Nowoczesna edukacja

Nowoczesna edukacja

Ocena: 2.2/10 (29 głosów)22 lata pracy w branży edukacyjnej, innowacyjne podejście do procesu dydaktycznego i ciekawe narzędzia do wykorzystania na lekcjach i w trakcie procesów terapeutycznych – oto Young Digital Planet w skrócie. Zapewniamy dostęp do ciekawych multimedialnych kursów, całych programów dydaktycznych, a także e – podręczników najwyższej jakości. Poznaj je bliżej i wybierz spośród nich coś dla siebie. Wszystkie informacje odnajdziesz na naszej stronie WWW – zapraszamy!Podobne strony
 • Konferencje naukowe

  Przeglądaj konferencje naukowe według dyscyplin. Zapisz się do powiadamiacza konferencyjnego. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dodawanie konferencji naukowych i konferencji biznesowych jest bezpłatne. Katalog-konferencyjny zmianił nazwę na unikonferencje.pl. Dodaj swoje wydarzenie do naszej bazy już teraz. Dodawanie jest bezpłatne.

 • Nauka i Rozwój

  Serwis naukairozwój.pl adresowany jest do środowiska akademickiego, tj. studentów, doktorantów i pracowników naukowych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką nauki oraz "szeroko pojętego" rozwoju. Wybór informacji prezentowanych w serwisie jest oczywiście subiektywny, publikujemy to, co wydaje się nam ważne lub ciekawe. Serwis został podzielony na kilka działów. W zakładce "Badania" będziemy informować o ciekawych lub kontrowersyjnych wynikach badań prowadzonych przez polskich i zagranicznych naukowców. W dziale "Granty i stypendia" - na bieżąco będziemy pisać o programach stypendialnych czy trwających konkursach badawczych. "Wieści z Uczelni" to dział, w którym będziemy informować o nowościach edukacyjnych, osiągnięciach studentów i pracowników, ciekawych inwestycjach, itp. Przydatny, mamy nadzieję, będzie też dział "Praca", w którym publikować będziemy oferty pracy i staży w uczelniach oraz instytucjach zajmujących się nauką i badaniami.

 • Konferencja-naukowa.pl

  Konferencja-naukowa.pl to serwis mający na celu informowanie o zbliżających się konferencjach, kongresach, sympozjach naukowych, organizowanych w całej Polsce. Każdy wpis będzie weryfikowany przez naszego przedstawiciela w celu dostarczenia rzetelnej i pełnej informacji o organizowanym wydarzeniu. Prosimy o przesyłanie informacji o zbliżających się wydarzeniach. Serwis jest adresowany do pracowników naukowych, studentów oraz praktyków uczestniczących w wydarzeniach naukowych. Informujemy, że serwis www.konferencja-naukowa.pl nie jest organizatorem konferencji. Pytania na temat wybranej konferencji prosimy kierować bezpośrednio do organizatora spotkania.

 • PITWIN Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce

  Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach realizując projekt pn. PITWIN – Portal innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce daje możliwość naukowcom publikowania artykułów naukowych. Autorzy przesyłają artykuły naukowe, które poddawane są recenzji. Pozytywna opinia recenzenta powoduje, że nadesłany artykuł publikowany jest w formie tradycyjnej oraz elektronicznej. Redakcja portalu wydaje zeszyty naukowe dwa razy w roku. Od 2012 roku wydawnictwo zwarte PITWIN z cyklu Rola informatyki w naukach ekonomicznych i społecznych. Innowacje i implikacje interdyscyplinarne” posiada 2 punkty KBN. Portal naukowy PITWIN organizuje corocznie konferencje naukowe, które skupiają środowisko naukowe z całego kraju. Artykuły zgłoszone na konferencje także poddawane są recenzji a następnie wydawane jako monografia pokonferencyjna. Portal edukacyjny PITWIN to także platforma umożliwiająca swoim użytkownikom korzystanie z zamieszczonych baz danych, recenzji książek popularno-naukowych i nowości wydawniczych, zestawień bibliograficznych a także kursów e-learning. Kursy te przygotowywane są przez osoby współpracujące z portalem.

 • ImpactFactor.pl - Kompendium wiedzy o czasopismach naukowych

  Prezentujemy Państwu największą bazę danych czasopism naukowych w polskim internecie. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wszystkie informacje o czasopismach naukowych, m.in. oficjalny skrót, punkty MNiSW oraz impact factor. Dokładamy wszelkich starań aby baza danych była ciągle aktualna, ostatnia aktualizacja miała miejsce 15/01/2013 - zgodność z nowa lista czasopism opublikowana przez MNISW dnia 21.12.2012

 • Teraz Odkryte

  Najświeższe i najciekawsze odkrycia naukowe, opisane w sposób prosty i przystępny. Pozwalające utrzymać wiedzę o kierunkach i trendach w nauce światowej, przy min. poświęconego czasu. Opisuje kto, gdzie, kiedy i najważniejsze co odkrył, opisał, przedstawił działający prototyp, przybliżając polskiemu internaucie wydarzenia naukowe opublikowane w angielskojęzycznych periodykach i portalach naukowych.

 • Prognozowanie i symulacje

  Oferujemy Państwu pomoc w zakresie tematyki związanej z przedmiotami ścisłymi na etapie akademickim. Prognozowanie i symulacje są przedmiotem z którym mają do czynienia studenci ekonomii na wielu szkołach wyższych. Rachunki oraz metody prognozowania i zadania nastręczają kłopotu ze względu na skomplikowane procedury obliczeniowe takie jak np. występujące w metodach trendu pełzającego, modelach ARMA lub modelach ARMA. Prognozowanie i symulacje zawierają w sobie zarówno problematykę teorii prognozowania jak i ich dokładność czyli oszacowanie ich błędów ex-post i ex-ante co wpływa na ocenę modelu jako dobrego lub złego narzędzia prognostycznego. Innym trudnym zagadnieniem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli oszacowaniu ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na następne momenty. Proces ten jest skomplikowany ze względu na potrzebę użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Microfit, Statgraf lub zręcznego użycia funkcji i formuł Excela. Inne metody prognozowania jakie obejmuje przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie roku akademickiego to najczęściej : metoda prostego wyrównywania wykładniczego, Holta, autoregresji, trendu nieliniowego, średniej ruchomej ważonej oraz metody naiwne. Metody prognozowania skutecznie opracować można w Excelu stosując odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne. Niektóre metody prognozowania są także dostępne w profesjonalnym pakiecie obliczeniowym jak Gretl. działania pomocą programu są wygodne gdyż otrzymujemy wyniki w ułamku sekundy a naszą rolą jest jedynie odpowiednia ich interpretacja. Jeśli potrzebna jest Tobie pomoc w tematyce przedmiotu prognozowanie i symulacje możemy od zaraz wspomóc w tym problemie.Jeżeli jakiś inny przedmiot ścisły spędza ci sen z powiek możesz nam przekazać ten kłopot a my z chęcią rozprawimy się z nim w błyskawicznym terminie.

 • Dyktando

  Dzięki naszemu portalowi uczeń ma szansę sprawdzać własne zdolności w zakresie polskich zasad ortografii. Co więcej, w miarę rozwijania się portalu będzie okazja sprawdzić, jak rozwijają się wszystkie umiejętności jeśli chodzi o ortografię. Każdy w końcu chce zauważyć, czy nauczył się dużo. Na witrynie www można zapoznać się z zasadami pisania oraz połączyć przyjemność z nauką. Udostępnione dyktanda można rozwiązać, a później kontroluje efekty. Dyktanda w formie online są bardziej ciekawsze dla dzieci niż używanie papieru oraz ołówka. Każde dyktando można szczegółowo sprawdzić. Najmłodsi znacznie częściej wykorzystują laptop jako pomoc naukową i jeśli tata dostrzega, że ortografia powoduje kłopoty u jego dziecka to musi przyglądać się temu, co oferowany portal ma do zaoferowania. Dyktanda można dobierać pod kątem długości oraz poziomu zaawansowania. Z tego powodu, nie trzeba się przejmować, że nie będzie dyktanda dopasowanego do metryki oraz umiejętności ucznia.