Przemysł i energetyka

Akumulatory, baterie » (12)

Armatura przemysłowa » (40)

Automatyka » (113)

Chemia przemysłowa » (2)

Części do maszyn » (26)

Czyściwa » (2)

Drut, liny stalowe » (4)

Ekrany, ściany akustyczne » (6)

Elektroniczne części, materiały » (14)

Elektryczne materiały » (9)

Energetyczne instalacje, urządzenia, materiały » (28)

Energia ekologiczna - urządzenia, wytwarzanie » (52)

Filtry » (9)

Folie » (27)

Galwanizacja » (15)

Gazy » (21)

Higieniczne artykuły - produkcja » (7)

Hutnicze wyroby » (17)

Hydrauliczna armatura, części » (8)

Hydraulika siłowa » (32)

Informacje o przemyśle » (1)

Kable, przewody, światłowody » (13)

Kleje, żywice » (11)

Kolektory słoneczne » (44)

Kompresory » (10)

Kontenery » (25)

Kotły CO » (46)

Lakiernicze urządzenia » (2)

Lasery » (2)

Liny, sznury » (9)

Magnesy, elektromagnesy, magnetyzery » (6)

Malowanie, lakierowanie przemysłowe » (20)

Materiały ścierne » (10)

Metale - maszyny do obróbki » (2)

Metale - obróbka » (92)

Metale - żelazne » (3)

Metalowe artykuły » (59)

Odlewnie » (15)

Ognioodporne materiały, wyposażenie » (3)

Oleje techniczne, smary » (5)

Opakowania » (176)

Palety » (25)

Pneumatyka siłowa - sprzęt, wyposażenie » (8)

Podnośniki » (36)

Pompy » (58)

Przemysł energetyczny » (13)

Przemysłowe instalacje » (6)

Przemysłowe urządzenia, maszyny » (46)

Przenośniki » (17)

Recykling » (21)

Regały wspornikowe » (7)

Rury » (8)

Sejfy » (8)

Spawanie, zgrzewanie » (11)

Sprężyny - produkcja, sprzedaż » (6)

Stal, wyroby stalowe » (40)

Surowce mineralne » (4)

Surowce wtórne, złom » (46)

Szwalnie » (5)

Tartaki » (25)

Taśmy » (19)

Tworzywa sztuczne » (67)

Uszczelki, uszczelnienia » (22)

Utylizacja odpadów » (16)

Wagi » (13)

Węże przemysłowe » (13)

Wózki przemysłowe » (62)

Wyroby gumowe » (11)

Wyroby ze stali nierdzewnej » (16)

Zabezpieczenia antykorozyjne » (6)

Zbiorniki, pojemniki » (27)

Łożyska » (10)

Przemysł i energetyka - ostatnio dodane strony

 • Polentex Sp. z o.o.

  Polentex Sp. z o.o.

  Oferta firmy Polentex skupia się na systemowych wycieraczkach obiektowych i matach wejściowych. Jej klienci mają pewność najwyższej jakości produktów, ze względu na zastosowanie innowacyjnych technologii, odpowiednio wyposażony park maszynowy i nieustannie rozwijane kompetencje pracowników. Oferta obejmuje liczne wycieraczki stalowe, aluminiowe, gumowe czy tekstylne, które doskonale sprawdzą się restauracji, hotelu, galerii handlowej czy obiektach użyteczności publicznej. Producent dostarcza też wycieraczki przemysłowe i przeznaczone dla domów mieszkalnych.

  Data dodania: 05 02 2023 szczegóły wpisu
 • Selekcja detali - miglobal.pl

  Selekcja detali - miglobal.pl

  Firma Mi Global z siedzibą w Batorzu w województwie lubelskim specjalizuje się w produkcji ram sitodrukowych z profili aluminiowych. Oferujemy wszystkie dostępne wielkości szablonów. Zapewniamy również naciąganie siatek na stelaże. Wykonujemy serwis ram i naciągów sitodrukowych. Zajmujemy się także montażem i składaniem opakowań z różnorodnych materiałów. Umożliwiamy kompletowanie elementów i układanie w określone przez dostawcę schematy. Wszystkich zainteresowanych dokładnymi informacjami na temat działalności firmy oraz naszej oferty zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 23 01 2023 szczegóły wpisu
 • Pudła klapowe producent - opakkreft.pl

  Pudła klapowe producent - opakkreft.pl

  Potrzebujesz pudeł, pudełek, kartonów, opakowań papierowych bądź tekturowych? Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Opak Kreft Adrian Kreft Jacek Kreft S.C. w Czeczewie - producenta opakowań papierowych i tekturowych. Z branżą opakowań jesteśmy związani od ponad 20 lat. Różnorodny wybór obejmuje również alternatywa wykonania spersonalizowanych projektów na podstawie dokumentacji i Państwa wytycznych. Zapewniamy całościowe wsparcie i profesjonalne doradztwo - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 01 2023 szczegóły wpisu
 • Sklepy samoobsługowe - turckvilant.pl

  Sklepy samoobsługowe - turckvilant.pl

  Optymalizacja procesów produkcji, automatyzacja czy zwiększenie wydajności pracy w obszarach wielu branż to oferta firmy Turck Vilant Systems z Opola. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 projektów w 35 krajach. Jako dostawca software pracujemy z wykorzystaniem technologii RFID, proponując analizy i kompleksową realizację. Zajmiemy się zdefiniowaniem procesu, wyborem technologii, testami i instalacją pilotażową. Po wdrożeniu także uruchamiamy i integrujemy z dotychczasowymi systemami ERP. Zapewniamy pełne wsparcie z gwarancją oczekiwanego zwrotu inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 01 2023 szczegóły wpisu
 • SklepSilniki.pl

  SklepSilniki.pl

  Firma odpowiadająca za prowadzenie strony SklepSilniki.pl zatrudnia doświadczonych specjalistów w dziedzinie silników elektrycznych. Przedsiębiorstwo skupuje i optymalizuje używane napędy, a następnie odsprzedaje je po przetestowaniu w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności. W katalogu można znaleźć także wiele modeli wentylatorów, wiatraków i motoreduktorów, które uzupełniają wciąż wzbogacany o kolejne urządzenia asortyment. Firma proponuje również skup silników elektrycznych w dowolnym stanie technicznym.

  Data dodania: 02 01 2023 szczegóły wpisu
 • Rewizje płytowe - kmb24.pl

  Rewizje płytowe - kmb24.pl

  KMB Steel Product to w pełni profesjonalny producent elementów wykonanych ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. W bogatym asortymencie firmy znaleźć można między innymi solidne i trwałe przez lata kratki ściekowe, wpusty podłogowe, rewizje płytowe, włazy rewizyjne, odwodnienia nierdzewne, a także inne produkty. A wszystko to KMB Steel Product oferuje w bardzo konkurencyjnych cenach! Nie czekaj więc i przekonaj się już dzisiaj, co jeszcze do zaproponowania ma ta doświadczona firma!

  Data dodania: 18 12 2022 szczegóły wpisu
 • Butelki plastikowe producent - chempaksklep.pl

  Butelki plastikowe producent - chempaksklep.pl

  Firma Chem-Pak specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych o szerokim zastosowaniu. W ofercie zawiera m.in. butelki i zakrętki plastikowe, pojemniki medyczne i opakowania dla farmacji. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji towarów, zapewniając klientom najwyższe standardy współpracy oraz doskonałą jakość oferowanych produktów. Chem-Pak posiada wszechstronny asortyment opakowań i butelek w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 02 12 2022 szczegóły wpisu
 • Fotowoltaika Częstochowa - Eco-Team.pl

  Fotowoltaika Częstochowa - Eco-Team.pl

  Myślisz o nowoczesnych źródłach energii, które możesz zainstalować w swoim domu, albo firmie? Eco Team to grupa fachowców, która zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych, a także solarnych. Pracownicy firmy od lat zajmują się wykonywaniem tego typu zleceń, dzięki czemu z łatwością doradzą odpowiednie źródło zasilania dla Twojego domu. Dodatkowo w ofercie Eko Team są kotły gazowe, a także system klimatyzacji i rekuperacji.

  Data dodania: 28 11 2022 szczegóły wpisu
 • Fotowoltaika - sunergo.pl

  Fotowoltaika - sunergo.pl

  Sunergo oferuje kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, montaż i serwis systemów i instalacji fotowoltaicznych. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości baterii słonecznych, ogniw i paneli fotowoltaicznych, firma tworzy niezawodne i wydajne systemy, które pozwalają zaoszczędzić wydatki na energię elektryczną. Firma zapewnia profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji projektu, oferując m.in. doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowań.

  Data dodania: 18 11 2022 szczegóły wpisu
 • Centrumlaserowe.com - laserowe cięcie i gięcie blach

  Centrumlaserowe.com - laserowe cięcie i gięcie blach

  W firmie Centrum Laserowe S.C. prowadzimy cięcie laserem blach z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu CNC. Na rynku działamy już od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać niezbędne doświadczenie. Cięcie i gięcie blach wykonujemy na większości dostępnych materiałów: aluminium, stali, blachach twardych, kotłowych, sprężystych, perforowanych, a także dekoracyjnych i ozdobnych. Posiadamy dwa zakłady na terenie Warszawy. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta, włączając w to doradztwo technologiczne, przygotowanie projektów, aż po wykonywanie gotowych produktów.

  Data dodania: 16 11 2022 szczegóły wpisu