Ekolodzy i Natura

Ekolodzy i Natura


Forum Linum.pl to mega miejsce w internecie na którym posiądziesz wiadomości z zwierząt. Oferujemy najświeższe nagonki ze świata przyrody, oraz spraszamy do wypowiedzi wszystkich studentów, nie tylko ekologów co uważają o ekologicznych katastrofach na terenie UE. Niewielu się zgodzi ze stwierdzeniem że człowiek ma znaczący wpływ na życie człowieka jak również zwierząt. Nasza strona WWW przedstawia niezbite dowody, że winni są nie tylko ludzie! Inżynierowie nie są w stanie obronić naszej Ziemi przed klęską ekologiczną.Podobne strony
 • Ogniwa Paliwowe - Technologia Przyszłości

  Portal poświęcony technologii ogniw paliwowych, ich rodzajom, budowie oraz zastosowaniu. Znajdziesz tutaj charakterystykę poszczególnych ogniw paliwowych, zapoznasz się z ich historią oraz zastosowaniem.

  Ogniwa paliwowe (fuel cells) to urządzenia, które energię chemiczną paliwa i utleniacza zamieniają bezpośrednio w energię elektryczną. Wszystkie rodzaje ogniw paliwowych, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, generują elektryczność bez spalania paliwa i utleniacza. Pozwala to na uniknięcie emisji szkodliwych związków, m.in. tlenków azotu, siarki, węglowodorów (powodujących powstawanie dziury ozonowej) oraz tlenków węgla.

 • Biodegradowalne wyroby włókniste, biogratex

  W projekcie BIOGRATEX Politechnika Łódzka jest reprezentowana przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, i jego dwie katedry: Katedrę Fizyki Włókna i Metrologii Włókienniczej oraz Katedrę Chemii Fizycznej Polimerów. Koordynatorem projektu jest Politechnika Łódzka w osobie prof. dr hab. Izabelli Krucińskiej.Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 35 962 041,39 złotych, w tym wartość wydatków kwalifikowanych związanych z realizacją projektu wynosi 35 579 999,82. Procentowy udział środków: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego 85%, Krajowe Środki Publiczne 15%.Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego:Innowacyjna Gospodarka Priorytet 1. Badania i rozwój nowoczesnych technologii Działanie 1.3. Wsparcie projektów B+R na rzecz przedsiębiorców realizowanych przez jednostki naukowe Poddziałanie 1.3.1 Projekty Rozwojowe Hasło przewodnie: DOTACJE NA INNOWACJE. Przewidywany termin zakończenia prac w Projekcie: 31.10.2013Projektami o podobnym znaczeniu są: biomasapoig.pl oraz clo-2in-tex.pl

 • Portal ekologiczny - ekologia i ochrona środowiska

  Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko.

 • Tropy przyrody

  zajmujemy się miłością do przyrody, kochamy świat wokół nas, poznajemy, podziwiamy, edukujemy. Prowadzimy warsztaty przyrodnicze w przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury, podróżujemy. Zapraszamy do podróży w świat przyrody, naturalny, piękny, głęboki. Mamy nadzieję, że pobyt na naszej stronie da Państwu wiele satysfakcji. ekologia, ochrona przyrody, ochrona środowiska, botanika, zoologia, parki narodowe, podróże, warsztaty przyrodnicze

 • Ekologiczne życie

  Odwiedzając naszą stronę poznasz zasady życia zgodne z naturą. Strona zawiera mnóstwo artykułów na tematy związane z ekologią. Dowiesz się o ekologicznych środkach czystości, ekologicznym jedzeniu, środowisku czy recyklingu. Dzięki tej witrynie dowiesz się jak bytować w zgodzie z naturą i jak o nią dbać. Poznasz informacje jak uzyskać świadectwa energetyczne lub czym jest termografia budynków i dom pasywny. Wybierzesz dla siebie odpowiednie kosmetyki, potrawy, odzież a nawet zabawki dla dzieci, które nie szkodzą naszej przyrodzie.

 • Eko Kraków

  Storeko to witryna poświęcona wyrobom ekologicznym powiązanym ze zdrowym odżywianiem, kosmetyką ekologiczną, recyklingiem. Popularyzujemy też rozsądne robienie zakupów, a także ciekawe spędzanie wolnych chwil. Witryna współtworzona jest przez eko entuzjastów, którzy chętnie przekazują swoją wiedzę oraz sugestie związane z ekologią oraz zdrowym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Koniecznie zajrzyj na nasz portal i sprawdź tematy, które cię zainteresują!

 • Recycling - ekobiznes.pl

  Jesteś świadomy zagrożenia płynącego ze złego korzystania z zasobów naszej planety? W życiu stawiasz na ekologiczne rozwiązania? Jeżeli tak, nasz serwis informacyjny został stworzony z myślą o Tobie. Tu zapoznasz się z proekologicznymi działaniami i ekoprzedsięwzięciami, mającymi na celu ochronę środowiska. Dzielimy się wiedzą w zakresie energii odnawialnej, branży retail czy ciekawostkami o produktach ekologicznych.

 • Zmywalne tatuaże dla dzieci - eco-kids.pl

  Eco-kids.pl to blog internetowy stworzony przez rodziców chcącym pomagać innym rodzicom we właściwym wyborze zabawek i innych artykułów dziecięcych niezbędnych przy wychowywaniu pociech. Blog koncentruje uwagę na ekologicznych produktach, opisując najważniejsze ich parametry i tworząc kryteria, które ułatwiają dokonanie właściwych wyborów. Szczegółowe opisy zabawek drewnianych, pieluch, kosmetyków czy szamponów ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i bezpieczne wychowanie dzieci.