Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Szkoła języka angielskiego Gliwice - ClanCity.pl

  Szkoła języka angielskiego Gliwice - ClanCity.pl

  Szkoły języka angielskiego Clan City to zespół pasjonatów nauczania języka angielskiego. Lektorzy języka angielskiego prowadzą zajęcia w oparciu o programy i metody cenione nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Szkoła oferuje uczniom testy i egzaminy Cambridge przeprowadzane w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PL277. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i poznać pełną ofertę, odwiedź stronę internetową Clan City!

  Data dodania: 23 09 2022 szczegóły wpisu
 • Zdalna nauka matematyki

  Zdalna nauka matematyki

  Jesteśmy pełnym energii i entuzjazmu zespołem nauczycieli i korepetytorów, którzy chcą wnieść nową wartość do nauczania matematyki.

  Drodzy Uczniowie! W swoich szkołach natrafiacie na różnych nauczycieli. Nie wszyscy oni są w stanie pomóc Wam zrozumieć matematykę na tyle, na ile potrzebujecie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc i im, i Wam. Im pomóc w nauczaniu, a Wam pomóc w zrozumieniu.

  Nasza misja to:
  wytłumaczyć Wam każde zadanie w prosty, zrozumiały sposób,
  nauczyć Was logicznego, matematycznego myślenia,
  być dla Was dodatkowym źródłem wiedzy,
  dać Wam możliwość powtarzania materiału,
  przełożyć teorię na praktykę w konkretnym zadaniu, które musicie rozwiązać, a nie wiecie od czego zacząć,
  pomóc Wam dostać bardzo dobrą ocenę z zadania domowego,
  zachęcić Was do regularnej nauki i dzięki codziennej pomocy wesprzeć Was w przygotowaniu do matury,
  sprawić, abyście pokochali matematykę – królową nauk – tak bardzo potrzebną w dzisiejszym świecie.

  Data dodania: 19 09 2022 szczegóły wpisu
 • Kursy językowe Poznań - Arero.pl

  Kursy językowe Poznań - Arero.pl

  Arero to szkoła językowa, która oferuje kursy językowe dla osób w każdym wieku. W jej ofercie można znaleźć na przykład kursy językowe dla dzieci i młodzieży, ale także kursy dla seniorów. Zainteresowani mogą zdecydować się na zajęcia stacjonarne w Poznaniu. Warto dodać, że opisywana szkoła oferuje również lekcje online. Oferowane kursy to świetna propozycja dla osób, które chciałyby uczyć się języka w przyjaznej i kameralnej atmosferze.

  Data dodania: 12 09 2022 szczegóły wpisu
 • Centrum Nauczania Domowego

  Centrum Nauczania Domowego

  Centrum Nauczania Domowego - ośrodek szkolno-wychowawczy zapewniający edukację dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego dziecka. CND to bowiem lider edukacji domowej w Polsce. Udostępnia nieodpłatnie platformę do nauki dzieci w domu przez ich rodziców lub prawnych opiekunów. Z ich platformy edukacyjnej można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do internetu. Centrum Nauczania Domowego tworzy społeczność otwartą na zmieniającą się edukację. Udowadnia, że nauczanie domowe wcale nie musi oznaczać braku integracji dziecka z rówieśnikami. Wręcz przeciwnie - CND organizuje pikniki rodzinne, wspólne wyjścia do lasu, czy wycieczki oraz grill na zakończenie roku szkolnego. Centrum Nauczania Domowego wspólnie ze szkołami przyjaznymi edukacji domowej buduje system edukacji szyty na miarę zmieniającego się świata.

  Data dodania: 18 08 2022 szczegóły wpisu
 • Nauka angielskiego - English-online

  Nauka angielskiego - English-online

  Serwis z materiałami do nauki języka angielskiego. Szkoły językowe i księgarnie oraz pomoce: podręczniki do angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz kursy online, fiszki, i przygotowujące do egzaminów na różnych poziomach kształcenia językowego. Portal udostępnia także ćwiczenia online, słownictwo oraz typowe zwroty po angielsku, pisanie - email, list formalny i nieformalny, rozprawka i opowiadanie, artykuł publicystyczny, recenzja filmu, czy książki.

  Data dodania: 10 03 2022 szczegóły wpisu
 • Sprzęt laboratoryjny - unimarket.net.pl

  Sprzęt laboratoryjny - unimarket.net.pl

  Wszechstronne wyposażenie laboratoriów analitycznych, mikrobiologicznych, naukowych i przemysłowych zapewnia poznańska firma Unimarket. Naszą ofertę stanowi sprzęt laboratoryjny i materiały eksploatacyjne, specjalistyczne odczynniki chemiczne oraz testy diagnostyczne i przeciwciała do cytometrii przepływowej. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Polysciences Europe GmbH oraz partnerem handlowym takich firm jak IQ Products, Serva Electrophoresis GmbH, czy Bachem AG. Odwiedź naszą stronę i poznaj całą ofertę.

  Data dodania: 07 03 2022 szczegóły wpisu
 • Cylindry miarowe labo24.pl

  Cylindry miarowe labo24.pl

  Firma Labo24.pl z siedzibą w Gliwicach zapewnia bogaty wybór wysokiej jakości wyposażenia laboratoryjnego. W naszej ofercie znajdują się meble laboratoryjne, urządzenia i sprzęt badawczy, odczynniki chemiczne i materiały zużywalne. Zajmujemy się produkcją szklanych wyrobów laboratoryjnych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne. Sporządzamy projekty i kompletujemy aparaturę procesową. Gwarantujemy wszechstronne usługi serwisowe. Posiadamy bogatą bazę dostawców i licznych partnerów handlowych. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą, przedstawioną na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 02 2022 szczegóły wpisu
 • Uprawnienia SEP - uprawnienia-g1.pl

  Uprawnienia SEP - uprawnienia-g1.pl

  Uprawnienia SEP do 1KV, uprawnienia G1 i G2 możesz nabyć już teraz z pomocą organizowanych przez nas kursów dla elektryków-specjalistów. Posiadamy bogate i wieloletni doświadczenie w dziedzinie prowadzenia szkoleń dających elektryczne uprawnienia pracownicze dla tego zawodu. Wszystkie niezbędne szczegóły oraz kontakt do nas możesz znaleźć w dowolnym momencie na naszej stronie internetowej uprawnienia-g1.pl.

  Data dodania: 10 02 2022 szczegóły wpisu
 • Kurs instruktora karate online - cki.edu.pl

  Kurs instruktora karate online - cki.edu.pl

  Jeżeli sport jest Twoją pasją i chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje, pogłębić wiedzę oraz technikę, zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą, jaką przygotował zespół Centrum Kształcenia Instruktorów. Polecamy fachowe kursy e-learningowe z certyfikatem i legitymacją, które pozwolą Ci zdobyć nowe uprawnienia trenerskie i instruktorski oraz pogłębić wiedzę także tę związaną z dietetyką. Polecamy specjalistyczne materiały, także video z dokładnymi instrukcjami, a po wykupieniu kursu dostajesz dożywotni dostęp do swojej platformy użytkownika! Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami i do kontaktu.

  Data dodania: 08 02 2022 szczegóły wpisu
 • Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Nauka języka włoskiego online - jntutorpro.pl

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego na zadowalającym Cię poziomie? A może interesują Cię lekcje włoskiego online? Już dziś zapoznaj się z ofertą naszej internetowej szkoły językowej. Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu online i wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego z naszych uczniów. W przypadku pytań, chętnie udzielimy dodatkowych informacji o szkole. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 11 2021 szczegóły wpisu