• KARIERA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kariera

 • Predyspozycje zawodowe - test i baza wiedzy

  W serwisie tym zidentyfikujesz swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, dokonasz szczegółowej analizy owych predyspozycji, znajdziesz grupę zawodów, w których realizacja przyjdzie Ci z łatwością, a na sam koniec poczytasz ciekawostki ze świata pracy. Mówiąc inaczej, znajdziesz u nas profesjonalny test predyspozycji zawodowych, a ponadto bazę wartościowych artykułów uzupełniających owy test zawodowy. Zależy nam na Twojej karierze zawodowej - im więcej specjalistów i osób wykształconych w naszym kraju, tym dobrobyt społeczeństwa lepszy i naród szczęśliwszy.

 • Strona Violetty Wróblewskiej o rozwoju osobistym - psychologa, terapeuty, coacha, trenerki

  Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz lepiej rozumieć siebie i innych, skutecznie radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami, znaleźć rozwiązanie problemów życiowych lub masz ochotę na zmiany i rozwój osobisty to nasza Pracownia Psychoedukacji, Terapii i Rozwoju Osobistego w Warszawie jest właśnie dla Ciebie.Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w takich problemach jak trudności w komunikacji międzyludzkiej, problemy z określeniem własnych potrzeb i tożsamości, brak asertywności i samoakceptacji siebie, pracoholizm, niskie poczucie własnej wartości, trudności w związkach i relacjach, nieradzenie sobie ze stresem, lękiem i kryzysami, problemy zawodowe. Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego i taneczne. Świadczymy usługi psychologiczne i szkoleniowe dla firm. Violetta Wróblewska, psycholog, terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coach, trenerka rozwoju osobistego.

 • Kariera w Finansach

  KarierawFinansach.pl - portal z informacjami o nowościach w dziecinie pracy i szkoleń finansowych. U nas znajdziesz newsy w zakresie pracy i kariery w księgowości, audycie, finansach - najlepsze oferty pracy i szkoleń w branży finansowej. Znajdziesz u nas również oferty pracy i szkoleń lub pracownika w dziedzinie: Finanse/rachunkowość, Bankowość, Rynki Finansowe. Dodatkowo, informacje o certyfikatach finansowych i studiach MBA.

 • Strona Violetty Wróblewskiej o stresie - psychologa, terapeuty, coacha, trenerki

  Nadmierny stres spowodowany głównie presją życia i sposobami w jaki się go odbiera, leży u podstaw większości chorób i dysfunkcji, pozbawia człowieka radości i spokoju i - w konsekwencji – zdrowia. Jeśli potrzebujesz skutecznie radzić sobie ze stresem i problemami w życiu przez niego powodowanymi to ta strona jest właśnie dla Ciebie.

  Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w takich problemach jak trudności w komunikacji międzyludzkiej, problemy z określeniem własnych potrzeb i tożsamości, brak asertywności i samoakceptacji siebie, pracoholizm, niskie poczucie własnej wartości, trudności w związkach i relacjach, nieradzenie sobie ze stresem, lękiem i kryzysami, problemy zawodowe. Zajmujemy się psychoedukacją. Udzielamy porad psychologicznych online. Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego i taneczne. Świadczymy usługi psychologiczne i szkoleniowe dla firm.

  Violetta Wróblewska, psycholog, terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coach, trenerka rozwoju osobistego.

 • Strona Violetty Wróblewskiej - psychologa biznesu, trenerki rozwoju osobistego, coacha

  Pomagamy we współtworzeniu programów firmowych ukierunkowanych na rozwój ludzi, motywowanie i wspieranie z uwzględnieniem różnorodnych osobowości, współpracę i poprawę komunikacji interpersonalnej, twórcze rozwiązywanie problemów i konfliktów, kształtowanie zachowań asertywnych, rozwijanie umiejętności pracy z grupą, odkrywanie posiadanych przez pracowników zdolności oraz sposobów ich wykorzystania w pracy, radzenie sobie ze stresem, przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, rozwój organizacji i pracowników w kontekście Wellness - zdrowego stylu życia, kreowanie miejsca pracy jako obszaru rozwoju na wielu płaszczyznach: zawodowej, emocjonalnej i duchowej.

  Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w takich problemach jak trudności w komunikacji międzyludzkiej, problemy z określeniem własnych potrzeb i tożsamości, brak asertywności i samoakceptacji siebie, pracoholizm, niskie poczucie własnej wartości, trudności w związkach i relacjach, nieradzenie sobie ze stresem, lękiem i kryzysami, problemy zawodowe. Zajmujemy się psychoedukacją. Udzielamy porad psychologicznych online. Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego i taneczne. Świadczymy usługi psychologiczne i szkoleniowe dla firm.

  Violetta Wróblewska, psycholog, terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coach, trenerka rozwoju osobistego.

 • Strona Violetty Wróblewskiej o kobietach i mężczyznach

  Zarówno kobieta i mężczyzna mają jako jeden z priorytetowych celów swojego życia być w szczęśliwym związku. Pragniemy pomóc Tobie stworzyć udany związek oparty na uczuciach, wsparciu, oraz przyciągnąć do swojego życia dobrego(j) partnera(ki), pracować nad przekonaniami i wyobrażeniami dotyczącymi związków czy pracować z intencjami i afirmacjami doładowującymi podświadomość w pozytywny program.

  Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy w takich problemach jak trudności w komunikacji międzyludzkiej, problemy z określeniem własnych potrzeb i tożsamości, brak asertywności i samoakceptacji siebie, pracoholizm, niskie poczucie własnej wartości, trudności w związkach i relacjach, nieradzenie sobie ze stresem, lękiem i kryzysami, problemy zawodowe. Zajmujemy się psychoedukacją. Udzielamy porad psychologicznych online. Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego i taneczne. Świadczymy usługi psychologiczne i szkoleniowe dla firm. Zapraszamy na strony internetowe www.kreacjazycia.pl, www.stres.net.pl, www.kobieta-i-mezczyzna.pl, www.psychologbiznesu.com.pl

  Violetta Wróblewska, psycholog, terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, coach, trenerka rozwoju osobistego.

 • Rozmowa kwalifikacyjna

  Naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym.

 • Jak zmienić pracę

  Jest to serwis internetowy zawierający wytyczne dla wszystkich myślących nad zmianą swojego stanowiska zatrudnienia. Według wyników badań aż 23% Polaków nie jest zadowolonych z obejmowanego w tym momencie stanowiska. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak zmienić pracę w taki sposób, aby nowa posada nie okazała się jeszcze gorsza. Podjęcie takiej decyzji na pewno jednak nie należy do prostych. Zmiana zawodu powinna zostać przeprowadzona w oparciu o pewne zasady, które zostały opisane na stronie. Dzięki nim pisanie CV stanie się bezproblemowe, a jak powszechnie wiadomo należycie napisany życiorys zawodowy stanowi połowę drogi do sukcesu.

 • Modeling, hobby, pasja, zainteresowania

  Nowy polski portal społecznościowy połączony z modelingiem. Bardzo dobrze rozbudowane społeczności. W modelingu możliwość oceniania użytkowników. W niedalekiej przyszłości portal będzie przetłumaczony na język angielski co zwiększy szanse na zaistnienie w świecie mody nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Prezentujemy nową jakość która mamy nadzieję zadowoli najbardziej wybrednych użytkowników. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj, zaloguj się już dziś.

 • Doradztwo zawodowe i kariery

  To indywidualna konsultacja i wsparcie dla każdej osoby, która pragnie rozwijać się zawodowo. Doradzamy bez względu na wiek, pomagamy podjąć decyzję o zmianie zawodu, pracodawcy, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. Aktywnie pracujemy z osobami pragnącymi zmiany, określamy ich mocne strony a na ich podstawie formułujemy wspólnie strategię celów i sposoby ich osiągnięcia.

  Nasza metoda opiera się na aktywnym angażowaniu osoby, która chce zmiany w karierze zawodowej. Pomagamy określić atuty własne, które następnie staramy się pogłębiać. Wspólnie określamy cele, które osoba pragnie zawodowo osiągnąć i wspieramy ją na drodze do ich osiągnięcia. Z działań praktycznych – poprawiamy CV, ćwiczymy hipotetyczne rozmowy kwalifikacyjne, udzielamy informacji o pracodawcach, zarobkach, zwyczajach w danej branży.

  Doradzamy naszym Kandydatom od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej, gdy po jej zakończeniu, udzielamy informacji zwrotnej o mocnych i słabszych stronach autoprezentacji, szansie na uzyskanie pracy w obranym przez kandydata kierunku, o wynagrodzeniach w danej branży. Praktyka i doświadczenie wykazują, że taka informacja zwrotna ma najsilniejszą siłę oddziaływania pozwala na podjęcie przez Kandydata wysiłku nakierowanego na wewnętrzną zmianę.

  Drugą możliwością uzyskania doradztwa zawodowego jest indywidualne spotkanie osoby z doradcą zawodowym. Trwa ono 2 godziny i w jego trakcie doradca zawodowy zadaje pytania Kandydatowi, które pomagają zdefiniować cele zawodowe, kierunek rozwoju, mocne strony oraz ćwiczy strategię ich osiągnięcia. Wyszukiwane są atuty Kandydata, ćwiczone sformułowania pomagające odnaleźć nowy kierunek
  kariery i odnieść sukces w znalezieniu nowego pracodawcy.

1 · 2 · następna strona »