Kursy, szkolenia

 • Szkolenia psychologów lubuskie

  Szkolenia psychologów lubuskie

  Różnorodne szkolenia psychologów lubuskie (miasto Zielona Góra)- chcesz wziąć w nich udział? Poznaj ofertę Centrum Poznawczo-Behawioralnego w Zielonej Górze, województwo Lubuskie. Szkolenia psychologów lubuskie, superwizja, terapia CBT (czyli tak zwana terapia Cognitive Behavioral Therapy) to oferta CePoBe, czyli wspomnianego Centrum Poznawczo-Behawioralnego z województwa lubuskiego (miasto Zielona Góra)

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  W naszej ofercie dostaniesz między innymi certyfikaty scrum master. Jestesmy obecni na rynku już od sporego czasu, a co za tym idzie posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Dla nas najważniejszy jest klient. Dlatego rozwijamy naszą działalność przez cały czas. Dzięki temu możemy oferować jeszcze więcej oraz lepiej niż do tej pory. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Naszymi klientami dotychczas byli między innymi: Boldare, Allegrogroup, NetTeam Solutions i dużo innych. W razie pojawienia się z jakichkolwiek pytań, jesteśmy przez cały czas do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • wktir.pl

  wktir.pl

  Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji znajduje się w Lublinie. Jest to profesjonalna organizacja naukowo-techniczna, która istnieje już od 1962 roku. Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami indywidualnymi w zakresie szkoleń BHP, zawodowych, z obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych, z zakresu zarządzania i innych branż. Oferujemy także fachowe ekspertyzy rzeczoznawców i porady z zakresu informacji patentowej i prawa. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 08 03 2020 szczegóły wpisu
 • opowiedz.to

  opowiedz.to

  Oprawa szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadane słowem i obrazem - jeśli szukasz twórczej oprawy swoich wystąpień, chcesz przekonać odbiorców swoją prezentacją, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia warszawskiej firmy Opowiedz.to. Pomożemy Ci stworzyć historie, które będą edukować, dawać okazję do przeżycia emocjonalnego katharsis lub budować poczucie przynależności do grupy lub organizacji. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, korzystając z dużego doświadczenia na scenie, sali szkoleniowej i w mediach. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 01 2020 szczegóły wpisu
 • mfszkolenia.pl

  mfszkolenia.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy MF Szkolenia z Warszawy. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem profesjonalnych szkoleń, a działalność w branży prowadzimy już od 2011 roku. W naszej ofercie znaleźć można kursy z zakresu podatków, prawa pracy, działalności gospodarczej, kadr i płac, pedagogiki, ubezpieczeń społecznych, umów cywilnoprawnych i wielu innych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, ciekawą formę szkoleń i atrakcyjne ceny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 30 09 2019 szczegóły wpisu
 • Kurs kelner

  Kurs kelner

  H&R System oferuje skuteczne szkolenia dla osób z branży HoReCa, w tym szkolenia kelnerskie, kurs kelner i szkolenia gastronomiczne. Zrób kurs kelner, kurs manager gastronomii, szkolenia baristy, dzięki którym zyskasz przewagę na rynku pracy. Szkolenia H&R System Warszata są szkoleniami zamkniętymi i otwartymi, które są dedykowane specjalnie dla pracowników najlepszych restauracji, braów i hoteli.

  Data dodania: 11 09 2019 szczegóły wpisu
 • kam-an.edu.pl

  kam-an.edu.pl

  Jest nam niesłychanie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy KAM-AN z Podkowy Leśnej (woj. mazowieckie). Zajmujemy się nauczaniem języków obcych oraz przedmiotów ścisłych, udzielaniem korepetycji a także konwersacjami czy korektą językową. Oferujemy ciekawe formy nauczania dla każdej grupy wiekowej a także przygotowujemy do egzaminów, sprawdzianów szkolnych plus egzaminów na studia artystyczne lub techniczne. Gwarantujemy skuteczność, nowoczesne metody oraz konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 19 08 2019 szczegóły wpisu
 • instytutratownictwa.edu.pl

  instytutratownictwa.edu.pl

  Kursy dla rodziców i opiekunów, dla placówek oświatowych oraz szkolenia dla pracowników firm organizuje Polski Instytut Ratownictwa Dziecięcego w Krakowie. Nasze szkolenia mają na celu zwiększenie wiedzy na temat zagrożeń najmłodszych oraz nauczyć, jak odpowiadać w takich sytuacjach i jak odpowiednio udzielać pierwszej pomocy. Przeszkololiśmy już ponad 200 tys. dorosłych i 20 tys. młodzieży! Jeśli masz wątpliwości, jak bezpieczenie wychowywać swoją pociechę, zapraszamy!

  Data dodania: 26 06 2019 szczegóły wpisu
 • Certyfikat Berber - szkolabarberska.pl

  Certyfikat Berber - szkolabarberska.pl

  Certyfikat berber? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Znajdziesz w niej przede wszystkim wysoką jakość. Możesz być spokojny o efekty, których od nas oczekujesz. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w tym zakresie. Mieliśmy przyjemność współpracować już nieraz z różnymi osobami. Każda miała swoje wymagania i preferencje, jednak za każdym razem byliśmy w stanie wyuczyć każdego.W razie wszelkich pytań jesteśmy do dyspozycji.

  Data dodania: 20 05 2019 szczegóły wpisu
 • Total Expert Jan Howaniec

  Total Expert Jan Howaniec

  Podnoszenie kompetencji zawodowych to doskonała inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa. Jako specjaliści ze sfery seminariów zawodowych Total Expert ze Śląska oferuje seminaria biznesowe adresowane do kadry menadżerskiej oraz specjalistów trudniących się sprawami HR, rozliczeń z fiskusem i rachunkowymi w firmie. Podejmujemy się seminariów z obszaru tematów związanych z kadrami, kwestiami płacowymi, rachunkowością, podatkami. Popularnością cieszą się także szkolenia biznesowe oraz z zakresu prawa pracy i kadr.
  Nowoczesna struktura seminariów szkoleniowych i dostosowanie tematyki do dynamicznych wymagań rynkowych pozwala na kompletne podnoszenie umiejętności zawodowych.
  Współpracujący w Total Expert szkoleniowcy to osoby uznane w świecie biznesu, które swoje kompetencje zdobyły w kraju jak i poza granicami. Seminaria biznesowe w firmie szkoleniowej z Katowic to w istocie poszerzenie zdolności praktycznych i zwiększenie zakresu wiedzy akademickiej, w tym także prawnej. Prowadzimy szkolenia dla wszystkich zainteresowanych jak i na zlecenie, które są skonstruowane bezpośrednio do specyficznych wymagań określonego przedsiębiorstwa. Prezentowane szkolenia prowadzimy w największych miastach śląskich, a biorącym w nich udział oprócz teorii przekazujemy umiejętności praktyczne. Propozycję kierujemy do specjalistów oraz przedsiębiorstw, które doceniają najwyższy poziom wiedzy zawodowej i stawiają na nieustanny rozwój. zachęcamy do zaznajomienia się z prezentowaną ofertą szkoleń biznesowych i do wypełnienia formularza kontaktowego.

  Data dodania: 12 05 2019 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: