Zakład Powroźniczy Wągrowiec - liny jutowe

Zakład Powroźniczy Wągrowiec - liny jutowe

Ocena: 5.7/10 (12 głosów)Nasz zakład powroźniczy to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, prowadzona z dziada pradziada od ponad 200 lat, po dzień dzisiejszy.
Została założona przez naszą rodzinę w 1956 roku, a w obecnej formie funkcjonuje od 2006 roku.
Jesteśmy renomowanym producentem wszelkiego rodzaju wyrobów powroźniczych, lin i sznurków. Dostarczamy produkty do celów gospodarczych, budowlanych, a także liny specjalistyczne dla żeglarstwa i turystyki.
Mogą u nas Państwo nabyć wysokiej jakości liny budowlane, liny żeglarskie oraz liny i sznurki powlekane PCV. Do produkcji lin i powrozów wykorzystujemy zaawansowane technologicznie maszyny polskie i niemieckie. Żeby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i regularnie ich szkolimy. Oprócz tradycyjnych lin plecionych, jutowych i bawełnianych, oferujemy także inne produkty, takie jak: kedra tapicerska oraz sznurki ogrodnicze.Podobne strony
 • Czarnieccy. Zakład Powroźniczy Czar Lin

  Firma powroźnicza Edyty Czarnieckiej i Haliny Czarnieckiej to rodzinne przedsięwzięcie, kontynuujące ponad stuletnią tradycję wyrobu lin. Nasza działalność to przede wszystkim produkcja, ale również handel hurtowy i detaliczny wszelkiego rodzaju galanterią sznurkową. W stałej ofercie:

  Artykuły dla ogrodnictwa:sznurek ogrodniczy
  sznurek kręcony pcv
  linka plandekowa
  sznurek murarski kolorowy kręcony
  Wężyki PCV (szpule)
  Liny gospodarcze mieszane - (polipropylen, juta, lniane):linka gospodarcza
  powróz
  Sznury i linki plecione typu Żagiel:linka do rozrusznika
  linka kręcona pcv
  sznur pleciony
  linka pleciona
  linka pleciona nietonąca
  linka stalowa powlekana
  Sznur pleciony szydełkowo;
  Sznury do bielizny - nici:sznur powlekany
  sznur dwukolorowy
  linka stalowa powlekana
  sznur kręcony
  sznur kręcony mix
  sznur bawełniany
  sznur do żaluzji
  sznur do suszarek
  sznur pakowy
  nici lniane (różne kolory)
  dratwa nabłyszczona
  nici jutowe
  linka kręcona biała.

 • Producent linek

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe LUMI z biurem w Łodzi to producent linek, zajmujący się produkcją przede wszystkim takiego towaru, jakim jest sznurek, już od blisko 25 lat. Tworzy sznurki przeważnie z tych surowców jak: jedwab polipropylenowy, stilon (poliamid) oraz totlen (poliester). Czyli są to przędze syntetyczne. Materiały te gwarantują wysoką standard wyrobów, bowiem są znacznie odporne na okoliczności przyrodnicze, nie tracą swych zalet estetycznych (np. barw).

 • Zawiesia i trawersy z Profisyster II

  Firma Profisyster II specjalizuje się w produkcji, dostarczaniu oraz serwisowaniu zawiesi i trawersów. Firma ta posiada szeroki wybór elementów systemów podnoszenia i transportu w zależności od zastosowania i zapotrzebowań, jest w stanie dopasować i dostarczyć zamówiony sprzęt na terenie całego kraju. Oprócz dostaw firma Profisyster II wykonuje również badania i kontrole posiadanych przez Państwa zawiesi i chwytaków.

 • Oplotowe liny polipropylenowe

  Sklep internetowy Łańcuchy, Akcesoria, Liny Warszawa - w ofercie śruby rzymskie, łańcuchy gospodarcze i łańcuchy techniczne. Kliknij link do stron i zobacz więcej - w atrakcyjnej cenie karabińczyki, łańcuchy, liny oraz akcesoria do lin i łańcuchów. Skorzsystaj z oferty na liny stalowe ocynkowane i liny polipropylenowe, bloczki, haki, kausze, naciągi do siatki, śruby rzymskie, łańcuchy gospodarcze oraz łańcuchy techniczne. Wybierz nas bo mamy zawsze atrakcyjne ceny.

 • Liny w oplocie - EVERLIN

  Przedsiębiorstwo EVERLIN oferuje gumy oplocie i liny w oplocie. Elastyczne linki bagażnikowe stosowane do urządzeń rekreacyjnych używanych w parkach rozrywki. Firma EVERLIN wykonuje liny plecione z surowców, których wysoka jakość udokumentowana jest wszelkimi potrzebnymi certyfikatami. Wszystkie wyroby między innymi gumy oplatane z haczykami cechują się rozciągłością 300% zapewniając wysoką elastyczność. Jest to jeden z najlepszych, możliwych do uzyskania wyników. Na życzenie klienta do wyrobu firma dołącza certyfikat wytrzymałości.