Liny, sznury

 • Liny polipropylenowe STANKE

  Liny polipropylenowe STANKE

  Lina polipropylenowa (PP) STANKE to wytrzymała lina pleciona z włókien syntetycznych. Lina PP nie chłonie wody, przez co nie tonie, dlatego jest chętnie stosowana w żeglarstwie i sportach wodnych. Lina PP jest dostępna w różnych rozmiarach, długościach i kolorach. Gładka, miła w dotyku, odporna na rozdarcia.
  Lina polipropylenowa ma szerokie zastosowanie. Jest często wykorzystywana w domu i w ogrodzie (np. jako sznurek na pranie), przy namiotach, jako lina holownicza, lina cumownicza, w projektach DIY itp. Lina PP nie nadaje się do transportu i udźwigu ciężkich ładunków. Do takich zadań zalecane są liny stalowe dostępne w ofercie STANKE.

  Data dodania: 01 03 2017 szczegóły wpisu
 • linowezawiesia.pl

  linowezawiesia.pl

  Nasz blog to miejsce dla wszystkich specjalistów, którzy interesują się przemysłem metalowym, budownictwem oraz wszelkimi innymi branżami, w którym niezbędne do pracy są zawiesia. Na naszym blogu znajdziesz prawdziwą encyklopedię wiedzy na temat najróżniejszych zawiesi. Ich zastosowanie, metody użycia, wybór najoptymalniejszych zawiesi oraz wiele innych informacji, dostępne są już teraz pod adresem lnowezawiesia.pl

  Data dodania: 08 10 2015 szczegóły wpisu
 • Liny w oplocie - EVERLIN

  Liny w oplocie - EVERLIN

  Przedsiębiorstwo EVERLIN oferuje gumy oplocie i liny w oplocie. Elastyczne linki bagażnikowe stosowane do urządzeń rekreacyjnych używanych w parkach rozrywki. Firma EVERLIN wykonuje liny plecione z surowców, których wysoka jakość udokumentowana jest wszelkimi potrzebnymi certyfikatami. Wszystkie wyroby między innymi gumy oplatane z haczykami cechują się rozciągłością 300% zapewniając wysoką elastyczność. Jest to jeden z najlepszych, możliwych do uzyskania wyników. Na życzenie klienta do wyrobu firma dołącza certyfikat wytrzymałości.

  Data dodania: 16 12 2014 szczegóły wpisu
 • Oplotowe liny polipropylenowe

  Oplotowe liny polipropylenowe

  Sklep internetowy Łańcuchy, Akcesoria, Liny Warszawa - w ofercie śruby rzymskie, łańcuchy gospodarcze i łańcuchy techniczne. Kliknij link do stron i zobacz więcej - w atrakcyjnej cenie karabińczyki, łańcuchy, liny oraz akcesoria do lin i łańcuchów. Skorzsystaj z oferty na liny stalowe ocynkowane i liny polipropylenowe, bloczki, haki, kausze, naciągi do siatki, śruby rzymskie, łańcuchy gospodarcze oraz łańcuchy techniczne. Wybierz nas bo mamy zawsze atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 14 11 2013 szczegóły wpisu
 • Zawiesia i trawersy z Profisyster II

  Zawiesia i trawersy z Profisyster II

  Firma Profisyster II specjalizuje się w produkcji, dostarczaniu oraz serwisowaniu zawiesi i trawersów. Firma ta posiada szeroki wybór elementów systemów podnoszenia i transportu w zależności od zastosowania i zapotrzebowań, jest w stanie dopasować i dostarczyć zamówiony sprzęt na terenie całego kraju. Oprócz dostaw firma Profisyster II wykonuje również badania i kontrole posiadanych przez Państwa zawiesi i chwytaków.

  Data dodania: 13 08 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Liny, sznury - nowa strona:

Adres: