Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Kursy językowe dla firm - ProfessionalEnglish.com.pl

  Kursy językowe dla firm - ProfessionalEnglish.com.pl

  Professional English School zaprasza na półkolonie letnie, które są idealnym sposobem na połączenie nauki z zabawą! Nasze półkolonie to wyjątkowa okazja dla dzieci i młodzieży, aby w miłej i bezstresowej atmosferze pogłębić swoje umiejętności językowe. Dzięki zróżnicowanemu programowi, który obejmuje zarówno zajęcia edukacyjne, jak i liczne gry i zabawy, uczestnicy mogą rozwijać swoją znajomość angielskiego, jednocześnie ciesząc się letnimi wakacjami.

  Data dodania: 18 04 2024 szczegóły wpisu
 • Szkoła językowa dla firm

  Szkoła językowa dla firm

  TEACHERSteam to językowe przedsiębiorstwo, które będzie prawdziwym wsparciem dla każdej potrzeby językowej świata biznesu i instytucji publicznych. Jesteśmy firmą B2B i właśnie dla podmiotów zorganizowanych zapewniamy kompleksowe usługi językowe. Core’em naszej oferty językowej są szkolenia z ponad 20 języków, które świadczymy na praktycznie każdym poziomie zaawansowania. Kursy językowe mogą być w pełni dostosowywane do aktualnej sytuacji firmy, potrzeb biznesu, organizacji jak i jej pracowników. Nauka języka może mieć charakter blended learning jak i być ukierunkowanym na branżę. Na usługi językowe składają się także tłumaczenia, które są oferowane biznesowi np. sklepom internetowym, firmom eksportowym, importerom itp. Usługi tłumaczeniowe mają wymiar ustny, przysięgły, biznesowy. TEACHERSteam dysponuje również profesjonalną ofertą skierowaną na pomoc działom HR – chodzi konkretnie o audytowanie działów w obszarze umiejętności językowych. Ponadto pomagamy weryfikować umiejętności językowe aplikujących na wybrane stanowiska w firmie. TEACHERSteam to nie zwykła szkoła językowa – sprawdź zresztą sam/a!

  Data dodania: 31 03 2024 szczegóły wpisu
 • Indywidualny kurs trenera personalnego - ats-sport.pl

  Indywidualny kurs trenera personalnego - ats-sport.pl

  ATS-Sport to Twój klucz do sukcesu w branży fitness i personal trainingu. Nasze kursy trenera personalnego, dostępne w miastach takich jak Toruń, Lublin, Warszawa, Zielona Góra i Częstochowa, łączą teoretyczną wiedzę z praktycznymi umiejętnościami, przygotowując Cię do efektywnej pracy z klientami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą fitnessu, czy doświadczonym trenerem chcącym poszerzyć swoje kwalifikacje, ATS-Sport oferuje kursy, które spełnią Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 27 03 2024 szczegóły wpisu
 • Szkolenia kierowców

  Szkolenia kierowców

  Jak zdać prawo jazdy w Legionowie? Zapisz się na szkolenia kierowców! Przede wszystkim warto wybrać renomowany i sprawdzony ośrodek szkolenia kierowców, który zapewni wysoką jakość nauki oraz odpowiednie przygotowanie do egzaminu. Poniżej przedstawiam szczegółowy opis procesu zdawania prawa jazdy w Legionowie:

  Wybór odpowiedniego ośrodka szkolenia kierowców: Na początku warto zebrać informacje na temat różnych ośrodków szkolenia działających w Legionowie oraz ich ofert. Ważne jest, aby ośrodek ten spełniał wymogi formalne i posiadał odpowiednie uprawnienia do prowadzenia kursów na prawo jazdy. Szkolenia kierowców w najlepszych cenach - zapraszamy!

  Data dodania: 26 03 2024 szczegóły wpisu
 • Pisanie wzorów prac magisterskich

  Pisanie wzorów prac magisterskich

  Jesteśmy legalnie działającą firmą, która specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych i unikatowych wzorów prac dyplomowych. Na tym polu mamy ponad 12 lat doświadczenia. Wykonujemy również profesjonalne analizy statystyczne oraz analizy finansowe. Specjalizujemy się w tworzeniu tekstów po angielsku, niemiecku, francusku oraz hiszpańsku. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz doskonały wręcz tekst, który sprosta wszystkim, Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno skutecznie Tobie pomożemy!

  Data dodania: 21 03 2024 szczegóły wpisu
 • Profesjonalne wzory prac dyplomowych na zamówienie

  Profesjonalne wzory prac dyplomowych na zamówienie

  Jesteśmy legalnie działającą firmą, która tworzy profesjonalne wzory prac dyplomowych. Tworzymy również profesjonalne analizy statystyczne oraz analizy finansowe. To, co na wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim sprawdzeni redaktorzy, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkie nasze mocne strony przekładają się na wysoką jakość naszych usług. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz materiał, który sprosta wszystkim, Twoim oczekiwaniom. Poza tym, tworzymy również wzorcowe teksty, w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim oraz rosyjskim.

  Data dodania: 20 03 2024 szczegóły wpisu
 • Szkoła jazdy Franki

  Szkoła jazdy Franki

  Nasza szkoła jazdy została założona w 2008 roku i od tamtej pory z powodzeniem kształcimy kierowców. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do nauczania, od samego początku działalności cieszymy się uznaniem wśród naszych kursantów.
  W naszej szkole dysponujemy najnowszym oprogramowaniem do nauki oraz przeprowadzania egzaminu wewnętrznego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Zajęcia teoretyczne z przepisów prowadzone przez egzaminatora państwiowego z wykorzystaniem najnowszych metod i narzędzi.
  Kurs z pomocy przedmedycznej prowadzony przez ratownika medycznego.

  Rozumiemy, jak bardzo chcesz jeździć, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Dlatego opracowaliśmy specjalne metody nauczania, które stopniowo wprowadzane przynoszą ogromne rezultaty już po pierwszych godzinach zajęć. Program szkoły jest oparty na przekonaniu, że każdy potrafi nauczyć się jeździć i zdać egzamin, pod warunkiem, że ma odpowiednio stworzone do tego warunki.

  Data dodania: 17 03 2024 szczegóły wpisu
 • Wykłady motywacyjne - rafalszczepanik.pl

  Wykłady motywacyjne - rafalszczepanik.pl

  Od trzech lat prowadzimy dla sektora komercyjnego i publicznego wyjazdy integracyjne i warsztaty umiejętności osobistych. Zajęcia prowadzone są w centrum konferencyjnym w Toruniu, jak również na łonie natury w środkowej Polsce albo w biurze firmy zamawiającej warsztaty.
  Nasze scenariuszowe gry to dopasowana oferta na okolicznościowe wyjazdy integracyjne. Mamy bogate doświadczenie w organizacji wyjazdów dla wielu branż gospodarki np. paliwowego, leasingowego, hotelarskiego, edukacyjnego jak również przemysłu ciężkiego.
  Oferujemy tylko i wyłącznie trenerów z praktycznym menedżerskim przygotowaniem – co jest gwarancją profesjonalnej skuteczności nauki.

  Data dodania: 05 02 2024 szczegóły wpisu
 • Niegrzeczne książki - wydawnictwokobiece.pl

  Niegrzeczne książki - wydawnictwokobiece.pl

  Wydawnictwo Kobiece w swojej serii Young Adult prezentuje książki, które idealnie trafiają w gusta młodzieży. Skupiając się na tematach ważnych dla młodych czytelników, oferujemy historie pełne wyzwań, odkryć i emocjonalnych przeżyć. Nasze książki młodzieżowe to połączenie realistycznych postaci, autentycznych doświadczeń i fascynujących światów, które inspirują do patrzenia na życie z różnych perspektyw.

  Data dodania: 03 02 2024 szczegóły wpisu
 • Księgarnia z książkami po rosyjsku - KsiegarniaRosyjska.pl

  Księgarnia z książkami po rosyjsku - KsiegarniaRosyjska.pl

  Pasjonaci języka i kultury rosyjskiej oraz ukraińskiej znajdą w Księgarni Rosyjskiej i Ukraińskiej niezwykle bogatą ofertę książek, muzyki i filmów. Oferujemy unikalny asortyment, który obejmuje zarówno nowości wydawnicze, jak i klasykę literatury rosyjskiej i ukraińskiej. Nasz sklep to miejsce, gdzie możesz zanurzyć się w bogatą tradycję literacką tych krajów, a także znaleźć najlepsze materiały do nauki języka rosyjskiego, odpowiednie dla każdego poziomu zaawansowania.

  Data dodania: 21 12 2023 szczegóły wpisu