Ekologia

 • Eko Kraków

  Eko Kraków

  Storeko to witryna poświęcona wyrobom ekologicznym powiązanym ze zdrowym odżywianiem, kosmetyką ekologiczną, recyklingiem. Popularyzujemy też rozsądne robienie zakupów, a także ciekawe spędzanie wolnych chwil. Witryna współtworzona jest przez eko entuzjastów, którzy chętnie przekazują swoją wiedzę oraz sugestie związane z ekologią oraz zdrowym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Koniecznie zajrzyj na nasz portal i sprawdź tematy, które cię zainteresują!

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Ekologiczne życie

  Ekologiczne życie

  Odwiedzając naszą stronę poznasz zasady życia zgodne z naturą. Strona zawiera mnóstwo artykułów na tematy związane z ekologią. Dowiesz się o ekologicznych środkach czystości, ekologicznym jedzeniu, środowisku czy recyklingu. Dzięki tej witrynie dowiesz się jak bytować w zgodzie z naturą i jak o nią dbać. Poznasz informacje jak uzyskać świadectwa energetyczne lub czym jest termografia budynków i dom pasywny. Wybierzesz dla siebie odpowiednie kosmetyki, potrawy, odzież a nawet zabawki dla dzieci, które nie szkodzą naszej przyrodzie.

  Data dodania: 28 08 2012 szczegóły wpisu
 • Tropy przyrody

  Tropy przyrody

  zajmujemy się miłością do przyrody, kochamy świat wokół nas, poznajemy, podziwiamy, edukujemy. Prowadzimy warsztaty przyrodnicze w przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury, podróżujemy. Zapraszamy do podróży w świat przyrody, naturalny, piękny, głęboki. Mamy nadzieję, że pobyt na naszej stronie da Państwu wiele satysfakcji. ekologia, ochrona przyrody, ochrona środowiska, botanika, zoologia, parki narodowe, podróże, warsztaty przyrodnicze

  Data dodania: 28 11 2011 szczegóły wpisu
 • Portal ekologiczny - ekologia i ochrona środowiska

  Portal ekologiczny - ekologia i ochrona środowiska

  Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko.

  Data dodania: 23 01 2011 szczegóły wpisu
 • Biodegradowalne wyroby włókniste, biogratex

  Biodegradowalne wyroby włókniste, biogratex

  W projekcie BIOGRATEX Politechnika Łódzka jest reprezentowana przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, i jego dwie katedry: Katedrę Fizyki Włókna i Metrologii Włókienniczej oraz Katedrę Chemii Fizycznej Polimerów. Koordynatorem projektu jest Politechnika Łódzka w osobie prof. dr hab. Izabelli Krucińskiej.Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 35 962 041,39 złotych, w tym wartość wydatków kwalifikowanych związanych z realizacją projektu wynosi 35 579 999,82. Procentowy udział środków: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego 85%, Krajowe Środki Publiczne 15%.Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego:Innowacyjna Gospodarka Priorytet 1. Badania i rozwój nowoczesnych technologii Działanie 1.3. Wsparcie projektów B+R na rzecz przedsiębiorców realizowanych przez jednostki naukowe Poddziałanie 1.3.1 Projekty Rozwojowe Hasło przewodnie: DOTACJE NA INNOWACJE. Przewidywany termin zakończenia prac w Projekcie: 31.10.2013Projektami o podobnym znaczeniu są: biomasapoig.pl oraz clo-2in-tex.pl

  Data dodania: 28 08 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Ekologia - nowa strona:

Adres: