Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

Ocena: 2.8/10 (40 głosów)Nowoczesna nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype!

Umożliwiamy naukę angielskiego, francuskiego i niemieckiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez komunikator Skype oraz nowoczesną platformę e-learningową.

Przygotowujemy do matur, do egzaminów, a nawet pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku. Nie korzystamy z książek, za to materiały dopasowujemy, a nawet tworzymy specjalnie dla każdego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy do ucznia, ponieważ każdy w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma więc znaczenia czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem- dostosujemy się do Ciebie.

Nasi lektorzy to wyjątkowi specjaliści w dziedzinie nauczania języków- poza wiedzą i doświadczeniem są także sympatycznymi ludźmi, dlatego nauka w naszej szkole nigdy nie jest stresująca.

Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły korepetycji online. Masz prawo skorzystać z darmowej lekcji pokazowej. Zapraszamy!Podobne strony
 • Korepetycje chemia Poznań

  Z Sophie aranżujemy korepetycje z chemii. Możliwe minimum 4 formy współpracy. Standardowa forma zajęć to jednorazowa pomoc lub nieregularne spotkania, zależnie od potrzeb ucznia. Koncentrujemy się na tematach bezpośrednio cię interesujących. Cykliczne lekcje to kursy. Oferujemy kursy zwyczajne, poprawiające wyniki w nauce, pozwalające przyswoić informacje, uzupełnić braki czy wspólnie odrobić zadanie domowe. Są też kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych, na studia, kładące nacisk na utrwalenie wiadomości. Z kolei kursy w trybie intensywnym stworzone są dla tych, których czeka egzamin lub test poprawkowy, kolokwium, zaliczenie semestru/roku. Jesteśmy doświadczonymi korepetytorami i staramy się podchodzić do każdego indywidualnie. Propozycja dla wszystkich zamieszkałych na terenie Poznania i w. Chemia jest łatwa.

 • Język francuski Wrocław - nauka francuskiego

  Nauka Francuskiego Wrocław. Chciałbyś znaleźć native speakera, który nauczyłby Ciebie profesjonalnie i dobrze j. francuskiego? W takiej sytuacji musisz sprawdzić moją propozycję lekcji z j. francuskiego. Jestem, bowiem sprawdzonym i cenionym korepetytorem, który skutecznie nauczy Ciebie j. francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, dobre nastawienie oraz szerokie doświadczenie, które zdobyłam podczas cztero letniego pobytu we Francji. Realizuję również tłumaczenia z j. francuskiego na j. polski oraz w 2-gą stronę w niezwykle krótkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Pracuj z najlepszymi.

 • Korepetycje

  Pomagania w nauczaniu w obecnych czasach jest całkiem całkowicie zwyczajnym, co tak rzeczywiście zapisało się na stałe już w system podejmowania orzeczeń w naszej ludzkości, gdy czegoś nie rozumiemy. Oczywiście, że gdy ktoś czegoś nie przyswaja, a w szkole nie ma czasu by to zrozumieć, to powinien skorzystać z płatnej pomocy. Tak więc dlaczego korepetycje są w aktualnym czasie tak spopularyzowane? Przede wszystkim rozchodzi się o to, ze jest to metoda posiłkowej pomocy dla uczniów, którzy je wymagają. One nie są także nawet tak bardzo kosztowne, co może nadobowiązkowo nam posłużyć jeszcze w koniunkturze i rozszerzeniu własnej wiedzy. Informacje o korepetycjach są umieszczane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w podobnych tego typu miejscach, ale także w Sieci.

 • Korepetycje Łódź

  Nauca oferuje fachową obsługę w ramach nowoczesnego systemu korepetycji. Łódź to jedno z licznych miejsc, w których proponowane są te korepetycje. Oferowane są innowacyjne metody nauczania dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Kadrę nauczycielską tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje efektywne nauczanie języków obcych. Korepetycje udzielane są z historii, geografii i każdej innej dziedziny. Jednym z zadań systemu jest przygotowanie ucznia do ważnych egzaminów.

 • Korepetycje polski online. Prace pisemne. Kraków Centrum

  Kompleksowa pomoc i nauka polskiego. pomoc w pracach pisemnych - prezentacje maturalne, prace dyplomowe, zaliczeniowe, semestralne, licencjackie, magisterskie. Szybko i profesjonalnie. Zapraszamy na: http://polski-online.com Warto! Oferujemy korepetycje z języka polskiego dla każdego. Nasza oferta jest atrakcyjna, ponieważ bez straty czasu na dojazd do nauczyciela, zapewniamy profesjonalne lekcje języka polskiego online.

 • Korepetycje z angielskiego Warszawa

  Doświadczony pedagog mag. anglistyki Jolanta Rykowska udziela prywatnych korepetycji na terenie całej warszawy, konkurencyjne ceny od 50 w zależności od dojazdu. Dodatkowo pani Jolanta posiada 11 leni staż w prowadzeniu korepetycji i stawia na ciężką i sumienną pracę nad doskonaleniem języka angielskiego, dzięki czemu dokonała wielu sukcesów na tym polu a rodzice podopiecznych polecają panią jako sumiennego i cierpliwego korepetytora. Dodatkowo pani magister zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami z języka angielskiego na terenie Warszawy oraz drogą mailową z całej Polski, możliwość ekspresowych tłumaczeń.

 • Korepetycje z budownictwa

  Drogi studencie! Naucz się, że skorzystanie z oferty dobrego korepetytora to żaden wstyd, a jedynie czytelny sygnał, że pragniesz uzupełnić i uporządkować swoją wiedzę. Dlatego zwłaszcza studentów (uczniów zresztą też) kierunków technicznych zapraszamy na korepetycje z wytrzymałości materiałowej, budownictwa i mechaniki, oferowane przez AR-Eduprojekt.
  Firma Rafała Mstowskiego, korepetytora ze Sosnowca, to siedmioletnia renoma w dokształcaniu studentów w zakresie tych jakże ciężkich przedmiotów. W kursach indywidualnych bądź grupowych Pan Rafał w zakresie budownictwa uczy m.in:jak projektować domy jednorodzinne czy też układy drogowe;
  jak tworzyć skomplikowane instalacje;
  etc. Można liczyć u niego również na korepetycje z mechaniki i wytrzymałości materiałowej. A jak można przeczytać w cenniku korepetycji, lekcje są naprawdę tanie - pierwsza godzina, i to nieważne, czy u klienta, czy online, czy w znakomicie wyposażonej sali w Sosnowcu, jest gratis. Zapraszamy gorąco. Już czas, żeby powiększyć swoją wiedzę odnośnie tychże przedmiotów ścisłych.