Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Kursy fizjoterapia - reha-academy.pl

  Kursy fizjoterapia - reha-academy.pl

  Twoją pasją jest pomaganie innym? Chcesz ulżyć osobom zmagającym się z bólem spowodowanym chorobą, wskutek wypadku czy pojawiającego się w wyniku podeszłego wieku? Już dziś zapisz się na kurs fizjoterapii i profesjonalnie pomagaj innym w cierpieniu. Oferujemy szkolenia dla fizjoterapeutów pragnących podnieść swoje kompetencje. Ofertę kierujemy także do lekarzy, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego.

  Data dodania: 12 08 2021 szczegóły wpisu
 • Kursy na wózki widłowe - Szkolenia Operator

  Kursy na wózki widłowe - Szkolenia Operator

  Operator Training to firma, która od wielu lat zajmuje się różnymi szkoleniami technicznymi. W szczególności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci poznali zasady bezpiecznej obsługi sprzętu, który będą obsługiwać w codziennej pracy. Nasze szkolenia prowadzone są przez grono profesjonalistów i doskonałych edukatorów, którzy jasno i rzetelnie przekazują swoją wiedzę. Staramy się, aby nasze kursy przełamywały stereotyp nudnych szkoleń z obsługi sprzętu – wiedza przekazana w zrozumiały i jednocześnie atrakcyjny sposób jest skuteczniej przyswajana. Szkolenia prowadzone są zgodnie z aktualnymi programami szkoleniowymi wynikającymi z regulaminu pracy. Jednym z naszych flagowych produktów są szkolenia na wózki widłowe, ale są też takie jak: kurs na podnośniki teleskopowe, operator noża, kurs na wózki podnośnikowe (ręczne i elektryczne wózki paletowe), operator haka, kurs na HDS (dźwig samojezdny), operator wind samochodowych (strona samowyładowcza), kurs na podnośniki nożycowe i koszowe oraz wiele innych. Drugim aspektem naszej działalności są usługi BHP. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług związanych z dziedziną bezpieczeństwa i higieny pracy - prowadzimy szkolenia BHP, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego (p.poż.) oraz szereg innych związanych z tematyką bezpieczeństwa pracy, takich jak uprawnienia do pracy na wysokości, usuwanie azbestu, szkolenia BHP przez Internet.

  Data dodania: 30 07 2021 szczegóły wpisu
 • Kujawska Szkoła Wyższa - Włocławek

  Kujawska Szkoła Wyższa - Włocławek

  KSW - Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku, jest nastarszą uczelnią niepubliczną w województwie kujawsko-pomorskim.

  Powstała w 1995 roku uczelnia, wcześniej działająca pod nazwę Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna prowadzi nauczanie na szerokim spektrum kierunków.

  Jeśli chciałbyś studiować we Włocławku, uczelnia ma dla Ciebie do zaoferowania studia zarówno licencjackie i magisterskie jak i podyplomowe.

  Wśród oferowanych kierunków, zarówno humaniści jak i studencki o umysłach ścisłych z pewnością znajdą coś dla siebie.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uczelni.

  Data dodania: 15 04 2021 szczegóły wpisu
 • Szkolenia z pakietu office Warszawa

  Szkolenia z pakietu office Warszawa

  W ciągu ostatnich lat coraz więcej firm stosuje podejście do działań rozwojowych, które okazuje się dużo bardziej efektywne od tradycyjnego i stosowanego do niedawna, które zakładało „wysyłanie” ludzi na szkolenie i oczekiwanie trwałej zmiany, która zazwyczaj nie następowała. Często słyszało się, że działania szkoleniowe nie przynoszą oczekiwanych zwrotów z inwestycji. Obecnie wiele organizacji, poza wdrożeniem modelu 70-30-10, gdzie 70 – oznacza zdobywanie doświadczeń wynikających bezpośrednio z realizacji obowiązków zawodowych, 20 – coaching lub praca indywidualna z przełożonym, 10 – samo szkolenie stawia na bardziej elastyczne podejście do realizacji działań rozwojowych – opierające się o „wspólne rozwijanie biznesu” na każdym poziomie w organizacji i w każdej roli. Przykładem takich działań są kursy sprzedażowe dla kierowników, które pozwalają przełożonym wzmacniać relacji z klientami i dzięki temu sprzedawać nowe usługi lub produkty. Wydaje się to być do niedawna niezagospodarowanym obszarem – firmy koncentrowały się na zdobywaniu nowych klientów i nie wykorzystywały do końca potencjały klientów już obsługiwanych.

  Data dodania: 15 04 2021 szczegóły wpisu
 • sztukakrawiecka.pl

  sztukakrawiecka.pl

  Chcesz się uczyć krawiectwa haute couture, projektowania, modelowania i stopniowania szablonów krawieckich oraz wejść w realia rynku modowego? Skorzystaj z oferty Strefy sztuki krawieckiej w Poznaniu, która zajmuje się organizacją warsztatow i kursów kreatywnego szycia dla wszystkich miłośników mody. Oferujemy też szycie na miarę - Bespoke. Szyjemy spersonalizowane ubrania dopasowane nie tylko do sylwetki klienta, ale i do jego osobowości. Gwarantujemy kompetencja i precyzję. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2020 szczegóły wpisu
 • www.csz.com.pl

  www.csz.com.pl

  Mające siedzibę w Krapkowicach (woj. opolskie) Centrum Szkolenia Zawodowego serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Firma istnieje w branży już od 2004 roku oferując osobom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom szkolenia i egzaminy z zakresu izolacji przemysłowych. Ośrodek zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę szkoleniową z długoletnim doświadczeniem i znajomością zarówno polskich jak i europejskich standardów. Oferuje indywidualne podejście, korzystne warunki współpracy jak i profesjonalizm. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • riskcon.pl

  riskcon.pl

  RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka, umiejscowione w Puławach proponuje szereg usług, mających na celu ograniczenie szkód biznesowych związanych z nieprawidłowościami w ochronie przeciwpożarowej lub BHP. Nasz zespół tworzą specjaliści ds. BHP, inspektorzy ppoż, inżynierowie bezpieczeństwa pożarowego, inżynierowie technologii chemicznej, ratownicy medyczni i wykładowcy pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy szkolenia praktyczne dla pracowników oraz praktyczne szkolenia dla osób wyznaczonych do ewakuacji oraz zwalczania pożarów. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • agamon.biz

  agamon.biz

  W Bielsku-Białej znajduje się siedziba firmy doradczo-szkoleniowej Agmon. Przedsiębiorstwo od wielu lat szkoli przedstawicieli branży przemysłowej, medycznej, informatycznej, księgowej, managerskiej, transportowej oraz wielu innych. Zajmuje się także audytami, programowaniem, naprawami, serwisem jak również diagnostyką urządzeń przemysłowych, a ponadto świadczy usługi związane z utrzymaniem ruchu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i zapewnia konkurencyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • edugika.pl

  edugika.pl

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy Edugika Centrum Szkoleniowe. Proponujemy rozległy zakres szkoleń i kursów grupowych i indywidualnych, o tematyce miękkiej, jak i twardej. Mamy wykwalifikowanych wykładowców z bogatym doświadczeniem. Umożliwiamy wynajęcie kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych, szkoleniowych lub biznesowych. Na prośbę klienta przygotowujemy także serwis kawowy bądź catering. Przygotowywane przez nas szkolenia są w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • szkoleniakelnerskie.pl

  szkoleniakelnerskie.pl

  Jeśli jesteś kelnerem i chcesz rozwinąć swoje zdolności zawodowe, zapraszamy na szkolenia kwalifikacyjne, które zwiększa nie tylko Twoja skuteczność, ale zagwarantują ich doskonałą jakość. Oferta B & K Piotr Borecki w Rybniku umożliwia też pomoc uczniom w pierwszych krokach w zawodzie kelnera. Ponadto w ofercie Mamy też mobilne usługi barmańskie, które są idealnym wsparciem wesel, różnych eventów czy imprez okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu