• MATERIAŁY EDUKACYJNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

materiały edukacyjne

 • Educaso - ebooki i audiobooki edukacyjne

  Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz kupić ebooki i audiobooki edukacyjne, doskonale trafiłeś! Educaso to nowy dom edukacji cyfrowej w Polsce. Posiadamy w naszej ofercie dziesiątki tysięcy audiobooków i ebooków edukacyjnych. Nasze materiały edu są sprawdzone i starannie dobrane. Ebooki i audiobooki edukacyjne w naszej ofercie to czołowe pozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie na Educaso.com już dziś!

 • Nowoczesna edukacja

  22 lata pracy w branży edukacyjnej, innowacyjne podejście do procesu dydaktycznego i ciekawe narzędzia do wykorzystania na lekcjach i w trakcie procesów terapeutycznych – oto Young Digital Planet w skrócie. Zapewniamy dostęp do ciekawych multimedialnych kursów, całych programów dydaktycznych, a także e – podręczników najwyższej jakości. Poznaj je bliżej i wybierz spośród nich coś dla siebie. Wszystkie informacje odnajdziesz na naszej stronie WWW – zapraszamy!

 • Materiały dydaktyczne

  Nowa Szkoła to firma zajmująca się wyposażaniem przedszkoli oraz szkół. W naszej ofercie znajdują się niezbędne rzeczy dla mały i starszych dzieci, w tym różnego rodzaju pomoce i materiały edukacyjne. Produkowane przez nas meble można wykorzystać zarówno w szkole, przedszkolu, żłobku, jak i podczas wyposażania świetlicy. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Szukają Państwo firmy, która posiada doświadczenie w wyposażania szkół, przedszkoli, żłobków i świetlic? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Nowej Szkoły! Jesteśmy polskim liderem w produkcji mebli do szkoły i przedszkola. Od ponad dwóch dekad staram się być zawsze tam, gdzie jest małe dziecko. W naszej ofercie znajdą Państwo także ciekawe materiały edukacyjne oraz interesujące pomoce dydaktyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej już dziś!

 • Edukacja ekologiczna - kursy.fundacjablu.pl

  Odkryj innowacyjny świat edukacji z Fundacją B.L.U.! Nasze warsztaty dla firm, skoncentrowane na działaniach CSR, łączą teorię i praktykę, tworząc bogate, angażujące doświadczenia edukacyjne. Nasze kursy online dla szkół, oparte na najnowszych innowacjach pedagogicznych, oferują dynamiczne i interaktywne środowiska nauczania, dostosowane do potrzeb współczesnego ucznia. Nie czekaj i przekonaj się sam!