Korepetycje, indywidualne nauczanie

 • Kurs niemieckiego online z lektorem

  Kurs niemieckiego online z lektorem

  Nauka języka obcego dla wielu oznacza stres, aby z tym walczyć najlepiej uczyć się w domu. Korepetycje w domu zapewniają duży komfort oraz wbrew wielu opiniom także skuteczność. Wyobraź sobie jak dużo czasu będziesz w stanie oszczędzić, aby bez konieczność dojazdów do szkoły, czy na korepetycje. Wszystko odbywa się przed twoim komputerem. Takie korepetycje nie różnią się wcale od tradycyjnych spotkań u korepetytora w domu także tu ma on bezpośredni kontakt z uczniem wykorzystując do tego skype oraz mechanizmy serwisu, które umożliwiają prowadzenie lekcji na odległość przez Internet. Taka forma kontakt umożliwia, także że korepetytor będzie miał łatwą kontrolę nad twoją aktywnością ale także ty sam będziesz miał ułatwiony kontakt z korepetytorem. W przypadku pojawienia się wątpliwości językowych bardzo szybko będziesz mógł je wyjaśnić razem z lektorem. Od strony praktycznej wygląda to tak, że treść lekcji, jeżeli zachodzi tylko taka potrzeba jest prezentowana w specjalnej części serwisu deutschkurs.pl tak aby zarówno nauczyciel jak i uczeń mieli możliwość ingerowania w treść kolejnych ćwiczeń. Całość jest zapisywana na serwerze i uczeń posiada możliwość powrotu do treści lekcji w każdej chwili. Dzięki wygodnym narzędziom do swobodniej edycji plików PDF, które umożliwiają nanoszenie własnego tekstu oraz wielu innych przydatnych oznaczeń praca z podręcznikiem w tej wersji nie stanowi żadnego problemu.

  Data dodania: 11 08 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje Matematyka Fizyka Kluczbork

  Korepetycje Matematyka Fizyka Kluczbork

  Strona jest ofertą skutecznych korepetycji z matematyki i fizyki. Zakres poziomu wiedzy obejmującej korepetycje to szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, matura. Na stronie podane są informacje o cenie, miejscu zajęć, rodzajach nauczanych przedmiotów oraz poziomach nauczania. Podana też jest informacja o doświadczeniu korepetytora w udzielaniu korepetycji. Ponadto, strona zawiera dane umożliwiające kontakt z korepetytorem.

  Data dodania: 31 07 2011 szczegóły wpisu
 • Ogłoszenia korepetycji

  Ogłoszenia korepetycji

  Serwis eKorepetycje.com.pl zawiera ogłoszenia korepetycji z całej Polski. W naszym serwisie każdy za darmo może zamieścić swoje ogłoszenie wypełniając tylko krótki formularz. Serwis jest przejrzysty posiada bardzo łatwą nawigację oraz bogatą bazę miast i przedmiotów. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń w naszym serwisie. Dodaj swoje ogłoszenia korepetycji albo znajdź korepetytora lub szkoły językowe w Polsce.

  Data dodania: 28 06 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje

  Korepetycje

  Pomagania w nauczaniu w obecnych czasach jest całkiem całkowicie zwyczajnym, co tak rzeczywiście zapisało się na stałe już w system podejmowania orzeczeń w naszej ludzkości, gdy czegoś nie rozumiemy. Oczywiście, że gdy ktoś czegoś nie przyswaja, a w szkole nie ma czasu by to zrozumieć, to powinien skorzystać z płatnej pomocy. Tak więc dlaczego korepetycje są w aktualnym czasie tak spopularyzowane? Przede wszystkim rozchodzi się o to, ze jest to metoda posiłkowej pomocy dla uczniów, którzy je wymagają. One nie są także nawet tak bardzo kosztowne, co może nadobowiązkowo nam posłużyć jeszcze w koniunkturze i rozszerzeniu własnej wiedzy. Informacje o korepetycjach są umieszczane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w podobnych tego typu miejscach, ale także w Sieci.

  Data dodania: 04 06 2011 szczegóły wpisu
 • Edytor - prace magisterskie, lecjackie

  Edytor - prace magisterskie, lecjackie

  Pomagamy w pisaniu prac, zbieraniu materiałów i ich interpretacji, w wyborze zakresu tematycznego i jego analizie, dobraniu odpowiedniej bibliografii i skomponowaniu zarysu pracy. Materiały te są bardzo pomocne przy pisaniu własnych opracowań typu: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, prace dyplomowe i inne. Każde opracowanie jest pisane od nowa. Nie powielamy, nie przepisujemy, ani nie wykorzystujemy napisanych wcześniej opracowań. Dzięki naszej pomocy możesz zaoszczędzić przede wszystkim czas eliminując przy tym zbędny stres. Napisane przez nas opracowanie będzie stanowiło sedno interesującego Cię tematu. Uzyskasz gotową pracę naukową poruszającą w obszerny sposób problematykę Twojej pracy. Masz możliwość śledzenia powstającego opracowania, dzięki czemu możesz ocenić jakość i przydatność przekazywanego Ci materiału. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy magisterskiej, licencjackiej czy dyplomowej. Dzięki naszej pomocy oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze. Aby zdobyć wiedzę potrzebną do napisania pracy należy skompletować obszerną literaturę, która często tylko częściowo pokrywa się z tematem pisanej pracy. Niestety w bibliotekach nie udaje się zdobyć zazwyczaj wszystkich potrzebnych książek czy czasopism. Korzystając z naszej oferty otrzymujesz kompletne opracowanie, oparte na literaturze danej dziedziny z wykonanymi przypisami oraz bibliografią. Uzyskasz materiał pokrywający się w całości z tematem Twojej pracy. Dokonujemy również redagowania, przepisywania i obróbki tekstów. Cenimy sobie solidność i uczciwość.

  Data dodania: 11 04 2011 szczegóły wpisu
 • Język francuski Wrocław - nauka francuskiego

  Język francuski Wrocław - nauka francuskiego

  Nauka Francuskiego Wrocław. Chciałbyś znaleźć native speakera, który nauczyłby Ciebie profesjonalnie i dobrze j. francuskiego? W takiej sytuacji musisz sprawdzić moją propozycję lekcji z j. francuskiego. Jestem, bowiem sprawdzonym i cenionym korepetytorem, który skutecznie nauczy Ciebie j. francuskiego. Cechują mnie konkurencyjne, ceny, dobre nastawienie oraz szerokie doświadczenie, które zdobyłam podczas cztero letniego pobytu we Francji. Realizuję również tłumaczenia z j. francuskiego na j. polski oraz w 2-gą stronę w niezwykle krótkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej strony. Pracuj z najlepszymi.

  Data dodania: 26 02 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski

  Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski

  Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Cię matura, możesz potrzebować korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na maturze, większość osób będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu. Dlatego powstał nasz serwis, na którym możesz swobodnie przeglądać listę osób, które oferują korepetycje. Angielski to również przedmiot, z którego mogą być przydatne dodatkowe lekcje. Zarejestruj się już dziś i znajdź ofertę w swojej okolicy.

  Data dodania: 23 02 2011 szczegóły wpisu
 • Szybkie czytanie z efektem - Warszawa, Łódź

  Szybkie czytanie z efektem - Warszawa, Łódź

  Zobacz, na czym polega nauka szybkiego czytania oraz technik efektywnego uczenia się. Na naszym kursie poznasz techniki pamięciowe (mnemotechniki), metody pracy z tekstem, w tym rewelacyjną metodę notowania (Mind Mappind - czyli Mapy Myśli). Przyspieszysz tempo swojego czytania co najmniej 3-4 krotnie względem tempa początkowego. Efektywna nauka nie polega na tym, aby siedzieć z książkami bez strategii pracy z nią. Na naszym kursie dowiesz się, jak pracować z książką, jak przygotowywać się do egzaminów, jak się uczyć co najmniej 2 razy szybciej.

  Data dodania: 06 02 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje chemia Poznań

  Korepetycje chemia Poznań

  Z Sophie aranżujemy korepetycje z chemii. Możliwe minimum 4 formy współpracy. Standardowa forma zajęć to jednorazowa pomoc lub nieregularne spotkania, zależnie od potrzeb ucznia. Koncentrujemy się na tematach bezpośrednio cię interesujących. Cykliczne lekcje to kursy. Oferujemy kursy zwyczajne, poprawiające wyniki w nauce, pozwalające przyswoić informacje, uzupełnić braki czy wspólnie odrobić zadanie domowe. Są też kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych, na studia, kładące nacisk na utrwalenie wiadomości. Z kolei kursy w trybie intensywnym stworzone są dla tych, których czeka egzamin lub test poprawkowy, kolokwium, zaliczenie semestru/roku. Jesteśmy doświadczonymi korepetytorami i staramy się podchodzić do każdego indywidualnie. Propozycja dla wszystkich zamieszkałych na terenie Poznania i w. Chemia jest łatwa.

  Data dodania: 27 01 2011 szczegóły wpisu
 • Korepetycje

  Korepetycje

  To bardzo dobry portal dla wszystkich, którzy szukają korepetytora. Ogłoszenia są pogrupowane według miejscowości, województw i przedmiotów. Tak więc odszukanie interesującej dla nas oferty jest w gruncie rzeczy niezwykle proste, gdy tylko wprowadzimy w wyszukiwarkę na portalu wszystkie dane. Wybór tego właśnie portalu z ogłoszeniami na pewno nas usatysfakcjonuje, gdyż ofert korepetytorów jest na stronie nadzwyczaj dużo, do tego podane są konkretne ceny za jednostkę lekcyjną.

  Data dodania: 10 01 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Korepetycje, indywidualne nauczanie - nowa strona:

Adres: