Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Nauka angielskiego - English-online

  Nauka angielskiego - English-online

  Serwis z materiałami do nauki języka angielskiego. Szkoły językowe i księgarnie oraz pomoce: podręczniki do angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz kursy online, fiszki, i przygotowujące do egzaminów na różnych poziomach kształcenia językowego. Portal udostępnia także ćwiczenia online, słownictwo oraz typowe zwroty po angielsku, pisanie - email, list formalny i nieformalny, rozprawka i opowiadanie, artykuł publicystyczny, recenzja filmu, czy książki.

  Data dodania: 10 03 2022 szczegóły wpisu
 • Sprzęt laboratoryjny - unimarket.net.pl

  Sprzęt laboratoryjny - unimarket.net.pl

  Wszechstronne wyposażenie laboratoriów analitycznych, mikrobiologicznych, naukowych i przemysłowych zapewnia poznańska firma Unimarket. Naszą ofertę stanowi sprzęt laboratoryjny i materiały eksploatacyjne, specjalistyczne odczynniki chemiczne oraz testy diagnostyczne i przeciwciała do cytometrii przepływowej. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Polysciences Europe GmbH oraz partnerem handlowym takich firm jak IQ Products, Serva Electrophoresis GmbH, czy Bachem AG. Odwiedź naszą stronę i poznaj całą ofertę.

  Data dodania: 07 03 2022 szczegóły wpisu
 • Cylindry miarowe labo24.pl

  Cylindry miarowe labo24.pl

  Firma Labo24.pl z siedzibą w Gliwicach zapewnia bogaty wybór wysokiej jakości wyposażenia laboratoryjnego. W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, urządzenia i sprzęt badawczy, odczynniki chemiczne i materiały zużywalne. Zajmujemy się produkcją szklanych wyrobów laboratoryjnych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Sporządzamy projekty i kompletujemy aparaturę procesową. Gwarantujemy wszechstronne usługi serwisowe. Posiadamy bogatą bazę dostawców i licznych partnerów handlowych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą, przedstawioną na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 02 2022 szczegóły wpisu
 • Uprawnienia SEP - uprawnienia-g1.pl

  Uprawnienia SEP - uprawnienia-g1.pl

  Uprawnienia SEP do 1KV, uprawnienia G1 i G2 możesz nabyć już teraz z pomocą organizowanych przez nas kursów dla elektryków-specjalistów. Posiadamy bogate i wieloletni doświadczenie w dziedzinie prowadzenia szkoleń dających elektryczne uprawnienia pracownicze dla tego zawodu. Wszystkie niezbędne szczegóły oraz kontakt do nas możesz znaleźć w dowolnym momencie na naszej stronie internetowej uprawnienia-g1.pl.

  Data dodania: 10 02 2022 szczegóły wpisu
 • Kurs instruktora karate online - cki.edu.pl

  Kurs instruktora karate online - cki.edu.pl

  Jeżeli sport jest Twoją pasją i chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, pogłębić wiedzę oraz technikę, zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą, jaką przygotował zespół Centrum Kształcenia Instruktorów. Polecamy fachowe kursy e-learningowe z certyfikatem i legitymacją, które pozwolą Ci zdobyć nowe uprawnienia trenerskie i instruktorski oraz pogłębić wiedzę także tę związaną z dietetyką. Polecamy specjalistyczne materiały, także video z dokładnymi instrukcjami, a po wykupieniu kursu dostajesz dożywotni dostęp do swojej platformy użytkownika! Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami i do kontaktu.

  Data dodania: 08 02 2022 szczegóły wpisu
 • Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego na zadowalającym Cię poziomie? A może interesują Cię lekcje włoskiego online? Już dziś zapoznaj się z ofertą naszej internetowej szkoły językowej. Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu online i wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego z naszych uczniów. W przypadku pytań, chętnie udzielimy dodatkowych informacji o szkole. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2021 szczegóły wpisu
 • Florysta Przemyśl - szkolasinus.pl

  Florysta Przemyśl - szkolasinus.pl

  Szkoła SINUS w Przemyślu proponuje kształcenie w systemie zaocznym na wszystkich kierunkach. Działamy w obszarze dwóch jednostek: liceum ogólnokształcącego i policealnej szkoły, oferując szereg kierunków, które kreują możliwości zatrudnienia zarówno w urzędach, firmach, domach opieki czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy uczniów oraz absolwentów szkół średnich bez matury - jesteśmy laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI 2020 i dostarczamy konkurencyjną ofertę oraz wysoki poziom kształcenia.

  Data dodania: 10 11 2021 szczegóły wpisu
 • Interaktywne programy edukacyjne - silcom-multimedia.pl

  Interaktywne programy edukacyjne - silcom-multimedia.pl

  Silcom Multimedia to profesjonalna firma, która zajmuje się przygotowywaniem profesjonalnego oprogramowania edukacyjnego dla szkół podstawowych. Działa ono na wszystkich systemach operacyjnych – nie ma konieczności jego instalacji. Świetnie współdziała ono z popularnymi modelami tablic multimedialnych, montowanych coraz częściej w salach lekcyjnych w całym kraju. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla przygotowanych przez nas programów.

  Data dodania: 02 11 2021 szczegóły wpisu
 • Kursy FSP języka niemieckiego dla lekarzy i studentów medycyny

  Kursy FSP języka niemieckiego dla lekarzy i studentów medycyny

  Centrum Języka Niemieckiego dedykowanego studentom medycyny oraz lekarzom zarządzam zespołem wspaniałych lektorów,! W swojej pracy kładę nacisk na naturalność i kreatywność, co sprawia, że podejmowane przeze mnie działania stają się pasmem ciekawych podróży, przyjaźni bądź spotkań w ciekawym gronie osób i kameralnych miejscach. Mając na myśli przygodę, wcale nie uciekam się do czegoś nierealnego.
  Kursy W CJN K&G charakteryzuje praca w kontekście medycznym oraz synergia treści języka ogólnego z zakresem materiału niezbędnego do zdania Goethe Zertifikat C1. Pracujemy w oparciu o nowe technologie, aplikacje!

  Data dodania: 01 11 2021 szczegóły wpisu
 • Książki o marketingu - ksiegibarneja.pl

  Książki o marketingu - ksiegibarneja.pl

  Gromadzimy najlepsze lektury dla biznesmenów, które mają za zadanie rozwijanie ich najważniejszych umiejętności. Dzisiaj podstawowa wiedza z zakresu inwestycji oraz marketingu to połowa sukcesu, pozwalająca nadać rozpędu niejednemu przedsiębiorstwu. Obsługujemy zaufane platformy płatności internetowych i wysyłamy popularnymi firmami kurierskimi. Księgi Barneja zawsze dba o zadowolenie klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

  Data dodania: 27 10 2021 szczegóły wpisu