• KOLEKTORY - 7 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kolektory

 • Trigeo - energooszczędne urządzenia grzewcze, rekuperacja i fotowoltaika Warszawa

  Przedsiębiorstwo Trigeo to pewny instalator który doradzi, zamontuje oraz będzie serwisował wszelkie urządzenia zamontowane w Twoim domu. Specjalnością naszej firmy są wszelkiej maści urządzenia pozwalające oszczędzać na energii - w tym grzewczej, elektrycznej czy wodnej. Jesteśmy specjalistami, od wielu lat prężnie rozwijamy naszą firmę zapewniając Państwu najwyższej jakości produkty, urządzenia oraz fachowe doradztwo. Zaufali nam już Klienci z całej Polski, inwestując w nasze doświadczenie i rzetelność.

  Z powodzeniem przeprowadziliśmy już setki instalacji które pozwoliły cieszyć się zasobami energii odnawialnej oraz tańszą energią w domach i firmach. W głównej mierze oferujemy pompy ciepła - gruntowe i powietrzne oraz montaż kotłów grzewczych - kondensacyjne, konwencjonalne i na biomasę. Ponadto bardzo często proszoną usługą jest ogrzewanie podłogowe, rekuperacja czy fotowoltaika w tym kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Zapewniamy doradztwo, instalacje, serwis oraz gwarancję.

  Poniżej listujemy pełen zakres usług oferowanych przez naszą firmę, po więcej informacji o poszczególnych produktach zapraszamy na naszą stronę internetową trigeo.pl :
  Urządzenia grzewcze
  POMPY CIEPŁA
  Gruntowe pompy ciepła
  Pompa ciepła MONOBLOK
  Pompa ciepła SPLIT
  Pompa ciepła CWU
  KOTŁY GRZEWCZE
  Kotły gazowe konwecjonalne
  Kotły gazowe kondensacyjne
  Kotły na biomasę
  Gruntowe wymienniki ciepła
  Odwierty pionowe
  Wymiennik poziomy
  Wymienniki pod wentylację
  Usługi hydrauliczne
  Instalacje grzewcze
  Ogrzewanie podłogowe i ścienne
  Ogrzewanie grzejnikowe
  Klimakonwektory i nagrzewnice
  Węzły grzewcze / Kotłownie
  Instalacje WOD - KAN
  Ciepła i zimna woda użytkowa
  Kanalizacja
  Przyłącza wodociągowe
  Stacje uzdatniania wody
  Wentylacja
  Rekuperacja
  Wentylacja mechaniczna
  Klimatyzacja
  Systemy VRF
  Odnawialne Źródła Energii
  Energia słoneczna
  Kolektory słoneczne
  Ogniwa fotowoltaiczne
  Ekologiczne rozwiązania
  Przydomowe oczyszczalnie
  Zbiorniki na wodę opadową
  Inteligentny dom
  Sterowanie ogrzewaniem
  Pozostałe mozliwości
  Serwis
  Pompy ciepła
  Kotły
  Projekty
  Węzły grzewcze
  Instalacje c.o.
  Instalacje wod-kan
  Układy wentylacyjne
  Układy klimatyzacyjne
  Projekty geologiczne pod pompy ciepła

  W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.trigeo.pl

 • Solary, kolektory słoneczne Kraków, ogrzewanie hal

  Firma Avantivo jest prężnie rozwijającą się firmą, której głównym celem jest indywidualne dobranie najdogodniejszego rozwiązania dla potrzeb klienta. Nasza firma zajmuje się solarami, kolektorami słonecznymi, pomagamy w zdobyciu dofinansowania na kolektory słoneczne, zajmujemy się także piecami nadmuchowymi, ogrzewanie hal. Po zakończeniu projektu gwarantujemy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza oferta skierowana jest do klientów z Krakowa i okolic, ale także z całej Polski. Solary Kraków i Kolektory słoneczne Kraków z Avantivo to dobry wybór dla Ciebie. W naszą ofertę wchodzi m.in. bezpłatna i profesjonalna wycena, dobór certyfikowanych systemów solarnych, pomoc przy uzyskaniu kredytu z dofinansowaniem, wykonanie instalacji solarnej, serwis pogwarancyjny. Sprawdź pełną ofertę na stronie www.avantivo.com, zapraszamy!

 • Ogrzewanie solarne - kolektorysłoneczne - Enerkap

  Słońce jest idealnym, nieograniczonym i bezpłatnym źródłem odnawialnej energii, która osiągalna jest niemalże wszędzie. W związku z tymprawidłowo zainstalowane kolektory słoneczne i baterie słoneczne pozwalają zmniejszyć zużycie energii konwencjonalnej. W dzisiejszych czasach systemy solarne, co za tym idzie ogrzewanie solarne cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko z powodów ekonomicznych, ale też pod względem ochrony środowiska naturalnego. Starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów, oferujemy również wysokiej klasy pompy ciepła dostarczające darmową ciepłą wodę poprzez ogrzewanie geotermalne wody użytkowej, jak i wspomagające ogrzewanie centralne. Tak więc, jeśli interesuje Państwa ogrzewanie solarne, sięgnijcie po proponowane przez nas urządzenia. Gwarantujemy wysoką jakość i satysfakcję.

 • Solidny elektryk w mieście Poznań

  Na prezentowanej stronie umieszczono propozycję firmy Intel System. Projektujemy instalacje elektryczne Poznań dla firm i dla domów prywatnych. Gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia w oparciu o podpisaną wcześniej umowę. Profesjonalny elektryk Poznań poradzi sobie z każdą awarią. Naszą ofertę nieustannie zmieniamy według życzeń oraz potrzeb klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty.

 • Systemy solarne - panele słoneczne i baterie słoneczne

  Serwis poświęcony kolektorom słonecznym! zawiłości odnośnie do tego jak funkcjonują systemy solarne, panele słoneczne czym charakteryzują się kolektory płaskie cieczowe od próżniowych, rurowych, jak i gdzie jest dozwolone zamontować kolektory słoneczne i wiele więcej. Kolektory słoneczne czy baterie słoneczne można montować prawie wszędzie, w dowolnej konfiguracji. Mogą być instalowane również na dachu, na ścianie budynku lub na ziemi - na stojaku. Pokazujemy zestawy solarne, panele słoneczne, systemy solarne Sporo osób stawia sobie zapytanie, jaki jest potencjał wykorzystania energii słonecznej w klimacie polskim. Polska posiada jedne z najlepszych warunków do wykorzystywania energii słonecznej w naszej części Europy. Pompy ciepła są to urządzenia, które wykorzystują ciepło otoczenia budynku do jego ogrzewania. Powietrze, woda oraz grunt przechowują energię słoneczną w postaci ciepła. Pompy ciepła mają najwyższą sprawność spośród osiągalnych urządzeń grzewczych.

 • Kolektory słoneczne

  Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy THERMO|SOLAR na terytorium Polski. Interesują Cię zagadnienia takie jak dotacje na kolektory słoneczne? Nie mogłeś trafić lepiej, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Naszą działalność prowadzimy już od 2005 roku. Naszym celem jest zostać preferowanym partnerem i dostawcą kolektorów słonecznych oraz pozostałych części zestawów solarnych na terenie naszego kraju. Nasza oferta zawiera produkty innowacyjne, nasze doświadczenie pozwala na efektywną redukcję kosztów.

 • Kolektory słoneczne - Gaspol

  Firmy zajmujące się systemami grzewczymi mają obecnie w spisie produktów/usług kolektory słoneczne, które są jednym z najbardziej energooszczędnych źródeł energii. Dzisiejsze kolektory są znacznie bardziej wydajne od tych stosowanych jeszcze kilka lat temu, są w stanie dostarczyć znacznie więcej energii, dzięki czemu znacznie obniża się czas po jakim powinna zwrócić się taka inwestycja. Wszystkie urządzenia do pozyskiwania energii słonecznej od razu po zapewnieniu omal darmowej energii wyróżniają się dbałością o środowisko naturalne. Wielu ludzi z pewnością wskaże, iż jest to inwestycja nie opłacalna ponieważ pozyskana w ten sposób energia jest niewystarczająca a koszt montażu i zakupu jest bardzo duży, jest to po części prawda, natomiast po pierwsze właściwie każdy ma możliwość ubiegać się o dofinansowanie do tego rodzaju energii a po drugie stosunek kosztu instalacji do pozyskanej energii wcale nie jest tak duży i z biegiem lat ciągle się niweluje. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz dodatkowo odwiedzenia naszej strony w celu poznania wszystkich aspektów i detali związanych z kolektorami słonecznymi.

 • SUN ENERGY pompa ciepła

  Firma Sun Energy Sp. z o.o znajdująca się w Gdańsku swoją aktywność skupia na energii odnawialnej zwracając szczególną uwagę na pompy ciepła. Mamy rozbudowaną ofertę, gdzie znajdą Państwo między innymi pompy ciepła, zbiorniki, system proKLIMA oraz inne. Organizujemy również różnego typu szkolenia jak na przykład szkolenie dla serwisantów. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą W Polsce. Na naszym koncie mamy sporo sukcesów i realizacji wykonanych zarówno dla osób prywatnych, jak też ośrodków miejskich czy budynków użyteczności publicznej zaopatrując je na przykład w instalacje solarne, pompy ciepła. Więcej wiadomości na stronie.

« poprzednia strona · 7