Kable, przewody, światłowody

 • Wiązki Kablowe

  Wiązki Kablowe

  Servitronic zapoczątkował swoje działanie na rynku elektroniki przemysłowej 7 lat temu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dostarcza swoim Nabywcom wytrzymałe i wysokiej jakości artykuły elektryczne. Zakład oferuje m.in.: wiązki elektryczne, wiązki kablowe oraz różnorodnego typu złącza elektryczne. Firma wytwarza również tego typu elementy na zamówienie. Servitronic zaprasza do zaznajomienia się ze swoją bogatą ofertą na stronie www.

  Data dodania: 04 10 2014 szczegóły wpisu
 • Kable i przewody - HELUKABEL Polska

  Kable i przewody - HELUKABEL Polska

  HELUKABEL Polska jest polskim oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
  Obfita propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, przewody do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, kable płaskie, kable odporne na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy spiralne.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do rozległego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę przynależą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
  Na stronie www.helukabel.pl wyszukacie Państwo informacje dotyczące aktywności firmy, profesjonalną wiedzę techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać odpowiedni asortyment. Bez trudności dobierzecie Państwo połączenia do przewodów Profibus, skonfigurujecie odpowiednie wtyczki do kabli, czy dobierzecie kabel i osprzęt kablowy do falowników.
  Najważniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest rejestr produktów, zawierający pełną ofertę kabli, kabli i osprzętu kablowego. Dzięki wprawnym mechanizmom wyszukiwawczym, zbiór danych pozwala na znalezienie odpowiedniego towaru na podstawie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego artykułu.
  Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom wyrób w łatwy sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy wydziałów i przedstawicieli.
  Zapraszamy na stronę www.helukabel.

  Data dodania: 29 08 2014 szczegóły wpisu
 • Metpol - zakończenia przewodów

  Metpol - zakończenia przewodów

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Metpol. Nasza firma powstała w 1992 roku w miejscowości Ląd Kolonia. Sporządzamy wysokiej jakości przewody przyłączeniowe. Przewody dostosowujemy do klientów w zakresie: koloru, długości, obróbki żył oraz rodzaju przewodu. Proponujemy również usługi ślusarskie dla przedsiębiorstw zewnętrznych. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom wszelkiego zleceniodawcy. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę.

  Data dodania: 29 05 2014 szczegóły wpisu
 • POLTECHNIK Rura osłonowa

  POLTECHNIK Rura osłonowa

  Prezentujemy Państwu firmę Poltechnik Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w miejscowości Błonie koło Wrocławia. Jesteśmy firmą dystrybucyjną proponującą rozległą gamę produktów związanych z prowadzeniem, ochroną oraz znaczeniem przewodów. Jesteśmy jedynym dystrybutorem na obszar Polski następujących producentów: Murrplastik Systemtechnik GmbH, Robotec, Klemsan, Tecnikabel, Ortac, Hummel, Mete Enerji oraz Franz Elkuch AG. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą kompetentnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru artykułów. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 08 2013 szczegóły wpisu
 • Peszle

  Peszle

  „Igus” jest firma z 40 letnią historią. Obecnie jest jednym z dominujących na rynku producentem kabli i przewodów. Poza kablami i przewodami Ignus również oferuje artykuły ochronne do kabli i przewodów. Kable w połączeniu z artykułami ochronnymi gwarantują niezawodność instalacji elektrycznych na bardzo długo. Wymiana kabli po tym długim okresie również będzie bezproblemowa ponieważ artykuły ochronne są tak przystosowane, aby ułatwiać w przyszłości wymianę przewodów.

  Data dodania: 16 04 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Kable, przewody, światłowody - nowa strona:

Adres: