Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • sztukakrawiecka.pl

  sztukakrawiecka.pl

  Chcesz się uczyć krawiectwa haute couture, projektowania, modelowania i stopniowania szablonów krawieckich oraz wejść w realia rynku modowego? Skorzystaj z oferty Strefy sztuki krawieckiej w Poznaniu, która zajmuje się organizacją warsztatow i kursów kreatywnego szycia dla wszystkich miłośników mody. Oferujemy też szycie na miarę - Bespoke. Szyjemy spersonalizowane ubrania dopasowane nie tylko do sylwetki klienta, ale i do jego osobowości. Gwarantujemy kompetencja i precyzję. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2020 szczegóły wpisu
 • www.csz.com.pl

  www.csz.com.pl

  Mające siedzibę w Krapkowicach (woj. opolskie) Centrum Szkolenia Zawodowego serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Firma istnieje w branży już od 2004 roku oferując osobom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom szkolenia i egzaminy z zakresu izolacji przemysłowych. Ośrodek zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę szkoleniową z długoletnim doświadczeniem i znajomością zarówno polskich jak i europejskich standardów. Oferuje indywidualne podejście, korzystne warunki współpracy jak i profesjonalizm. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • riskcon.pl

  riskcon.pl

  RiskCon Inżynierskie Biuro Analiz Zagrożeń i Oceny Ryzyka, umiejscowione w Puławach proponuje szereg usług, mających na celu ograniczenie szkód biznesowych związanych z nieprawidłowościami w ochronie przeciwpożarowej lub BHP. Nasz zespół tworzą specjaliści ds. BHP, inspektorzy ppoż, inżynierowie bezpieczeństwa pożarowego, inżynierowie technologii chemicznej, ratownicy medyczni i wykładowcy pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy szkolenia praktyczne dla pracowników oraz praktyczne szkolenia dla osób wyznaczonych do ewakuacji oraz zwalczania pożarów. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • agamon.biz

  agamon.biz

  W Bielsku-Białej znajduje się siedziba firmy doradczo-szkoleniowej Agmon. Przedsiębiorstwo od wielu lat szkoli przedstawicieli branży przemysłowej, medycznej, informatycznej, księgowej, managerskiej, transportowej oraz wielu innych. Zajmuje się także audytami, programowaniem, naprawami, serwisem jak również diagnostyką urządzeń przemysłowych, a ponadto świadczy usługi związane z utrzymaniem ruchu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i zapewnia konkurencyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • edugika.pl

  edugika.pl

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy Edugika Centrum Szkoleniowe. Proponujemy rozległy zakres szkoleń i kursów grupowych i indywidualnych, o tematyce miękkiej, jak i twardej. Mamy wykwalifikowanych wykładowców z bogatym doświadczeniem. Umożliwiamy wynajęcie kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych, szkoleniowych lub biznesowych. Na prośbę klienta przygotowujemy także serwis kawowy bądź catering. Przygotowywane przez nas szkolenia są w pełni dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • szkoleniakelnerskie.pl

  szkoleniakelnerskie.pl

  Jeśli jesteś kelnerem i chcesz rozwinąć swoje zdolności zawodowe, zapraszamy na szkolenia kwalifikacyjne, które zwiększa nie tylko Twoja skuteczność, ale zagwarantują ich doskonałą jakość. Oferta B & K Piotr Borecki w Rybniku umożliwia też pomoc uczniom w pierwszych krokach w zawodzie kelnera. Ponadto w ofercie Mamy też mobilne usługi barmańskie, które są idealnym wsparciem wesel, różnych eventów czy imprez okolicznościowych. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • szkolajezykowaczechowice.pl

  szkolajezykowaczechowice.pl

  Language Pro-Expert to profesjonalna szkoła języków obcych, która znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim. Funkcjonujemy w branży już od 2015 oferując kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, łacińskiego a oprócz tego kursy specjalistyczne dla wielu dziedzin. Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli, a zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób i dostosowane do potrzeb oraz możliwości kursantów. Zapewniamy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.scat.pl

  www.scat.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Szkoleniowego SCAT, w którym zrzeszeni są najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy. Praca dla tych ludzi to pasja, ale także ogromna odpowiedzialność. Na kursy realizowane przez naszą firmę w Centrum Szkoleniowym przybywają ludzie z całego świata - osoby chcące dostać się do wojska lub znaleźć pracę w jednym z sektorów ochrony. Ponadto przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne bądź pracujące przy ochronie statków w krajach podwyższonego ryzyka. Posiadamy jedynie najlepszy sprzęt i wszelakie pozwolenia i certyfikaty jako jedyni w Polsce.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • wsgk.com.pl bezpieczeństwo narodowe

  wsgk.com.pl bezpieczeństwo narodowe

  Studia I stopnia licencjackie z kierunkami tj. psychologia, administracja, europeistyka, pielęgniarstwo czy ratownictwo medyczne to oferta Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie. W ramach programu kształcenia, polecamy studia II stopnia inżynierskie oraz studia podyplomowe z nowym kierunkiem, jakim jest Integracja sensoryczna. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i poznania z warunkami rekrutacji.

  Data dodania: 02 11 2020 szczegóły wpisu
 • pckz.poznan.pl

  pckz.poznan.pl

  Chcesz nabyć nowe kwalifikacje i szukasz szkoleń? Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego zaprasza na szkolenia i kursy zawodowe na operatora wózka widłowego, urządzeń podlegających pod UDT oraz szkolenie BHP okresowe. Realizujemy szkolenia przygotowujące do zawodów i kursy zawodowe oraz kursy przygotowujące do egzaminów na konserwatorów suwnic, cięgników, żurawi warsztatowych, dźwigów czy podestów. Obszerną listę znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu