Korepetycje, indywidualne nauczanie

 • Korepetycje matematyka Rybnik

  Korepetycje matematyka Rybnik

  Centrum korepetycji Edison oferuje szeroki zakres pomocy w nauce z przedmiotów szkolnych. U nas znajdziesz wszystkie korepetycje w jednym miejscu. Poprzez wygodną aplikację do rezerwowania zajęć oraz kontaktu z Nauczycielem w kilku kliknięciach zarezerwujesz interesujące Cię zajęcia z szerokiej oferty edukacyjnej. Nie zwleka i pozwól sobie pomóc. Czekamy na Ciebie w naszym Centrum korepetycji Edison.

  Data dodania: 10 11 2016 szczegóły wpisu
 • Matematyka z klasą - korepetycje z matematyki - Gdynia, Sopot, Gdańsk

  Matematyka z klasą - korepetycje z matematyki - Gdynia, Sopot, Gdańsk

  Matematyka z klasą to profesjonalne i przyjazne dla ucznia korepetycje z matematyki. Uczymy matematyki na każdym poziomie. Pomagamy nadrobić zaległości w szkole jak i przygotować się do egzaminów maturalnych. Lekcje odbywają się online oraz stacjonarnie w Gdyni.
  Wybierz Matematyka z klasą i:


  Naucz się logicznego myślenia, które jest przydatne nie tylko w szkole.
  Pokonaj barierę, która w liceum staje sie tak duża, że nawet siedząc po nocach ciężko cokolwiek wskórać.
  Pozbądź się [b]małych braków tworzonych przez złych nauczycieli lub zwykłe lenistwo.
  Zmień swoje podejście do lekcji w szkole, które teraz wydają się utrapieniem.
  Nadrób zaległości z gimnazjum lub nawet z podstawówki.
  [/list]Zapraszamy kursantów z całego trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i nie tylko (Ruma, Reda, Wejherowo). Razem nadrobimy wszelkie zaległości, byś już nigdy więcej nie stresował się zajęciami matematyki w szkole.

  Zapraszamy serdecznie Matematyka z klasą!

  Data dodania: 02 02 2016 szczegóły wpisu
 • Korepetytorzy.edu.pl

  Korepetytorzy.edu.pl

  Korepetytorzy.edu.pl to nowy na polskim rynku portal z ogłoszeniami korepetycji i korepetytorów. Portal charakteryzuje przejrzysta szata graficzna, zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji z całej Polski. Korepetytorzy.edu.pl to także aktualności i porady z obszaru edukacji, praktyczne wskazówki dla tych, którzy chcą korzystać z usług korepetytorów, a także nauczycieli chcących rozpocząć pracę jako korepetytorzy. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

  Data dodania: 30 12 2014 szczegóły wpisu
 • Prezentacja maturalna polski

  Prezentacja maturalna polski

  Masz kłopot z przygotowaniem pracy maturalnej z polskiego? Nie stresuj się, tylko sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy specjalnie dla abiturientów. U nas możesz kupić prezentację maturalną w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Pisane przez nas prezentacje maturalne są rzeczowe i łatwe do przyswojenia, a przy tym maksymalnie wyczerpują temat i zawsze są unikatowe. Nie jest nam potrzebny wzór prezentacji maturalnej, ponieważ każdą pracę piszemy zupełnie od podstaw, poczynając od przygotowania bibliografii, poprzez ułożenie planu ramowego, aż po przygotowanie tekstu wystąpienia.

  Data dodania: 16 06 2014 szczegóły wpisu
 • Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Nowoczesna nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype!

  Umożliwiamy naukę angielskiego, francuskiego i niemieckiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez komunikator Skype oraz nowoczesną platformę e-learningową.

  Przygotowujemy do matur, do egzaminów, a nawet pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku. Nie korzystamy z książek, za to materiały dopasowujemy, a nawet tworzymy specjalnie dla każdego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy do ucznia, ponieważ każdy w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma więc znaczenia czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem- dostosujemy się do Ciebie.

  Nasi lektorzy to wyjątkowi specjaliści w dziedzinie nauczania języków- poza wiedzą i doświadczeniem są także sympatycznymi ludźmi, dlatego nauka w naszej szkole nigdy nie jest stresująca.

  Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

  Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

  Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły korepetycji online. Masz prawo skorzystać z darmowej lekcji pokazowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 05 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Korepetycje, indywidualne nauczanie - nowa strona:

Adres: