizacji usług polegających na galwanicznym nakładaniu powłok cynkowych na wyrobach z metali żelaznych i nieżelaznych. Obróbką galwaniczną zajmujemy się od 1995 r. Oferujemy cynkowanie z połyskiem na zawieszkach, czy chromianowanie (nie wykonujemy usługi chromowania). Prowadzimy również procesy odtlenkowania i chromianowania wyrobów z miedzi i ich stopów oraz trawimy wyroby z metali żelaznych. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z wymogami niezbędnych norm. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 11 2020 szczegóły wpisu
 • silos.com.pl

  silos.com.pl

  Z.P.H.U. Agro Met s.c. w Gdyni zajmuje się produkcją silosów lejowych na potrzeby gospodarstw rolnych, jak i zakładów produkcyjnych różnych branż. Oferujemy uniwersalne rozwiązania, gwarantując szeroki wybór zbiorników o różnym przeznaczeniu. Nasza oferta obejmuje silosy lejowe z ocynkowanej blachy falistej (do przechowywania mieszanek paszowych, zbóż oraz innych materiałów sypkich) orozmaitych średnicach i pojemnościach. Gwarantujemy kompleksową usługę - od produkcji po doradztwo w wyborze zależnie od docelowego zastosowania i transport. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • pronar.radom.pl

  pronar.radom.pl

  Przedmiotem działań przedsiębiorstwa PRONAR z Radomia są narzędzia specjalistyczne oraz oprzyrządowania technologiczne. Wykonujemy różnorodne formy wtryskowe o obszernym zastosowaniu, tłoczniki, wykrojniki i oprzyrządowania pomocnicze oraz montażowe. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do obróbki materiałów takich marek jak np. MITSUBISHI, HAAS czy też AVIA VARIO. Do realizacji projektów używamy program 3D CAD/CAM. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie na każdym etapie prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • industripalety.pl

  industripalety.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Industri Palety, która znajduje się w Szczecinie. Oferujemy palety do składowania materiałów budowlanych i przemysłowych w rozmaitych wymiarach. W naszym asortymencie znajdują się palety w wymiarach 1200 x 1200, 1200 x 800 oraz 800 x 800, jednakże przygotowujemy również palety pod indywidualne zamówienia. Zapewniamy transport zamówionych produktów do określonej lokalizacji. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne oraz produktowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • metallwerk.pl

  metallwerk.pl

  Palniki i części eksploatacyjne, reduktory i elementy instalacji gazowej oferuje firma METALLWERK S.C. w Tychach. Od wielu lat funkcjonujemy na rynku produkcji metalowej, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących w przemyśle produkcji metalowej, a w naszym portfolio mamy firmy z branży automotive, konstrukcji stalowych, akcesoriów meblowych, kontenerów, maszyn rolniczych czy kotłów C.O. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • mey-palety.pl

  mey-palety.pl

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE MEY Michał Eysmont w Warszawie specjalizuje się w obrocie i regeneracji palet. Polecamy palety nowe i używane w typowych rozmiarach, niestandardowych oraz realizowanych na zamówienie. Współpracujemy z dużymi i małymi firmami. Realizujemy dodatkowo zamówienia klientów indywidualnych. Gwarantujemy rzetelność i terminową realizację zamówień. Zapraszamy do stałej współpracy - zapewniamy korzystne rabaty!

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.cynkowniapatelscy.pl

  www.cynkowniapatelscy.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy CYNKOWNIA PATELSCY, która swoją siedzibę posiada w Wągrowcu w województwie wielkopolskim. Świadczymy usługi galwaniczne dla odbiorców indywidualnych oraz zakładów przemysłowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a w pracy używamy jedynie skuteczne i sprawdzone środki chemiczne. Zastosowane metody doskonale zabezpieczają powłoki, zwiększają jej wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, erozję bądź inne czynniki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość i profesjonalizm. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • msppolmo.pl

  msppolmo.pl

  Produkcja, sprzedaż, serwis kompresorów tłokowych i śrubowych oraz agregatów sprężonego powietrza to oferta MSP Polmo z Łodzi. Zajmujemy się problematyką związaną ze sprężonym powietrzem, a w szczególności produkcją, sprzedażą i serwisem agregatów sprężonego powietrza, doradztwem technicznym, sprzedażą i serwisem sprężarek śrubowych oraz sprzedażą i serwisem agregatowego osprzętu pneumatycznego. Posiadamy blisko 20-letnią praktykę w branży, zapewniając wiedzę i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu
 • szambabetonowesolidbet.pl

  szambabetonowesolidbet.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy SOLIDBET z siedzibą w Skaryszewie w województwie mazowieckim. Zajmujemy się produkcją szamb betonowych oraz logistyką betonu, a działalność w tej branży prowadzimy już od wielu lat. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, monolityczne, szeregowe a ponadto kanały samochodowe oraz piwnice betonowe. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co jest gwarancją najwyższej jakości usług. Szczegóły oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu
 • szambobetonowe24.pl

  szambobetonowe24.pl

  Firma SEPTIC w miejscowości Jastrzębia to producent zbiorników betonowych. W ofercie Mamy szamba betonowe jednokomorowe i szamba betonowe dwukomorowe. Na swoim koncie posiadamy setki sfinalizowanych zleceń nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach UE. Dysponujemy oprócz tego uprawnienia obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” dzięki temu, że jako jedyni uzyskaliśmy certyfikat EU. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 11 2020 szczegóły wpisu