Przemysł i energetyka

Akumulatory, baterie » (9)

Armatura przemysłowa » (36)

Automatyka » (98)

Części do maszyn » (22)

Czyściwa » (1)

Drut, liny stalowe » (4)

Ekrany, ściany akustyczne » (6)

Elektroniczne części, materiały » (12)

Elektryczne materiały » (8)

Energetyczne instalacje, urządzenia, materiały » (19)

Energia ekologiczna - urządzenia, wytwarzanie » (33)

Filtry » (6)

Folie » (21)

Galwanizacja » (13)

Gazy » (19)

Higieniczne artykuły - produkcja » (5)

Hutnicze wyroby » (15)

Hydrauliczna armatura, części » (7)

Hydraulika siłowa » (26)

Informacje o przemyśle » (1)

Kable, przewody, światłowody » (12)

Kleje, żywice » (9)

Kolektory słoneczne » (44)

Kompresory » (8)

Kontenery » (23)

Kotły CO » (41)

Lakiernicze urządzenia » (2)

Lasery » (2)

Liny, sznury » (9)

Magnesy, elektromagnesy, magnetyzery » (6)

Malowanie, lakierowanie przemysłowe » (17)

Materiały ścierne » (10)

Metale - maszyny do obróbki » (2)

Metale - obróbka » (70)

Metale - żelazne » (3)

Metalowe artykuły » (51)

Odlewnie » (15)

Ognioodporne materiały, wyposażenie » (3)

Oleje techniczne, smary » (4)

Opakowania » (145)

Palety » (18)

Pneumatyka siłowa - sprzęt, wyposażenie » (8)

Podnośniki » (33)

Pompy » (53)

Przemysł energetyczny » (11)

Przemysłowe instalacje » (3)

Przemysłowe urządzenia, maszyny » (30)

Przenośniki » (16)

Recykling » (17)

Regały wspornikowe » (7)

Rury » (7)

Sejfy » (7)

Spawanie, zgrzewanie » (8)

Sprężyny - produkcja, sprzedaż » (5)

Stal, wyroby stalowe » (30)

Surowce mineralne » (4)

Surowce wtórne, złom » (38)

Szwalnie » (5)

Tartaki » (22)

Taśmy » (17)

Tworzywa sztuczne » (57)

Uszczelki, uszczelnienia » (18)

Utylizacja odpadów » (16)

Wagi » (12)

Węże przemysłowe » (12)

Wózki przemysłowe » (57)

Wyroby gumowe » (7)

Wyroby ze stali nierdzewnej » (14)

Zabezpieczenia antykorozyjne » (6)

Zbiorniki, pojemniki » (18)

Łożyska » (9)

Przemysł i energetyka - ostatnio dodane strony

 • www.przybysz-folie.pl

  www.przybysz-folie.pl

  Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ”. Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku. Specjalizujemy się w produkcji foli polietylenowej HDPE, LDPE i MDPE oraz opakowań foliowych. Dodatkowo Polecamy: rolki kasowe, taśmę pakową, nadruk flexograficzny oraz inne. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się ciągle poszerzać i ulepszać naszą ofertę produktową. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z kompletną ofertą zakładu.

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • Serwis wrzecion - spaw-mix.pl

  Serwis wrzecion - spaw-mix.pl

  Co to elektrowrzeciona? Są to elementy obrabiarek i urządzeń. Te właśnie są związane z ruchem obrotowym panującym w narzędziach. To właśnie dzięki nim można dokonać precyzyjnej pracy na materiale. To pewnego rodzaju silnik, który swoim kształtem przypomina wał. On podlega łożyskowaniu. To osłania się specjalną obudową. W przypadku wytaczarek i tokarek mogą napędzać nawet sam przedmiot, który podlega obrabianiu. Dlatego można określić elektrowrzeciona, jako rodzaj połączenia części mechanicznych z tymi elektrycznymi.

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • whm.pl

  whm.pl

  Pasy zębate, taśmy transportowe i inne akcesoria najwyższej jakości oferuje firma Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. Na rynku polskim funkcjonujemy od 1998 roku. Zapewniamy innowacyjność, a nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najlepsze technologie, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Posiadamy konkurencyjne ceny i łatwy dostęp do oferowanych produktów w zakresie 4 oddziałów: w Bydgoszczy, Nowym Dworze Mazowieckim, Bielsku-Białej oraz we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • airspaw.pl

  airspaw.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Airspaw, która swoją siedzibę posiada w Miliczu w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży, skupie, wynajmie jak i serwisowaniu specjalistycznych maszyn przemysłowych. Działalność prowadzimy od 2002 roku a naszymi klientami są zakłady umiejscowione w Polsce i Europie. Proponujemy nowe oraz używane maszyny takie jak sprężarki, osuszacze, piaskarki, spawarki, zbiorniki powietrza oraz akcesoria. Proponujemy wyłącznie najwyższej klasy sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów na rynku. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.automex-system.com.pl

  www.automex-system.com.pl

  W Tczewie w województwie pomorskim mieści się siedziba firmy Automex System. Zajmujemy się wykonywaniem urządzeń i systemów ważących, a działalność w branży prowadzimy już od 1995 roku. Dysponujemy specjalistycznym, na bieżąco modernizowanym parkiem maszynowym i zatrudniamy sztab doświadczonych inżynierów. W naszej ofercie znaleźć można nalewarki wagowe, wagopakarki, wagi specjalne, do napełniania worków big-bag jak również wyposażenie linii rozlewczych. Zapewniamy fachowy serwis urządzeń, najwyższą jakość oferowanych rozwiązań oraz atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej witrynie.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • Zakład Produkcyjny GUMET w Kraśniku

  Zakład Produkcyjny GUMET w Kraśniku

  Głównym elementem naszej działalności jest produkcja elementów gumowych, gumowo-metalowych oraz patryc Braille'a. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości uszczelki, uszczelniacze, tulejki gumowe, osłony, simmeringi i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z wyborem najlepszego dla Państwa rozwiązania. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, solidnym wykonaniem oraz szybką realizacją zamówień.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • it-energy.pl

  it-energy.pl

  Czy dobrze zarządzasz nośnikami energii w swojej firmie? Możesz się o tym przekonać, zamawiając audyt efektywności energetycznej. Jeśli szukasz firmy, która je realizuje, polecamy Pracownię projektową IT-Energy sp. z o.o. z Poznania, która na rynku elektroenergetyki tego typu usługi świadczy od 2011 r. Dodatkowo świadczy doradztwo elektroenergetyczne i likwiduje problemy związane z wykorzystywaniem z energii elektrycznej. Dysponujemy technicznym zapleczem pomiarowym. Diagnozujemy stan instalacji zasilającej oraz parametry pracy systemu. Zapraszamy na naszą stronę do zaznajomienia się z katalogiem audytów.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.sklep.dormet.pl

  www.sklep.dormet.pl

  DORMET Sp. z o.o. spółka komandytowa w Zgierzu to dostawca wszystkich typów łożysk, od zwykłych kulkowych po specjalistyczne, wysokoobrotowe i wysokotemperaturowe. Dostarczamy też elementy przeniesienia napędu oraz elementy techniki liniowej na rynek krajowy oraz europejski. W naszej szerokiej ofercie znajdują się m. in. łożyska, pasy napędowe, łańcuchy napędowe, tuleje RCK, taperbush, koła pasowe, łańcuchowe i modułowe, sprzęgła a elementy złączne i wiele innych. Dysponujemy również smary i chemię przemysłową. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • VER-TOM ramy stalowe

  VER-TOM ramy stalowe

  Specjalnością firmy Ver-Tom ze Skawiny są rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. Przedsiębiorstwo zajmuje się ich wytwórstwem już od prawie 25 lat. Przez ten czas systematycznie uzupełniało swoją ofertę o kolejne pozycje. Obecnie w propozycji producenta znajduje się bogaty wachlarz rozdzielnic w obudowach metalowych i termoutwardzalnych, rozdzielnic internetowych czy też szaf dystrybucyjnych bądź serwerowych. Dostępne są również zestawy złączowe i złączowo-pomiarowe. Cały asortyment producenta jest prosty w montażu, spełnia najwyższe normy jakościowe i jest zgodny z wymogami technicznymi Tauron Dystrybucja S.A.. Na stronie internetowej umieszczone są szczegóły oferty producenta.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.woronko-kleje.pl chemia przemysłowa

  www.woronko-kleje.pl chemia przemysłowa

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Worońko, która zapoczątkowała swoją działalność w branży sprzedaży klejów przemysłowych już w 1992 roku. Przez cały okres swojej działalności firma zdobyła rozległe doświadczenie w branży. Dzięki temu, gwarantuje realizację usług na najwyższym poziomie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie i nowe zamówienia Klientów staramy się systematycznie rozszerzać naszą ofertę oraz dostarczać produkty jak najbardziej dopasowane do potrzeb odbiorcy. Stąd w ofercie znajdują się kleje specjalne, środki do napraw doraźnych i inne. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu