Korepetycje, indywidualne nauczanie

 • Przelambariere - przełam barierę językową i naucz się płynnie mówić

  Przelambariere - przełam barierę językową i naucz się płynnie mówić

  Na stronie (i od nauczycieli angielskiego) dowiesz się, co zrobić, by przełamać barierę mówienia w języku angielskim oraz jak dojść do płynności językowej. Na blogu dzielimy się wskazówkami, które dają efekty. Od lat pomagamy specjalistom i przedsiębiorcom dojść do płynności językowej mając z nimi konwersacje. Dowiesz się również jak wyznaczyć cel językowy, jak się zmotywować do nauki języka angielskiego, jak uczyć się słówek z angielskiego, jak poradzić sobie z blokadą przed mówieniem po angielsku, czy strachem przed mówieniem, jak obniżyć stres związany z mówieniem po angielsku i jak się go pozbyć i co robić, by mieć więcej pewności siebie rozmawiając z obcokrajowcami po angielsku. Z nami przełamiesz barierę mówienia oraz dojdziesz do płynności językowej. Skorzystaj z lekcji ze świetnymi nauczycielami.

  Data dodania: 23 12 2018 szczegóły wpisu
 • Korepetycje matematyka Rybnik

  Korepetycje matematyka Rybnik

  Centrum korepetycji Edison oferuje szeroki zakres pomocy w nauce z przedmiotów szkolnych. U nas znajdziesz wszystkie korepetycje w jednym miejscu. Poprzez wygodną aplikację do rezerwowania zajęć oraz kontaktu z Nauczycielem w kilku kliknięciach zarezerwujesz interesujące Cię zajęcia z szerokiej oferty edukacyjnej. Nie zwleka i pozwól sobie pomóc. Czekamy na Ciebie w naszym Centrum korepetycji Edison.

  Data dodania: 10 11 2016 szczegóły wpisu
 • Matematyka z klasą - korepetycje z matematyki - Gdynia, Sopot, Gdańsk

  Matematyka z klasą - korepetycje z matematyki - Gdynia, Sopot, Gdańsk

  Matematyka z klasą to profesjonalne i przyjazne dla ucznia korepetycje z matematyki. Uczymy matematyki na każdym poziomie. Pomagamy nadrobić zaległości w szkole jak i przygotować się do egzaminów maturalnych. Lekcje odbywają się online oraz stacjonarnie w Gdyni.
  Wybierz Matematyka z klasą i:


  Naucz się logicznego myślenia, które jest przydatne nie tylko w szkole.
  Pokonaj barierę, która w liceum staje sie tak duża, że nawet siedząc po nocach ciężko cokolwiek wskórać.
  Pozbądź się [b]małych braków tworzonych przez złych nauczycieli lub zwykłe lenistwo.
  Zmień swoje podejście do lekcji w szkole, które teraz wydają się utrapieniem.
  Nadrób zaległości z gimnazjum lub nawet z podstawówki.
  [/list]Zapraszamy kursantów z całego trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i nie tylko (Ruma, Reda, Wejherowo). Razem nadrobimy wszelkie zaległości, byś już nigdy więcej nie stresował się zajęciami matematyki w szkole.

  Zapraszamy serdecznie Matematyka z klasą!

  Data dodania: 02 02 2016 szczegóły wpisu
 • Korepetytorzy.edu.pl

  Korepetytorzy.edu.pl

  Korepetytorzy.edu.pl to nowy na polskim rynku portal z ogłoszeniami korepetycji i korepetytorów. Portal charakteryzuje przejrzysta szata graficzna, zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji z całej Polski. Korepetytorzy.edu.pl to także aktualności i porady z obszaru edukacji, praktyczne wskazówki dla tych, którzy chcą korzystać z usług korepetytorów, a także nauczycieli chcących rozpocząć pracę jako korepetytorzy. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

  Data dodania: 30 12 2014 szczegóły wpisu
 • Prezentacja maturalna polski

  Prezentacja maturalna polski

  Masz kłopot z przygotowaniem pracy maturalnej z polskiego? Nie stresuj się, tylko sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla abiturientów. U nas możesz kupić prezentację maturalną w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Pisane przez nas prezentacje maturalne są rzeczowe i łatwe do przyswojenia, a przy tym maksymalnie wyczerpują temat i zawsze są unikatowe. Nie jest nam potrzebny wzór prezentacji maturalnej, ponieważ każdą pracę piszemy zupełnie od podstaw, poczynając od przygotowania bibliografii, poprzez ułożenie planu ramowego, aż po przygotowanie tekstu wystąpienia.

  Data dodania: 16 06 2014 szczegóły wpisu
 • Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Nowoczesna nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype!

  Umożliwiamy naukę angielskiego, francuskiego i niemieckiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez komunikator Skype oraz nowoczesną platformę e-learningową.

  Przygotowujemy do matur, do egzaminów, a nawet pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku. Nie korzystamy z książek, za to materiały dopasowujemy, a nawet tworzymy specjalnie dla każdego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy do ucznia, ponieważ każdy w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma więc znaczenia czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem- dostosujemy się do Ciebie.

  Nasi lektorzy to wyjątkowi specjaliści w dziedzinie nauczania języków- poza wiedzą i doświadczeniem są także sympatycznymi ludźmi, dlatego nauka w naszej szkole nigdy nie jest stresująca.

  Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

  Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

  Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły korepetycji online. Masz prawo skorzystać z darmowej lekcji pokazowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 05 2014 szczegóły wpisu
 • Korepetycje z budownictwa

  Korepetycje z budownictwa

  Drogi studencie! Naucz się, że skorzystanie z oferty dobrego korepetytora to żaden wstyd, a jedynie czytelny sygnał, że pragniesz uzupełnić i uporządkować swoją wiedzę. Dlatego zwłaszcza studentów (uczniów zresztą też) kierunków technicznych zapraszamy na korepetycje z wytrzymałości materiałowej, budownictwa i mechaniki, oferowane przez AR-Eduprojekt.
  Firma Rafała Mstowskiego, korepetytora ze Sosnowca, to siedmioletnia renoma w dokształcaniu studentów w zakresie tych jakże ciężkich przedmiotów. W kursach indywidualnych bądź grupowych Pan Rafał w zakresie budownictwa uczy m.in:jak projektować domy jednorodzinne czy też układy drogowe;
  jak tworzyć skomplikowane instalacje;
  etc. Można liczyć u niego również na korepetycje z mechaniki i wytrzymałości materiałowej. A jak można przeczytać w cenniku korepetycji, lekcje są naprawdę tanie - pierwsza godzina, i to nieważne, czy u klienta, czy online, czy w znakomicie wyposażonej sali w Sosnowcu, jest gratis. Zapraszamy gorąco. Już czas, żeby powiększyć swoją wiedzę odnośnie tychże przedmiotów ścisłych.

  Data dodania: 18 01 2013 szczegóły wpisu
 • Korepetycje z matematyki Warszawa

  Korepetycje z matematyki Warszawa

  Na polecanej stronie www proponowane są m.in. korepetycje z matematyki Warszawa. Portal nauca.pl oferuje korepetycje z przedmiotów ścisłych, np. z fizyki, chemii. Nauczyciele czuwają nad przebiegiem nauki, badają możliwości ucznia. Wykwalifikowani korepetytorzy działają zwłaszcza na obszarze Warszawy. Z profesjonalnych korepetycji korzystają głównie uczniowie szkół podstawowych. Korepetycje z matematyki Warszawa udzielane są przez wykształconych korepetytorów. Zapraszamy tych, którzy szukają takich propozycji jak angielski korepetycje Warszawa.

  Data dodania: 14 01 2013 szczegóły wpisu
 • Korepetycje z matematyki

  Korepetycje z matematyki

  Szkoła Matematyki oferuje korepetycje z matematyki, kursy maturalne, kursy przygotowujące na studia. Prowadzone zajęcia indywidualne zaspokoją wiedzę każdego ucznia od gimnazjum przez maturę aż po studia. Dla najzdolniejszych uczniów proponujemy przygotowanie do konkursów i olimpiady matematycznej. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli licealnych oraz doktorantów matematyki. Szkoła Matematyki mieści się w Warszawie przy Placu Politechniki.

  Data dodania: 14 01 2013 szczegóły wpisu
 • Korepetycje język niemiecki ogłoszenia

  Korepetycje język niemiecki ogłoszenia

  Szanowny internauto, jeżeli jesteś spragniony wiedzy i poszerzania swoich dotychczasowych umiejętności oraz opanowania nauki trafiłeś na właściwą stronę, gdzie bez wysiłku znajdziesz wiele licznych dodatkowych szkoleń. jeżeli masz natomiast problem z jakimś przedmiotem, to niech on nie zajmuje dłużej Twoich myśli. Nasi korepetytorzy w sposób zrozumiały rozwieją Ci wszystkie wątpliwości. Bogata gama naszych zajęć dydaktycznych na pewno przypadnie do Twojego gustu. Przejrzysta nasza strona pozwala w sposób natychmiastowy odszukać to czego potrzebujesz bez utraty zbędnego czasu i nerwów. Dodatkowym, bardzo ważnym atutem naszego portalu internetowego jest fakt, iż jest on bez dodatkowych obciążeń Twojego domowego budżetu. Jeżeli nasza oferta okazała się atrakcyjna, to serdecznie zapraszamy do nas.

  Data dodania: 10 12 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Korepetycje, indywidualne nauczanie - nowa strona:

Adres: