Odlewnie

 • Ferrumwodecki.pl

  Ferrumwodecki.pl

  W Końskich w województwie świętokrzyskim znajduje się siedziba rodzinnej firmy Odlewnia Ferrum-Wodecki. Funkcjonujemy w branży rzemieślniczo-odlewniczej już od 1983 i stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wyroby żeliwne oraz aluminiowe - grzejniki, nogi do ławek, ławek z oparciem, stolików a także włazy kanałowe. Dysponujemy nowoczesnymi odlewniami i zatrudniamy sztab wykwalifikowanych fachowców. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji o pełnej ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe przedsiębiorstwa, zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • ZWIAS ŁUKASZ

  ZWIAS ŁUKASZ

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Zakładu Odlewniczego Łukasz Zwias, którego siedziba znajduje się w Ustroniu, woj. Śląskie. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem w swojej branży - działalność prowadzi już od 1987 roku. Zajmujemy się produkcją odlewów ze stopów brązu, mosiądzu, aluminium i cynku. Naszymi odbiorcami są zarówno polskie, jak również działające za granicą firmy. Zaopatrujemy przemysł rolniczy, budowlany, elektryczny, maszynowy i inne. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 01 2017 szczegóły wpisu
 • Odlewnia żeliwa

  Odlewnia żeliwa

  Odlewnia Zub z Olkusza oferuje szeroki zakres usług odlewniczych. Wykonujemy odlewy z żeliwa, staliwa, mosiądzu oraz aluminium. Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu oferujemy również zgrubne bądź finalne obrabianie wyrobów. Posiadamy także własne laboratorium analityczne, wyposażone między innymi w spektrometr, zrywarkę czy twardościomierze, pozwalające nam stale kontrolować jakość odlewów. Właśnie dlatego nasz zakład wybrało tak wielu klientów a większość z nich została stałymi odbiorcami. Odlewnia żeliwa, staliwa i metali kolorowych ZUB z Olkusza zaprasza do współpracy. Dołożymy wszelkich starań aby byli z niej Państwo w pełni zadowoleni.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • ASPAMET OŚWIĘCIM odlewy z żeliwa szarego

  ASPAMET OŚWIĘCIM odlewy z żeliwa szarego

  Profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wysokogatunkowych odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego oraz odlewów staliwnych ze staliw stopowych i niestopowych oferuje Państwu firma ASPAMET z siedzibą w Oświęcimiu. Wszystkim swoim nabywcom zapewnia doskonałe odlewy, odznaczające się najwyższą jakością i niezwykłą trwałością. Prowadzi też działalność w zakresie projektowania i produkcji mieszadeł zanurzalnych. Realizuje zlecenia firm, jak również kontrahentów indywidualnych. Posiada ogromne doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu proponuje terminowe usługi na wysokim poziomie. Atrakcyjne ceny to dodatkowy walory firmy. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Hydrant

  Hydrant

  Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej Akwa, to gwarancja jakości, którą zapewniamy Ci dzięki naszemu doświadczeniu, świetnie wykwalifikowanym fachowcom, oraz najnowocześniejszym technologiom, jakie stosujemy. Własna odlewnia żeliwa i laboratorium, w którym wykonujemy pomiary odlewów pozwala nam wykonywać zlecenia dla przedsiębiorstw wielu branż, np. samochodowej czy przemysłu ciężkiego. Zapraszamy

  Data dodania: 17 10 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odlewnie - nowa strona:

Adres: