Odlewnia żeliwa

Odlewnia żeliwa

Ocena: 2.3/10 (28 głosów)Odlewnia Zub z Olkusza oferuje szeroki zakres usług odlewniczych. Wykonujemy odlewy z żeliwa, staliwa, mosiądzu oraz aluminium. Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu oferujemy również zgrubne bądź finalne obrabianie wyrobów. Posiadamy także własne laboratorium analityczne, wyposażone między innymi w spektrometr, zrywarkę czy twardościomierze, pozwalające nam stale kontrolować jakość odlewów. Właśnie dlatego nasz zakład wybrało tak wielu klientów a większość z nich została stałymi odbiorcami. Odlewnia żeliwa, staliwa i metali kolorowych ZUB z Olkusza zaprasza do współpracy. Dołożymy wszelkich starań aby byli z niej Państwo w pełni zadowoleni.Podobne strony
 • Odlewnia aluminium

  Nasza odlewnia metali istnieje od ponad sześćdziesięciu lat. W tym momencie zajmujemy się odlewaniem aluminium, odlewami metali i wszelkimi rodzajami odlewów z metali. Specjalistycznie zrealizowane odlewy cieszą się wielgachną popularnością pośród systematycznie powiększającego się grona użytkowników. Z tego w chwili obecnej względu serdecznie prosimy na naszą stronę internetową WWW na której sporządziliśmy dla Państwa rewelacyjną ofertę. Oferta została opracowana dosłnie dla wszystkich kołacących.

 • Formy do odlewów gipsowych, żywicowych, betonowych

  Przystępnie stworzona strona producenta pozwala klientowi na szybki i bezproblemowy dostęp do szerokiej bazy produktów. W ofercie między innymi takie przedmioty, jak formy do żywic, formy do betonu. Jeśli chodzi o materiał form, dostępne są sylikonowe formy i formy plastikowe. Producent form zapewnia o wysokiej jakości produktów proponowanych na stronie. o właśnie formy lateksowe są produktem, który może zrewolucjonizować tę branże. Oczywiście nie wszystkie formy mogą być wykonane z tego materiału, ale i tak wybór jest ogromny. Dodatkowo warto dodać, że doskonale prezentują się również formy silikonowe do betonu czy do gipsu. Wszystkie spełniają swoje zadanie doskonale i są bardzo wytrzymałe.

 • STARWER - Odlewnia metali kolorowych

  Oferujemy Państu kompleksowe usługi w zakresie odlewnictwa metali kolorowych. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Przyjmujemy zlecenia wielkoseryjne i na pojedyncze egzemplarze. Przeprowadzamy proces produkcji od modelowania po finalny produkt lub od dowolnego jego etapu. Wykonujemy odlewy z większości dostępnych na rynku metali nieżelaznych, kolorowych.
  Świadczymy usługi dla:
  - artystów
  - odlewni
  - producentów
  - firm
  - instytucji
  - towarzystw
  - klubów
  - fundacji
  - punktów turystycznych
  - modelarzy
  - osób prywatnych
  i innych

  Zapraszamy!

 • Odlewnia Ciśnieniowa META-ZEL Sp. z o.o.

  Meta-Zel to profesjonalna odlewnia aluminium słynąca z wysokiej jakości swoich usług. W bogatej ofercie mamy odlewy ciśnieniowe aluminium, badania laboratoryjne, usługi pomiarowe i specjalistyczną obróbkę CNC. Przygotowujemy odlewy aluminiowe ze stopów o wadze do siedem i pół kg. Produkcja odbywa się na specjalistycznych urządzeniach ciśnieniowych zimno komorowych. Naszym klientom możemy zaproponować ponadto specjalistyczną obróbkę CNC na 5-osiowych centrach obróbczych i tokarkach sterowanych numerycznie. Jeśli chodzi o pomiary w laboratoriach to możemy wykonać badania rentgenowskie, składu chemicznego w metalach oraz wzorcowanie przyrządów służących do pomiarów.

 • Odlewnie

  Stowarzyszenie KOM-CAST jest klastrem przemysłowym, skupiającym przedsiębiorstwa i producentów ściśle powiązanych z sektorem odlewniczym. Lokalizacją funkcjonujących w klastrze firm są trzy województwa Polski Wschodniej tj. podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie. Zamysłem stworzenia tego typu grupy jest chęć współdziałania jak i silne promowanie oraz rozwój przemysłu odlewniczego w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

 • Hydrant

  Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej Akwa, to gwarancja jakości, którą zapewniamy Ci dzięki naszemu doświadczeniu, świetnie wykwalifikowanym fachowcom, oraz najnowocześniejszym technologiom, jakie stosujemy. Własna odlewnia żeliwa i laboratorium, w którym wykonujemy pomiary odlewów pozwala nam wykonywać zlecenia dla przedsiębiorstw wielu branż, np. samochodowej czy przemysłu ciężkiego. Zapraszamy

 • ASPAMET OŚWIĘCIM odlewy z żeliwa szarego

  Profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wysokogatunkowych odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego oraz odlewów staliwnych ze staliw stopowych i niestopowych oferuje Państwu firma ASPAMET z siedzibą w Oświęcimiu. Wszystkim swoim nabywcom zapewnia doskonałe odlewy, odznaczające się najwyższą jakością i niezwykłą trwałością. Prowadzi też działalność w zakresie projektowania i produkcji mieszadeł zanurzalnych. Realizuje zlecenia firm, jak również kontrahentów indywidualnych. Posiada ogromne doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu proponuje terminowe usługi na wysokim poziomie. Atrakcyjne ceny to dodatkowy walory firmy. Więcej informacji na stronie:

 • Ferrumwodecki.pl

  W Końskich w województwie świętokrzyskim znajduje się siedziba rodzinnej firmy Odlewnia Ferrum-Wodecki. Funkcjonujemy w branży rzemieślniczo-odlewniczej już od 1983 i stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wyroby żeliwne oraz aluminiowe - grzejniki, nogi do ławek, ławek z oparciem, stolików a także włazy kanałowe. Dysponujemy nowoczesnymi odlewniami i zatrudniamy sztab wykwalifikowanych fachowców. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji o pełnej ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe przedsiębiorstwa, zachęcamy do jej odwiedzenia.