Nauka

Nauka - ostatnio dodane strony

 • Kursy językowe za granicą - rezerwacja online - Langart.net

  Kursy językowe za granicą - rezerwacja online - Langart.net

  Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród absolwentów polskich szkół średnich tzw. „Gap Year”. Dla mniej zorientowanych, polega on na tym, że młodzi ludzie po ukończeniu szkoły średniej wyjeżdżają za granicę w celu zdobycia nowych doświadczeń, doskonalenia umiejętności językowych, poznawania nowych kultur i skonfrontowania się z nowymi sytuacjami życiowymi. Nasza platforma online do rezerwacji kursów językowych za granicą może być bardzo pomocna. Zawiera szeroką ofertę szkół językowych za granicą w kilkudziesięciu miastach na świecie, w tym ofertę wyjazdów na kursy i obozy językowe dla młodzieży, wakacyjne i w ciągu całego roku, w tym na kursy angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie i Australii. Niemieckiego w Niemczech i w Austrii. Francuskiego we Francji. Hiszpańskiego w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, włoskiego we Włoszech. Obowiązują oficjalne ceny szkół z dodatkowym rabatem. Nie pobieramy żadnych opłat agencyjnych.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia psychologów lubuskie

  Szkolenia psychologów lubuskie

  Różnorodne szkolenia psychologów lubuskie (miasto Zielona Góra)- chcesz wziąć w nich udział? Poznaj ofertę Centrum Poznawczo-Behawioralnego w Zielonej Górze, województwo Lubuskie. Szkolenia psychologów lubuskie, superwizja, terapia CBT (czyli tak zwana terapia Cognitive Behavioral Therapy) to oferta CePoBe, czyli wspomnianego Centrum Poznawczo-Behawioralnego z województwa lubuskiego (miasto Zielona Góra)

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Dyktando

  Dyktando

  Dzięki naszemu portalowi uczeń ma szansę sprawdzać własne zdolności w zakresie polskich zasad ortografii. Co więcej, w miarę rozwijania się portalu będzie okazja sprawdzić, jak rozwijają się wszystkie umiejętności jeśli chodzi o ortografię. Każdy w końcu chce zauważyć, czy nauczył się dużo. Na witrynie www można zapoznać się z zasadami pisania oraz połączyć przyjemność z nauką. Udostępnione dyktanda można rozwiązać, a później kontroluje efekty. Dyktanda w formie online są bardziej ciekawsze dla dzieci niż używanie papieru oraz ołówka. Każde dyktando można szczegółowo sprawdzić. Najmłodsi znacznie częściej wykorzystują laptop jako pomoc naukową i jeśli tata dostrzega, że ortografia powoduje kłopoty u jego dziecka to musi przyglądać się temu, co oferowany portal ma do zaoferowania. Dyktanda można dobierać pod kątem długości oraz poziomu zaawansowania. Z tego powodu, nie trzeba się przejmować, że nie będzie dyktanda dopasowanego do metryki oraz umiejętności ucznia.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Wyższe Szkoły – Marketing w Gdańsku

  Wyższe Szkoły – Marketing w Gdańsku

  Jeśli należysz do grona osób kończących liceum i zastanawiasz się nad wyborem uczelni wyższej, ale od natłoku informacji i konieczności przeglądania wielu stron, boli Cię głowa, zapraszamy na www.studiagdansk.com. Interesujesz się marketingiem, ale nie wiesz, czy będzie to odpowiedni kierunek dla Ciebie? U nas przeczytasz o wszystkich istotnych informacjach i predyspozycjach do wykonywania tego zawodu. Do tego oferujemy przejrzyste prezentacje uczelni, z których dowiesz się o ich aktualnej ofercie kierunków, stypendiów czy warunków lokalowych.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.proedu.eu

  www.proedu.eu

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy PRO.EDU z Wągrowca w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem ADR, szkoleniami dla kierowców i pracowników, obsługą BHO i P.POŻ. a także szkoleniami z pierwszej pomocy. Z naszych usług korzystają klienci zajmujący się przewożeniem, pakowaniem, rozładunkiem czy napełnianiem towarów niebezpiecznych. Działamy zgodnie z unijnymi przepisami i zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty albo skontaktować się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 24 06 2020 szczegóły wpisu
 • Studiawanglii.pl

  Studiawanglii.pl

  Marzysz o studiach w Anglii, ale boisz się, że popełnisz błędy przy rekrutacji? Koniecznie zajrzyj na portal studiawanglii.pl! Eksperci udzielą Ci nieodpłatnie wszelkiej niezbędnej pomocy przy procesie aplikacji. Otrzymasz dokładny terminarz i dowiesz się, jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu studenckiego. Fachowe artykuły pozwolą Ci wybrać uniwersytet w UK i ułatwią Ci odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Tryb studiów w Anglii jest nieco inny niż ten w Polsce – dzięki wskazówkom, które znajdziesz na portalu, łatwiej odnajdziesz się w nowej rzeczywistości.

  Data dodania: 29 04 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  W naszej ofercie dostaniesz między innymi certyfikaty scrum master. Jestesmy obecni na rynku już od sporego czasu, a co za tym idzie posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Dla nas najważniejszy jest klient. Dlatego rozwijamy naszą działalność przez cały czas. Dzięki temu możemy oferować jeszcze więcej oraz lepiej niż do tej pory. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Naszymi klientami dotychczas byli między innymi: Boldare, Allegrogroup, NetTeam Solutions i dużo innych. W razie pojawienia się z jakichkolwiek pytań, jesteśmy przez cały czas do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • lingpartner.pl

  lingpartner.pl

  Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Ling Partner we Wrocławiu. Proponujemy rzetelne tłumaczenia pisemne i ustne w wersji uwierzytelnionej i zwykłej i profesjonalne kursy oraz szkolenia językowe. W ofercie posiadamy duży wybór języków, pośród których odnajdą Państwo m.in. angielski, hiszpański, fiński, szwedzki, rosyjski, chiński i koreański. Prowadzimy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy dla firm i kursy języka specjalistycznego. Organizujemy warsztaty językowe o każdej tematyce. Pracujemy na autorskich materiałach. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 03 2020 szczegóły wpisu
 • wktir.pl

  wktir.pl

  Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji znajduje się w Lublinie. Jest to profesjonalna organizacja naukowo-techniczna, która istnieje już od 1962 roku. Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami indywidualnymi w zakresie szkoleń BHP, zawodowych, z obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych, z zakresu zarządzania i innych branż. Oferujemy także fachowe ekspertyzy rzeczoznawców i porady z zakresu informacji patentowej i prawa. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 08 03 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia językowe dla firm za darmo

  Szkolenia językowe dla firm za darmo

  Wiele firm oferuje różnego rodzaju programy rozwojowe dla pracowników – od szkoleń stanowiskowych, bez których niemożliwa jest realizacja obowiązków w danej roli. Są to np. szkolenia techniczne lub związane z obowiązującymi przepisami – prawnymi, finansowymi, podatkowymi – po szkolenia, które pomogą pracownikowi w pracy, ale które są również okazją do realizacji zainteresowań czy pasji – np. szkolenia językowe. Od wielu lat oferowane są również kursy z dofinansowaniem unijnym, co jest doskonałą możliwością przeszkolenia dużych grup pracowników z różnych zakresów bez konieczności ponoszenia całości kosztów. Dotyczy to także szkoleń językowych – zarówno kursów indywidualnych, jak i grupowych. Wiele firm skorzystało już z możliwości dofinansowania rozwoju pracowników, co przełożyło się na wyższą efektywność zawodową, budowanie przewagi konkurencyjnej oraz tworzenia miejsc pracy przyjaznym pracownikom, co doskonale wpisuje się w obecne oczekiwania ludzi na rynku pracy.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu