• LASER - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

laser

 • www.okulistakrakow.com

  Zaburzenia widzenia, badania profilaktyczne, orzecznicze z zakresu okulistyki, usuwanie ciała obcego z oka oraz okuloplastyka to zakres działalności NZOZ HIPOKRATES-MED Sp. z o.o. Pomoc okulistyczna w Krakowie. Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegu witreolizy, który usuwa męty i leczy przyczyny zaburzenia wzroku. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz profesjonalną obsługą, czego potwierdzeniem jest Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz kompleksową opiekę medyczną - zapraszamy!

 • Laser liniowy

  Promowany zakład mechaniczny oferuje takie usługi jak laser liniowy. Klienci mogą tutaj odnaleźć specjalistyczne traki taśmowe oraz automatyczne linie. Firma tworzy specjalistyczne maszyny dla działu drzewnego. Propozycja firmy obejmuje dobre urządzenia stolarskie, jak np. strugarki. Zaciekawieniem pośród klientów cieszy się laser liniowy włoskiego wytwórcy. Firma wyposaża zakłady tartaczne w niezbędne urządzenia do przerobu drewna. Na stronie www odnajdziemy opis takich wyrobów jak laser liniowy.

 • Skin Laser depilacja laserowa Bydgoszcz

  Chcesz mieć piękną gładką skórę na lata? Pomyśl o tym już dziś! Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu gdzie w miłej, przyjaznej atmosferze zajmie się Państwem nasz personel. Zabiegi kosmetyczne, depilacja laserowa i zabiegi medycyny estetycznej to wszystko znajdą Państwo w Skin Laser. Laserowa depilacja jest nowoczesną i najskuteczniejszą metodą trwałego usuwania owłosienia. Na rynku dostępnych jest kilka systemów do depilacji, opartych na różnych technologiach a ich skuteczność różni się w znacznym stopniu. Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszego klienta wybraliśmy sprzęt najwyższej klasy Laser Diodowy Milesman Premium posiadający wszystkie medyczne certyfikaty (CE0120). Laser ten cechuję się najwyższą skutecznością co daje stosunkowo małą liczbę zabiegów do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów. Medycyna estetyczna zawitała już do naszego życia na dobre. Wielu uważa, że nasz wygląd to nasza wizytówka. Na przeciw współczesnemu światu wychodzimy z zabiegami odmładzającymi, rewitalizującymi. Wygładzenie niechcianej zmarszczki czy powiększenie ust to wszystko o wiele innych zabiegów w naszym gabinecie. Zapraszamy

 • Depilacja laserowa IPL w Warszawie.

  Gabinet Kosmetyczny "Anna" jest wykwalifikowanym punktem usługowym z zakresu kosmetyki całego ciała. Oprócz "klasycznych" zabiegów kosmetycznych (takich jak: czyszczenie twarzy lub pleców, manicure i pedicure pielęgnacyjny i leczniczy, henna i makijaż permanentny, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, itp.) w ofercie gabinetu znajdują się zabiegi wykonywane za pomocą lasera IPL oraz fal radiowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Zastosowanie lasera IPL w kosmetyce jest obecnie bardzo szerokie. Oprócz klasycznego zastosowania w depilacji (która pozwala na stałe usunięcie owłosienia po kilku zabiegach), używa się go także do usuwania przebarwień oraz widocznych naczynek krwionośnych. Pozwala to na znaczne poprawienie wyglądu skóry.
  Fale radiowe zastosowane w kosmetyce również cieszą się znacznym powodzeniem. Ich działanie polega na znaczącej poprawie jędrności skóry poprzez wzrost liczby młodocianych komórek tkanki łącznej, produkujących elastyczne włókna w skórze.
  Fotoodmładzanie to zabieg łączący działanie lasera IPL oraz fal radiowych.
  Wszystkie wyżej wymienione zabiegi oferujemy w atrakcyjnych cenach.
  Zarpraszamy.

 • Depilacja laserowa

  Ten serwis został tak stworzony, abyście mogli Państwo szybko znaleźć konkretne informacje, artykuły i placówki związane z tematem depilacji laserowej. Portal www.depilacjalaserowa.medycynaestetyczna.com.pl jest godny polecenia, zatem nie zapomnij polecić nas znajomym i rodzinie. Depilacja laserowa jest nowoczesna i skuteczna, depilacja laserowa laserem aleksandrytowym, depilacja laserowa laserem diodowym.

 • Sufity podwieszane z gwarancją jakości firmy Laser

  Obecna od 15 lat na polskim rynku firma Laser ma w swojej ofercie wykonane z wysokiej jakości tworzywa kratownice. Mogą one być stosowane jako sufity podwieszane (ażurowe lub po wypełnieniu odpowiednimi elementami – pełne), przegrody, osłony itd. Materiał wykorzystany do produkcji kratownic tej firmy spełnia niezwykle surowe wymogi światowe i Unii Europejskiej, a dodatkowo posiada certyfikat CE. Polecane produkty są trwałe, łatwe w montażu i wielofunkcyjne.

 • Lasery Frakcyjne

  Sprzęt medyczny znajduje swoje zastosowanie nie tylko w szpitalach, ale również prywatnych klinikach zdrowotnych. Modele Secret RF, Fraxis, Epilia RF, Vikini, Iris, Symphony czy LunarlCE są tylko niektórymi z proponowanych przez nas modeli. Ubogaciliśmy naszą stronę www o wyczerpujące opisy każdego oferowanego przez nas urządzenia, a ponadto np. specyfikacje czy filmy przedstawiające ich działanie. Jeżeli propozycja firmy Ilooda spotkała się z Twoim zainteresowaniem, odwiedź www.laseryilooda.pl.

 • Laser 3D

  Laser 3D to zaawansowany instrument służący do spawania blach, jego dużą zaletą jest to że możliwa spawanie nie stykając się z przedmiotem. Owy proces jest krótki oraz niesłychanie dokładny. PUT Firmus oferuje Państwu w szczególności spawanie laserem 3D w niewygórowanych cenach oraz używając najnowszych aparatów. Robimy także ogromnie dokładny pomiar 3D. Zapraszamy na firmową stronę www na której można wynaleźć sporo danych na temat oferowanych przez nas usług a także ogólnie laseru 3D. Mogą Państwo również przyjść do nas indywidualnie do naszego biura w Olkuszu. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy.

 • Laser 3D

  Od długiego czasu fachowcy z firmy M&M trudnią się dekoracją szkła. Stosowany przez pracowników laser 3D pozwala na osiągnięcie idealnego rezultatu. Technologia jak na przykład laser 3D umożliwia niższe ceny dla każdego klienta. Wypalanie odnosi się do obiektów różnych rozmiarów, zazwyczaj brył o wymiarach do 50 cm. Można by pomyśleć o podarowaniu komuś bliskiemu fotografii w krysztale. Najnowsza technologia umożliwia wypalanie obrazów dwu- oraz trójwymiarowych. By znać wymagania techniczne dla zamówienia, trzeba skorzystać z danych kontaktowych.

 • Vectus - depilacja laserowa w Sopocie

  Vectus to urządzenie, dzięki któremu możliwa jest skuteczna i bezpieczna depilacja laserem. Laser usuwa zbędne owłosienie w taki sposób, aby sprawić pacjentce jak najmniej bólu. Warto podkreślić, że laser vectus działa w bardzo szybki sposób. W związku z tym zabieg jest o wiele krótszy niż przy użyciu innych urządzeń. To również podoba się pacjentkom poszukującym szybkich i skutecznych metod poprawiających urodę.

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »