POLTECHNIK Rura osłonowa

POLTECHNIK Rura osłonowa

Ocena: 3.4/10 (14 głosów)Prezentujemy Państwu firmę Poltechnik Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w miejscowości Błonie koło Wrocławia. Jesteśmy firmą dystrybucyjną proponującą rozległą gamę produktów związanych z prowadzeniem, ochroną oraz znaczeniem przewodów. Jesteśmy jedynym dystrybutorem na obszar Polski następujących producentów: Murrplastik Systemtechnik GmbH, Robotec, Klemsan, Tecnikabel, Ortac, Hummel, Mete Enerji oraz Franz Elkuch AG. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą kompetentnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru artykułów. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Kable

  Realizujemy usługi polegające na dostarczeniu całej infrastruktury prądotwórczej na wymogi rozległych ośrodków industrialnych. Dostarczamy kable energetyczne, które będą wmontowane w gruncie, albo zostaną zawieszone na transformatory żywiczne albo transformator. Do tego odpowiednio uporządkowane słupy oświetleniowe i oprawy oświetleniowe na drogach i budynkach . Całość zostanie wykonana z wskazanymi standardami pv af oraz właściwą technologią fg7or.

 • Zircon Poland Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą inżynieryjno-przedstawicielsko-handlową specjalizującą się w kablach i przewodach oraz osprzęcie.Oferujemy szybką i na czas dostawę wysokiej jakości kabli osprzętu, spełniających lub przewyższających wymagania naszych Klientów oraz międzynarodowych norm technicznych. Zdobyliśmy dobrą opinię dzięki dostarczaniu naszym Klientom produktów o bardzo wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach oraz dzięki świadczeniu wysokiej klasy usług inżynierskich, przedstawicielskich i doradczych.

 • Światłowody oraz wiązki kablowe najwyższej jakości

  Firma Technokontakt Sp z o.o. jest wiodącym na rynku producentem wiązek kablowych oraz światłowodowych. W ofercie tej firmy znajdziesz szeroką gamę złączy elektrycznych oraz złącza D-SUB, złącza kablowe, światłowodowe. Produkty te są stosowane w urządzeniach telekomunikacyjnych (światłowody) aparaturze wojskowej oraz w przemyśle. Posiadamy duże doświadczenie oraz certyfikaty ISO, które pozwalają zapewnić o wysokiej jakości produktów oraz usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie internetowej.

 • Bębny na kable

  Wielu z nas głowi się, czym są bębny drewniane. Pierwsza myśl, która większości przychodzi do głowy to pewnie instrument muzyczny. Wychodzi na to, że jednak używa się je w zupełnie innej dziedzinie.  W praktyce są to tak naprawdę bębny kablowe, jakich produkowaniem trudni się w Rzeczypospolitej Polskiej parę firm. Jedną spośród nich jest Kartex. Ich oferta, z którą mamy możliwość się osobiście zapoznać, zwiedzając witrynę internetową kartex.pl, wygląda naprawdę nieźle. Trudno wyszukać jest na rynku równie poprawnie zrobione bębny na kable w tak doskonałej cenie. Osoby, które chcą dokonać zamówienie powinny wcześniej sięgnąć za słuchawkę i zatelefonować pod nr (18) 26-528-20, ażeby uzgodnić wszelkie szczegóły. Możemy być przekonani, że zostaniemy zaszczyceni wzorową obsługą klienta w każdorazowym wypadku.

 • Bank Kabli

  Bank Kabli to sklep internetowy z ponad 3 mln metrów kabli, przewodów i sprzętem elektrycznym. Wysyłka w 24 godziny. Nigdzie nie znajdziesz lepszych cen! Zapraszamy do jednego z największych internetowych sklepów z kablami, oferujemy ogromny asortyment na przewody elektryczne,instalacyjne i sterownicze. Oprócz tego dysponujemy ogromną bazą kabli która jest dostępna do Państwa usług od ręki! Zapotrzebowania przygotowujemy do 48h dzięki czemu nie będziesz marnować czasu!

 • Nietypowe kolorowe kable do lamp wiszących

  Prezentujemy wszystkim ofertę przedsiębiorstwa kablewoplocie. Kolorowe przewody w oplotach to najbardziej popularny produkt naszej firmy. Przewody w oplocie mają cechy aranżacyjne dzięki czemu wykorzystywane są jako część wystroju gospodarstwa domowego. Nasze przewody zostały stosowane przez wielu projektantów mieszkań. Oplot na kabel tworzony jest z bawełny, jedwabiu lub poliestru. Przewód spełnia wszystkie atesty oraz spełnia najważniejsze wymogi dlatego zatem może być stosowany jako alternatywa dla normalnego przewodu w instalacjach natynkowych w mieszkaniu. Kabel produkowany jest za pomocą odremontowanej maszynie oplatającej z 1920 r., która oplata na skonfekcjonowany kabel w izolacji z plastiku. Funkcji przewodu istnieje wiele - używany jest do lampek wiszących, kinkietów, lamp nocnych, małych lampek stolikowych, lamp stojących, przedłużaczy, radii i różnych urządzeń które bywają w gospodarstwie domowym. Oplot jest mocny, odporny na otarcia, następną jego atrybutem jest dobra możliwość zmycia - wystarczy zmyć gąbką by go wyczyścić. Przy tworzeniu oplotu stosowany jest kabel trzyżyłowy miedziany o przekroju 0.75 mm. Na unikalne zamówienie nie mniej niż 50m możemy wyprodukować oplot na kabel z każdym kolorem, liczbie żył od jednej do trzech, i o średnicy do 3.5 mm. Następnym towarem dostępnym w naszej firmie są przedłużacze z kolorowymi kablami. Mają jedyną taką przedwojenną listwę jedno-gniazdkową i z trzema gniazdami, końcówkę retro - styl staro modny wyprodukowaną z PCV i przewód w oplocie o długości trzech m. Długość kabla może zmodyfikowana na wyjątkowe prośby zamawiającego. Kontakty z klientem to dodatkowy atut naszego przedsiębiorstwa. Konsultantka jest osiągalny pod telefonem w każdym dniu od 9 - 16, ważne- na pytania e-mail odpowiemy w w czasie 2 h. Zlecenia realizowane są z wyjątkową sumiennością. Przy zakupach do godziny 16, wysyłka jest wysłana w tym samym dniu

 • Peszle

  „Igus” jest firma z 40 letnią historią. Obecnie jest jednym z dominujących na rynku producentem kabli i przewodów. Poza kablami i przewodami Ignus również oferuje artykuły ochronne do kabli i przewodów. Kable w połączeniu z artykułami ochronnymi gwarantują niezawodność instalacji elektrycznych na bardzo długo. Wymiana kabli po tym długim okresie również będzie bezproblemowa ponieważ artykuły ochronne są tak przystosowane, aby ułatwiać w przyszłości wymianę przewodów.

 • Metpol - zakończenia przewodów

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Metpol. Nasza firma powstała w 1992 roku w miejscowości Ląd Kolonia. Sporządzamy wysokiej jakości przewody przyłączeniowe. Przewody dostosowujemy do klientów w zakresie: koloru, długości, obróbki żył oraz rodzaju przewodu. Proponujemy również usługi ślusarskie dla przedsiębiorstw zewnętrznych. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom wszelkiego zleceniodawcy. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę.

 • Wiązki Kablowe

  Servitronic zapoczątkował swoje działanie na rynku elektroniki przemysłowej 7 lat temu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dostarcza swoim Nabywcom wytrzymałe i wysokiej jakości artykuły elektryczne. Zakład oferuje m.in.: wiązki elektryczne, wiązki kablowe oraz różnorodnego typu złącza elektryczne. Firma wytwarza również tego typu elementy na zamówienie. Servitronic zaprasza do zaznajomienia się ze swoją bogatą ofertą na stronie www.