Kursy, szkolenia

 • pckz.poznan.pl

  pckz.poznan.pl

  Chcesz nabyć nowe kwalifikacje i szukasz szkoleń? Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego zaprasza na szkolenia i kursy zawodowe na operatora wózka widłowego, urządzeń podlegających pod UDT oraz szkolenie BHP okresowe. Realizujemy szkolenia przygotowujące do zawodów i kursy zawodowe oraz kursy przygotowujące do egzaminów na konserwatorów suwnic, cięgników, żurawi warsztatowych, dźwigów czy podestów. Obszerną listę znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu
 • szkolenia.supernauczyciel.pl

  szkolenia.supernauczyciel.pl

  Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz podnieść swoje kompetencje lub rozwinąć metody, zachęcamy do skorzystania z kursów, jakie oferuje Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Supernauczyciel w Warszawie. Nasze zajęcia prowadzą praktycy, którzy mają duże doświadczenie w zakresie rozwoju metod, pomysłów i kreatywnych ćwiczeń oraz zajęć. Organizujemy warsztaty i szkolenia dla nauczycieli na obszarze województwa mazowieckiego, na które można zgłaszać się indywidualnie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 10 2020 szczegóły wpisu
 • patentymazury.pl

  patentymazury.pl

  Chcesz zwiedzić Puszczę Piską, muzeum w Praniu, czy panoramę Krzyży i skorzystać z nauki podstaw żeglowania? Zapraszamy na rejsy ze sternikiem po jeziorze Nidzkim, jakie organizuje firma Gral Team w miejscowości Ruciane-Nida. Jeśli lubisz sobie spokój i ciszę na łonie natury to idealna oferta, którą uzupełniają poza tym kursy, licencje na holowanie narciarza, półkolonie żeglarskie i regaty. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły.

  Data dodania: 24 09 2020 szczegóły wpisu
 • pracownia-majolika.pl

  pracownia-majolika.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją pracowni MAJOLIKA, która znajduje się w Porębie w województwie śląskim. Jest to niepowtarzalne miejsce, w którym można zapisać się na warsztaty ceramiczne, tematyczne, zajęcia terapeutyczne, warsztaty plenerowe, warsztaty dla szkół oraz przedszkoli a oprócz tego integracyjne i relaksacyjne spotkania firmowe. Pracownia oferuje także szeroki wybór rękodzieła – ceramiki, produktów zdobionych metodą decoupage, wianków oraz prezentów okolicznościowych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, ciekawe zajęcia i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 22 09 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia psychologów lubuskie

  Szkolenia psychologów lubuskie

  Różnorodne szkolenia psychologów lubuskie (miasto Zielona Góra)- chcesz wziąć w nich udział? Poznaj ofertę Centrum Poznawczo-Behawioralnego w Zielonej Górze, województwo Lubuskie. Szkolenia psychologów lubuskie, superwizja, terapia CBT (czyli tak zwana terapia Cognitive Behavioral Therapy) to oferta CePoBe, czyli wspomnianego Centrum Poznawczo-Behawioralnego z województwa lubuskiego (miasto Zielona Góra)

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.proedu.eu

  www.proedu.eu

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy PRO.EDU z Wągrowca w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem ADR, szkoleniami dla kierowców i pracowników, obsługą BHO i P.POŻ. a także szkoleniami z pierwszej pomocy. Z naszych usług korzystają klienci zajmujący się przewożeniem, pakowaniem, rozładunkiem czy napełnianiem towarów niebezpiecznych. Działamy zgodnie z unijnymi przepisami i zapewniamy współpracę na najwyższym poziomie. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty albo skontaktować się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 24 06 2020 szczegóły wpisu
 • Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  Szkolenia scrum - brasswillow.pl

  W naszej ofercie dostaniesz między innymi certyfikaty scrum master. Jestesmy obecni na rynku już od sporego czasu, a co za tym idzie posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Dla nas najważniejszy jest klient. Dlatego rozwijamy naszą działalność przez cały czas. Dzięki temu możemy oferować jeszcze więcej oraz lepiej niż do tej pory. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Naszymi klientami dotychczas byli między innymi: Boldare, Allegrogroup, NetTeam Solutions i dużo innych. W razie pojawienia się z jakichkolwiek pytań, jesteśmy przez cały czas do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • wktir.pl

  wktir.pl

  Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji znajduje się w Lublinie. Jest to profesjonalna organizacja naukowo-techniczna, która istnieje już od 1962 roku. Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami indywidualnymi w zakresie szkoleń BHP, zawodowych, z obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatycznych, z zakresu zarządzania i innych branż. Oferujemy także fachowe ekspertyzy rzeczoznawców i porady z zakresu informacji patentowej i prawa. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 08 03 2020 szczegóły wpisu
 • opowiedz.to

  opowiedz.to

  Oprawa szkoleń, angażujące prezentacje, warsztaty opowiadane słowem i obrazem - jeśli szukasz twórczej oprawy swoich wystąpień, chcesz przekonać odbiorców swoją prezentacją, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia warszawskiej firmy Opowiedz.to. Pomożemy Ci stworzyć historie, które będą edukować, dawać okazję do przeżycia emocjonalnego katharsis lub budować poczucie przynależności do grupy lub organizacji. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, korzystając z dużego doświadczenia na scenie, sali szkoleniowej i w mediach. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 01 2020 szczegóły wpisu
 • mfszkolenia.pl

  mfszkolenia.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy MF Szkolenia z Warszawy. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem profesjonalnych szkoleń, a działalność w branży prowadzimy już od 2011 roku. W naszej ofercie znaleźć można kursy z zakresu podatków, prawa pracy, działalności gospodarczej, kadr i płac, pedagogiki, ubezpieczeń społecznych, umów cywilnoprawnych i wielu innych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, ciekawą formę szkoleń i atrakcyjne ceny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 30 09 2019 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: