Kable i przewody - HELUKABEL Polska

Kable i przewody - HELUKABEL Polska

Ocena: 3.9/10 (26 głosów)HELUKABEL Polska jest polskim oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
Obfita propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, przewody do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, kable płaskie, kable odporne na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy spiralne.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do rozległego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę przynależą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
Na stronie www.helukabel.pl wyszukacie Państwo informacje dotyczące aktywności firmy, profesjonalną wiedzę techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać odpowiedni asortyment. Bez trudności dobierzecie Państwo połączenia do przewodów Profibus, skonfigurujecie odpowiednie wtyczki do kabli, czy dobierzecie kabel i osprzęt kablowy do falowników.
Najważniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest rejestr produktów, zawierający pełną ofertę kabli, kabli i osprzętu kablowego. Dzięki wprawnym mechanizmom wyszukiwawczym, zbiór danych pozwala na znalezienie odpowiedniego towaru na podstawie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego artykułu.
Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom wyrób w łatwy sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy wydziałów i przedstawicieli.
Zapraszamy na stronę www.helukabel.Podobne strony
 • Kable

  Realizujemy usługi polegające na dostarczeniu całej infrastruktury prądotwórczej na wymogi rozległych ośrodków industrialnych. Dostarczamy kable energetyczne, które będą wmontowane w gruncie, albo zostaną zawieszone na transformatory żywiczne albo transformator. Do tego odpowiednio uporządkowane słupy oświetleniowe i oprawy oświetleniowe na drogach i budynkach . Całość zostanie wykonana z wskazanymi standardami pv af oraz właściwą technologią fg7or.

 • Zircon Poland Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą inżynieryjno-przedstawicielsko-handlową specjalizującą się w kablach i przewodach oraz osprzęcie.Oferujemy szybką i na czas dostawę wysokiej jakości kabli osprzętu, spełniających lub przewyższających wymagania naszych Klientów oraz międzynarodowych norm technicznych. Zdobyliśmy dobrą opinię dzięki dostarczaniu naszym Klientom produktów o bardzo wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach oraz dzięki świadczeniu wysokiej klasy usług inżynierskich, przedstawicielskich i doradczych.

 • Światłowody oraz wiązki kablowe najwyższej jakości

  Firma Technokontakt Sp z o.o. jest wiodącym na rynku producentem wiązek kablowych oraz światłowodowych. W ofercie tej firmy znajdziesz szeroką gamę złączy elektrycznych oraz złącza D-SUB, złącza kablowe, światłowodowe. Produkty te są stosowane w urządzeniach telekomunikacyjnych (światłowody) aparaturze wojskowej oraz w przemyśle. Posiadamy duże doświadczenie oraz certyfikaty ISO, które pozwalają zapewnić o wysokiej jakości produktów oraz usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie internetowej.

 • Bębny na kable

  Wielu z nas głowi się, czym są bębny drewniane. Pierwsza myśl, która większości przychodzi do głowy to pewnie instrument muzyczny. Wychodzi na to, że jednak używa się je w zupełnie innej dziedzinie.  W praktyce są to tak naprawdę bębny kablowe, jakich produkowaniem trudni się w Rzeczypospolitej Polskiej parę firm. Jedną spośród nich jest Kartex. Ich oferta, z którą mamy możliwość się osobiście zapoznać, zwiedzając witrynę internetową kartex.pl, wygląda naprawdę nieźle. Trudno wyszukać jest na rynku równie poprawnie zrobione bębny na kable w tak doskonałej cenie. Osoby, które chcą dokonać zamówienie powinny wcześniej sięgnąć za słuchawkę i zatelefonować pod nr (18) 26-528-20, ażeby uzgodnić wszelkie szczegóły. Możemy być przekonani, że zostaniemy zaszczyceni wzorową obsługą klienta w każdorazowym wypadku.

 • Bank Kabli

  Bank Kabli to sklep internetowy z ponad 3 mln metrów kabli, przewodów i sprzętem elektrycznym. Wysyłka w 24 godziny. Nigdzie nie znajdziesz lepszych cen! Zapraszamy do jednego z największych internetowych sklepów z kablami, oferujemy ogromny asortyment na przewody elektryczne,instalacyjne i sterownicze. Oprócz tego dysponujemy ogromną bazą kabli która jest dostępna do Państwa usług od ręki! Zapotrzebowania przygotowujemy do 48h dzięki czemu nie będziesz marnować czasu!

 • Peszle

  „Igus” jest firma z 40 letnią historią. Obecnie jest jednym z dominujących na rynku producentem kabli i przewodów. Poza kablami i przewodami Ignus również oferuje artykuły ochronne do kabli i przewodów. Kable w połączeniu z artykułami ochronnymi gwarantują niezawodność instalacji elektrycznych na bardzo długo. Wymiana kabli po tym długim okresie również będzie bezproblemowa ponieważ artykuły ochronne są tak przystosowane, aby ułatwiać w przyszłości wymianę przewodów.

 • POLTECHNIK Rura osłonowa

  Prezentujemy Państwu firmę Poltechnik Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w miejscowości Błonie koło Wrocławia. Jesteśmy firmą dystrybucyjną proponującą rozległą gamę produktów związanych z prowadzeniem, ochroną oraz znaczeniem przewodów. Jesteśmy jedynym dystrybutorem na obszar Polski następujących producentów: Murrplastik Systemtechnik GmbH, Robotec, Klemsan, Tecnikabel, Ortac, Hummel, Mete Enerji oraz Franz Elkuch AG. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą kompetentnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru artykułów. Więcej informacji zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.

 • Metpol - zakończenia przewodów

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Metpol. Nasza firma powstała w 1992 roku w miejscowości Ląd Kolonia. Sporządzamy wysokiej jakości przewody przyłączeniowe. Przewody dostosowujemy do klientów w zakresie: koloru, długości, obróbki żył oraz rodzaju przewodu. Proponujemy również usługi ślusarskie dla przedsiębiorstw zewnętrznych. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom wszelkiego zleceniodawcy. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę.

 • Wiązki Kablowe

  Servitronic zapoczątkował swoje działanie na rynku elektroniki przemysłowej 7 lat temu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dostarcza swoim Nabywcom wytrzymałe i wysokiej jakości artykuły elektryczne. Zakład oferuje m.in.: wiązki elektryczne, wiązki kablowe oraz różnorodnego typu złącza elektryczne. Firma wytwarza również tego typu elementy na zamówienie. Servitronic zaprasza do zaznajomienia się ze swoją bogatą ofertą na stronie www.