Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Ei Expert - badanie inteligencji emocjonalnej i efektywna komunikacja

  Ei Expert - badanie inteligencji emocjonalnej i efektywna komunikacja

  EI Expert z Lublina oferuje innowacyjny System EI Expert dla firm, instytucji i osób prywatnych. W skład zespołu wchodzą doświadczeni i kompetentni eksperci posiadających kwalifikacje do świadczenia usług z zakresu coachingu, szkoleń, zasobów ludzkich, edukacji oraz psychologii biznesu.
  Więcej o zespole specjalistów z EI Expert można przeczytać na stronie https://eiexpert.pl/zespol
  Usługi EI Expert podzielone są na kilka obszarów zastosowań: 1. Trening inteligencji emocjonalnej - Głównym obszarem działalności jest trening inteligencji emocjonalnej. EI Expert oferuje szkolenia i warsztaty indywidualne i grupowe, podczas których uczą swoich Klientów panowania nad emocjami, wyznaczania celów i ich realizacji, budowania zdrowych relacji zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.
  2. Doradztwo organizacyjne - specjaliści z EI Expert służą pomocą firmom w zakresie rozwoju organizacyjnego. Skupiają się na budowaniu efektywnego zespołu, który dobrze ze sobą współpracuje. Zapewniają również wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi – wiedzą, jak znaleźć najlepszych pracowników i jak zmotywować ich do efektywnej pracy.
  3. Coaching biznesowy – to kolejny obszar, w którym  System EI Expert może być pomocny. Trenerzy, diagności z EI Expert pomogą Ci skuteczniej prowadzić biznes i osiągać jeszcze lepsze wyniki!
  4. Edukacja – służą pomocą również instytucjom edukacyjnym – specjaliści z EI Expert wiedzą, jak właściwie ocenić poziom wiedzy uczniów i jak dobrać najskuteczniejsze metody nauczania. Współpracują również z psychologami i pedagogami szkolnymi.
  5. I wiele więcej! - Oprócz wyżej wymienionych dziedzin oferują również usługi doradcze. 
  Zespół specjalistów z EI Expert  pomógł wielu ludziom osiągnąć ich cele i osiągnąć pełny potencjał! Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem z EI Expert, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie https://eiexpert.pl/zespol Możesz również zadzwonić lub wysłać e-mail bezpośrednio do firmy.

  Data dodania: 15 11 2022 szczegóły wpisu
 • Korepetycje angielski - lektorpersonalny.pl

  Korepetycje angielski - lektorpersonalny.pl

  Lektor personalny to firma oferująca korepetycje z języka angielskiego o różnym poziomie zaawansowania. Lekcje mogą odbywać się w formie online lub z dojazdem do domu. Dla osób dobrze znających język poleca się zajęcia z Native Speakerem, mające na celu rozszerzenie wiedzy i naukę płynnego mówienia. W sezonie wakacyjnym lektorzy oferują pięciodniowy cykl zajęć Atrakcje na Wakacje. Nie czekaj i sprawdź już sam!

  Data dodania: 04 11 2022 szczegóły wpisu
 • Zmywalne tatuaże dla dzieci - eco-kids.pl

  Zmywalne tatuaże dla dzieci - eco-kids.pl

  Eco-kids.pl to blog internetowy stworzony przez rodziców chcącym pomagać innym rodzicom we właściwym wyborze zabawek i innych artykułów dziecięcych niezbędnych przy wychowywaniu pociech. Blog koncentruje uwagę na ekologicznych produktach, opisując najważniejsze ich parametry i tworząc kryteria, które ułatwiają dokonanie właściwych wyborów. Szczegółowe opisy zabawek drewnianych, pieluch, kosmetyków czy szamponów ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i bezpieczne wychowanie dzieci.

  Data dodania: 03 11 2022 szczegóły wpisu
 • DJI Academy Fly and Film

  DJI Academy Fly and Film

  Jeśli poszukujesz szkoły, która nauczy ciebie latania dronem, to Fly and Film jest najlepszą opcją. W przypadku, gdy ukończysz szkolenie i dołączysz do nas, możesz liczyć na rabaty na sprzęt i kolejne kursy doskonalące twoje umiejętności. Będziesz mógł skorzystać z serwisu i wsparcia technicznego, oraz wziąć udział w wydarzeniach DJI. Wystarczy, że staniesz się częścią naszej społeczności, a twoje umiejętności przyniosą ci satysfakcję.

  Data dodania: 28 10 2022 szczegóły wpisu
 • Kurs na prawo jazdy Lublin - szkolyjazdypzm.pl

  Kurs na prawo jazdy Lublin - szkolyjazdypzm.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Szkoły Nauki Jazdy Polskiego Związku Motorowego. Nasze placówki znajdują się w Chełmie i Lublinie. Prowadzimy szkolenia na prawo jazdy kategorii B, a także na pojazdy ciężarowe i autobusy. Nasze szkoły cieszą się doskonałą opinią wśród kursantów i wysokim poziomem zdawalności. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów i wykładowców i dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów. Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę. Po więcej szczegółów lub w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 27 10 2022 szczegóły wpisu
 • Szkoła języka angielskiego online - champions-school.pl

  Szkoła języka angielskiego online - champions-school.pl

  W ofercie Champions School można znaleźć między innymi tanie lekcje angielskiego online. Co istotne, opisywana Szkoła oferuje również kursy z innych przedmiotów. Jako przykład można podać skuteczne kursy matematyki online czy też tanie kursy języka polskiego online. Oferta zainteresuje osoby, które liczą na bezstresowe podejście i przyjazną atmosferę na lekcjach. Warto dodać, że Szkoła zapewnia zajęcia w elastycznych godzinach.

  Data dodania: 04 10 2022 szczegóły wpisu
 • Uprawnienia 1kv - 1kv.com.pl

  Uprawnienia 1kv - 1kv.com.pl

  Na stronie 1kv.com.pl można znaleźć kursy online na uprawnienia elektryczne 1kV. Certyfikowane uprawnienia dają możliwość rozpoczęcia legalnej pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Pozwalają one na między innymi pracę pod każdym napięciem, pracę przy źródłach odnawialnych czy też odbiorcze i okresowe pomiary. Kursy elektryczne do 1kv trwają nie więcej niż kilka godzin. Zapraszamy do naszej oferty!

  Data dodania: 29 09 2022 szczegóły wpisu
 • Szkoła języka angielskiego Gliwice - ClanCity.pl

  Szkoła języka angielskiego Gliwice - ClanCity.pl

  Szkoły języka angielskiego Clan City to zespół pasjonatów nauczania języka angielskiego. Lektorzy języka angielskiego prowadzą zajęcia w oparciu o programy i metody cenione nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Szkoła oferuje uczniom testy i egzaminy Cambridge przeprowadzane w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PL277. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać pełną ofertę, odwiedź stronę internetową Clan City!

  Data dodania: 23 09 2022 szczegóły wpisu
 • Zdalna nauka matematyki

  Zdalna nauka matematyki

  Jesteśmy pełnym energii i entuzjazmu zespołem nauczycieli i korepetytorów, którzy chcą wnieść nową wartość do nauczania matematyki.

  Drodzy Uczniowie! W swoich szkołach natrafiacie na różnych nauczycieli. Nie wszyscy oni są w stanie pomóc Wam zrozumieć matematykę na tyle, na ile potrzebujecie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc i im, i Wam. Im pomóc w nauczaniu, a Wam pomóc w zrozumieniu.

  Nasza misja to:
  wytłumaczyć Wam każde zadanie w prosty, zrozumiały sposób,
  nauczyć Was logicznego, matematycznego myślenia,
  być dla Was dodatkowym źródłem wiedzy,
  dać Wam możliwość powtarzania materiału,
  przełożyć teorię na praktykę w konkretnym zadaniu, które musicie rozwiązać, a nie wiecie od czego zacząć,
  pomóc Wam dostać bardzo dobrą ocenę z zadania domowego,
  zachęcić Was do regularnej nauki i dzięki codziennej pomocy wesprzeć Was w przygotowaniu do matury,
  sprawić, abyście pokochali matematykę – królową nauk – tak bardzo potrzebną w dzisiejszym świecie.

  Data dodania: 19 09 2022 szczegóły wpisu
 • Kursy językowe Poznań - Arero.pl

  Kursy językowe Poznań - Arero.pl

  Arero to szkoła językowa, która oferuje kursy językowe dla osób w każdym wieku. W jej ofercie można znaleźć na przykład kursy językowe dla dzieci i młodzieży, ale także kursy dla seniorów. Zainteresowani mogą zdecydować się na zajęcia stacjonarne w Poznaniu. Warto dodać, że opisywana szkoła oferuje również lekcje online. Oferowane kursy to świetna propozycja dla osób, które chciałyby uczyć się języka w przyjaznej i kameralnej atmosferze.

  Data dodania: 12 09 2022 szczegóły wpisu