Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego na zadowalającym Cię poziomie? A może interesują Cię lekcje włoskiego online? Już dziś zapoznaj się z ofertą naszej internetowej szkoły językowej. Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu online i wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego z naszych uczniów. W przypadku pytań, chętnie udzielimy dodatkowych informacji o szkole. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2021 szczegóły wpisu
 • Florysta Przemyśl - szkolasinus.pl

  Florysta Przemyśl - szkolasinus.pl

  Szkoła SINUS w Przemyślu proponuje kształcenie w systemie zaocznym na wszystkich kierunkach. Działamy w obszarze dwóch jednostek: liceum ogólnokształcącego i policealnej szkoły, oferując szereg kierunków, które kreują możliwości zatrudnienia zarówno w urzędach, firmach, domach opieki czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy uczniów oraz absolwentów szkół średnich bez matury - jesteśmy laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI 2020 i dostarczamy konkurencyjną ofertę oraz wysoki poziom kształcenia.

  Data dodania: 10 11 2021 szczegóły wpisu
 • Interaktywne programy edukacyjne - silcom-multimedia.pl

  Interaktywne programy edukacyjne - silcom-multimedia.pl

  Silcom Multimedia to profesjonalna firma, która zajmuje się przygotowywaniem profesjonalnego oprogramowania edukacyjnego dla szkół podstawowych. Działa ono na wszystkich systemach operacyjnych – nie ma konieczności jego instalacji. Świetnie współdziała ono z popularnymi modelami tablic multimedialnych, montowanych coraz częściej w salach lekcyjnych w całym kraju. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla przygotowanych przez nas programów.

  Data dodania: 02 11 2021 szczegóły wpisu
 • Kursy FSP języka niemieckiego dla lekarzy i studentów medycyny

  Kursy FSP języka niemieckiego dla lekarzy i studentów medycyny

  Centrum Języka Niemieckiego dedykowanego studentom medycyny oraz lekarzom zarządzam zespołem wspaniałych lektorów,! W swojej pracy kładę nacisk na naturalność i kreatywność, co sprawia, że podejmowane przeze mnie działania stają się pasmem ciekawych podróży, przyjaźni bądź spotkań w ciekawym gronie osób i kameralnych miejscach. Mając na myśli przygodę, wcale nie uciekam się do czegoś nierealnego.
  Kursy W CJN K&G charakteryzuje praca w kontekście medycznym oraz synergia treści języka ogólnego z zakresem materiału niezbędnego do zdania Goethe Zertifikat C1. Pracujemy w oparciu o nowe technologie, aplikacje!

  Data dodania: 01 11 2021 szczegóły wpisu
 • Książki o marketingu - ksiegibarneja.pl

  Książki o marketingu - ksiegibarneja.pl

  Gromadzimy najlepsze lektury dla biznesmenów, które mają za zadanie rozwijanie ich najważniejszych umiejętności. Dzisiaj podstawowa wiedza z zakresu inwestycji oraz marketingu to połowa sukcesu, pozwalająca nadać rozpędu niejednemu przedsiębiorstwu. Obsługujemy zaufane platformy płatności internetowych i wysyłamy popularnymi firmami kurierskimi. Księgi Barneja zawsze dba o zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

  Data dodania: 27 10 2021 szczegóły wpisu
 • Aparatura Laboratoryjna Tusnovics

  Aparatura Laboratoryjna Tusnovics

  Tusnovics to miejsce, gdzie nabędziesz przeróżne sprzęty do laboratorium. W asortymencie sklepu znajdują lepkościomierze, aparatura do destylacji, liczniki cząstek, narzędzia do przeróbki ropy i petrochemia, sprzęt do identyfikacji narkotyków i materiałów wybuchowych oraz analizatory stopów metali. Wszystkie narzędzia posiadają certyfikaty jakościowe. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami już dziś.

  Data dodania: 17 10 2021 szczegóły wpisu
 • jazdy doszkalające kielce lider-osk.pl

  jazdy doszkalające kielce lider-osk.pl

  Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy w Kielcach? Zależy Ci na znakomitych opiniach, sympatycznej atmosferze i konkurencyjnych cenach?Świetnie trafiłeś! OSK Lider funkcjonuje w branży od wielu lat. Oferuje kursy na kategorię B, C oraz C+E. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów. W ofercie ośrodka znaleźć można też kursy ADR na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz badania lekarskie i psychologiczne dla kierowców zawodowych. Firma zapewnia miłą i bezstresową atmosferę oraz najwyższą jakość proponowanych kursów. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 05 10 2021 szczegóły wpisu
 • Recycling - ekobiznes.pl

  Recycling - ekobiznes.pl

  Jesteś świadomy zagrożenia płynącego ze złego korzystania z zasobów naszej planety? W życiu stawiasz na ekologiczne rozwiązania? Jeżeli tak, nasz serwis informacyjny został stworzony z myślą o Tobie. Tu zapoznasz się z proekologicznymi działaniami i ekoprzedsięwzięciami, mającymi na celu ochronę środowiska. Dzielimy się wiedzą w zakresie energii odnawialnej, branży retail czy ciekawostkami o produktach ekologicznych.

  Data dodania: 17 09 2021 szczegóły wpisu
 • Kursy fizjoterapia - reha-academy.pl

  Kursy fizjoterapia - reha-academy.pl

  Twoją pasją jest pomaganie innym? Chcesz ulżyć osobom zmagającym się z bólem spowodowanym chorobą, wskutek wypadku czy pojawiającego się w wyniku podeszłego wieku? Już dziś zapisz się na kurs fizjoterapii i profesjonalnie pomagaj innym w cierpieniu. Oferujemy szkolenia dla fizjoterapeutów pragnących podnieść swoje kompetencje. Ofertę kierujemy także do lekarzy, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego.

  Data dodania: 12 08 2021 szczegóły wpisu
 • Kursy na wózki widłowe - Szkolenia Operator

  Kursy na wózki widłowe - Szkolenia Operator

  Operator Training to firma, która od wielu lat zajmuje się różnymi szkoleniami technicznymi. W szczególności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci poznali zasady bezpiecznej obsługi sprzętu, który będą obsługiwać w codziennej pracy. Nasze szkolenia prowadzone są przez grono profesjonalistów i doskonałych edukatorów, którzy jasno i rzetelnie przekazują swoją wiedzę. Staramy się, aby nasze kursy przełamywały stereotyp nudnych szkoleń z obsługi sprzętu – wiedza przekazana w zrozumiały i jednocześnie atrakcyjny sposób jest skuteczniej przyswajana. Szkolenia prowadzone są zgodnie z aktualnymi programami szkoleniowymi wynikającymi z regulaminu pracy. Jednym z naszych flagowych produktów są szkolenia na wózki widłowe, ale są też takie jak: kurs na podnośniki teleskopowe, operator noża, kurs na wózki podnośnikowe (ręczne i elektryczne wózki paletowe), operator haka, kurs na HDS (dźwig samojezdny), operator wind samochodowych (strona samowyładowcza), kurs na podnośniki nożycowe i koszowe oraz wiele innych. Drugim aspektem naszej działalności są usługi BHP. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług związanych z dziedziną bezpieczeństwa i higieny pracy - prowadzimy szkolenia BHP, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego (p.poż.) oraz szereg innych związanych z tematyką bezpieczeństwa pracy, takich jak uprawnienia do pracy na wysokości, usuwanie azbestu, szkolenia BHP przez Internet.

  Data dodania: 30 07 2021 szczegóły wpisu