• KOLEKTORY - 6 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kolektory

 • Dofinansowanie do kolektorów

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku urządzeń solarnych. Zajmujemy się w pełni kompleksowymi usługami, jakie obejmują możliwość korzystania z systemów solarnych renomowanych firm. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy kolektory płaskie, próżniowo-rurowe oraz wspomagające centralne ogrzewanie. Nasza oferta obejmuje stworzenie indywidualnie dobranych zestawów solarnych. Zapewniamy szybką instalację urządzeń oraz usługi gwarancyjne. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą oraz kontaktu!

 • Urządzenia fiskalne

  Witamy na naszej stronie internetowej. zajmuje się sprzedażą oraz serwisem urządzeń fiskalnych jak kasy oraz drukarki fiskalne. Urządzenia są posegregowane według ich zastosowania, po wejściu na każdą zakładkę można zobaczyć dokładne parametry techniczne oraz zdjęcia produktów wraz z instrukcjami obsługi. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo metkownice, krajalnice, czytniki cen, kolektory danych i wiele innych.

 • www.uslugiinstalacyjne.com.pl sklep hydrauliczny

  W Gdyni mieści się siedziba firmy hydraulicznej, która od wielu lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu i serwisu rur kanalizacyjnych, bojlerów, zlewów, zmywarek czy też pralek automatycznych. Zajmujemy się oprócz tego usuwaniem różnego rodzaju awarii a także sprzedażą sprzętu. W naszej ofercie znaleźć można zlewozmywaki, wyposażenie łazienek, materiały instalacyjne, klimatyzatory, wentylatory, armaturę przemysłową i hydrauliczną, technikę solarną, sieci zewnętrze i piece gazowe. Zapewniamy szybką pomoc, najwyższą jakość usług i korzystne warunki współpracy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

 • Kolektory słoneczne, energia ze słońca. Sunportal

  Strona sunportal.pl powstała z myślą o osobach zainteresowanych zieloną energią, które nie posiadają jeszcze wystarczającej wiedzy, aby w pełni z niej korzystać. Na stronie znajdują się ciekawe artykuły, które przybliżają nieco do zagadnień związanych z kolektorami słonecznymi. Prowadzimy nieustanne badania, aby towar który oferujemy naszym klientom był najwyższej jakości. Kolektory słoneczne: sprzedaż, montaż, doradztwo, serwis

 • TIGIS technika grzewcza Opole

  W Kotulinie znajduje się firma Tigis, która serdecznie zachęca do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Specjalizujemy się w branży technik grzewczych oraz sanitarnych. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła, kolektory słoneczne, przyłącza wodno-kanalizacyjne, wentylację, systemy grzewcze, a także przydomowe oczyszczalnie ścieków. Prócz tego przeprowadzamy także wszelkie prace związane z białym montażem. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie boją się nowych wyzwań i skomplikowanych zleceń. Zapewniamy solidność, terminowość i atrakcyjne ceny. Więcej danych odnajdą Państwo na stronie internetowej, na jaką już teraz serdecznie zapraszamy.

 • Kocioł kondensacyjny

  Oferta firmy Junkers zawiera podgrzewacze wody, kotły kondensacyjne, kotły konwencjonalne, systemy powietrzno-spalinowe, zasobniki, regulatory, pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na paliwa stałe oraz systemy grzewcze. Każdy z tych produktów posiada najwyższą jakość oraz gwarantuje niezawodność w użytkowaniu. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą naszych produktów.

 • Kolektory słoneczne Wrocław

  Firma Kowsol zajmuje się instalowaniem systemów solarnych, ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Ponadto świadczy usługi montażu wentylacji mechanicznej. Ciekawią nas nowoczesne rozwiązania z zakresu budownictwa i instalatorstwa. Działamy w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody obliczeniowe. Staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym potrzebom naszych Klientów, stale pogłębiając naszą wiedzę. Pierwszy system solarny zainstalowaliśmy w 2003 roku i od tego czasu propagujemy ekologiczne źródła energii w naszym regionie.

 • Trigeo - energooszczędne urządzenia grzewcze, rekuperacja i fotowoltaika Warszawa

  Przedsiębiorstwo Trigeo to pewny instalator który doradzi, zamontuje oraz będzie serwisował wszelkie urządzenia zamontowane w Twoim domu. Specjalnością naszej firmy są wszelkiej maści urządzenia pozwalające oszczędzać na energii - w tym grzewczej, elektrycznej czy wodnej. Jesteśmy specjalistami, od wielu lat prężnie rozwijamy naszą firmę zapewniając Państwu najwyższej jakości produkty, urządzenia oraz fachowe doradztwo. Zaufali nam już Klienci z całej Polski, inwestując w nasze doświadczenie i rzetelność.

  Z powodzeniem przeprowadziliśmy już setki instalacji które pozwoliły cieszyć się zasobami energii odnawialnej oraz tańszą energią w domach i firmach. W głównej mierze oferujemy pompy ciepła - gruntowe i powietrzne oraz montaż kotłów grzewczych - kondensacyjne, konwencjonalne i na biomasę. Ponadto bardzo często proszoną usługą jest ogrzewanie podłogowe, rekuperacja czy fotowoltaika w tym kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Zapewniamy doradztwo, instalacje, serwis oraz gwarancję.

  Poniżej listujemy pełen zakres usług oferowanych przez naszą firmę, po więcej informacji o poszczególnych produktach zapraszamy na naszą stronę internetową trigeo.pl :
  Urządzenia grzewcze
  POMPY CIEPŁA
  Gruntowe pompy ciepła
  Pompa ciepła MONOBLOK
  Pompa ciepła SPLIT
  Pompa ciepła CWU
  KOTŁY GRZEWCZE
  Kotły gazowe konwecjonalne
  Kotły gazowe kondensacyjne
  Kotły na biomasę
  Gruntowe wymienniki ciepła
  Odwierty pionowe
  Wymiennik poziomy
  Wymienniki pod wentylację
  Usługi hydrauliczne
  Instalacje grzewcze
  Ogrzewanie podłogowe i ścienne
  Ogrzewanie grzejnikowe
  Klimakonwektory i nagrzewnice
  Węzły grzewcze / Kotłownie
  Instalacje WOD - KAN
  Ciepła i zimna woda użytkowa
  Kanalizacja
  Przyłącza wodociągowe
  Stacje uzdatniania wody
  Wentylacja
  Rekuperacja
  Wentylacja mechaniczna
  Klimatyzacja
  Systemy VRF
  Odnawialne Źródła Energii
  Energia słoneczna
  Kolektory słoneczne
  Ogniwa fotowoltaiczne
  Ekologiczne rozwiązania
  Przydomowe oczyszczalnie
  Zbiorniki na wodę opadową
  Inteligentny dom
  Sterowanie ogrzewaniem
  Pozostałe mozliwości
  Serwis
  Pompy ciepła
  Kotły
  Projekty
  Węzły grzewcze
  Instalacje c.o.
  Instalacje wod-kan
  Układy wentylacyjne
  Układy klimatyzacyjne
  Projekty geologiczne pod pompy ciepła

  W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.trigeo.pl

 • Solary, kolektory słoneczne Kraków, ogrzewanie hal

  Firma Avantivo jest prężnie rozwijającą się firmą, której głównym celem jest indywidualne dobranie najdogodniejszego rozwiązania dla potrzeb klienta. Nasza firma zajmuje się solarami, kolektorami słonecznymi, pomagamy w zdobyciu dofinansowania na kolektory słoneczne, zajmujemy się także piecami nadmuchowymi, ogrzewanie hal. Po zakończeniu projektu gwarantujemy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza oferta skierowana jest do klientów z Krakowa i okolic, ale także z całej Polski. Solary Kraków i Kolektory słoneczne Kraków z Avantivo to dobry wybór dla Ciebie. W naszą ofertę wchodzi m.in. bezpłatna i profesjonalna wycena, dobór certyfikowanych systemów solarnych, pomoc przy uzyskaniu kredytu z dofinansowaniem, wykonanie instalacji solarnej, serwis pogwarancyjny. Sprawdź pełną ofertę na stronie www.avantivo.com, zapraszamy!

 • Pompy ciepła Warszawa

  Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie techniki grzewczej. Specjalnością jest kompleksowe obsługa od doradztwa technicznego, projektowaniu instalacji, realizacji i montażu urządzeń grzewczych, aż po kontrolę poprawnego funkcjonowania sprzedanych urządzeń. Firma wykonuje nowe kotłownie gazowe i olejowe, pompy ciepła, kolektory słoneczne czy choćby węzły cieplne. Klientami firmy Paninstal są klienci indywidualni, mniejsi inwestorzy oraz dużych rozmiarów przedsiębiorstwa i instytucje.

« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »