Kursy, szkolenia

 • megaszkolenia.pl

  megaszkolenia.pl

  Portal megaszkolenia.pl zawiera dużą ilość danych odnoszących się do organizacji szkoleń sektorowych Przedstawiamy czytelnikom informacje dotyczące szkoleń ogólnodostępnych oraz zamkniętych. Użytkownicy odnajdą u nas propozycje z wielu regionów Polski. Współpracują z nami profesjonalne firmy szkoleniowe, dzięki czemu przedstawiona oferta będzie ciekawa dla wielu osób. Oferujemy możliwość odszukania odpowiednich szkoleń za pośrednictwem przygotowanych przez nasz zespół w sposób użyteczny kategorii tematycznych.

  Data dodania: 12 09 2015 szczegóły wpisu
 • Doradztwo biznesowe w Lublinie

  Doradztwo biznesowe w Lublinie

  Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind zlokalizowany jest w Lublinie. Proponujemy usługi związane z organizacją szkoleń sprzedażowych i marketingowych. Zajmujemy się także coachingiem indywidualnym. Doradzamy klientom w doborze propozycji najdokładniej dostosowanej do określonych potrzeb. Długoletni staż w sprzedaży oraz liczne certyfikaty gwarantują wysoką klasę każdej proponowanej usługi. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej udostępniamy kalendarz szkoleń. Jesteśmy do dyspozycji klientów pod telefonem oraz mailowo.

  Data dodania: 07 08 2015 szczegóły wpisu
 • Kurs na ładowarki teleskopowe IWJO

  Kurs na ładowarki teleskopowe IWJO

  W firmie Centrum Szkoleń posiadamy 15 różnych wózków jezdniowych oraz 30 modeli ładowarek teleskopowych, dzięki czemu jednocześnie możemy szkolić całą grupę pracowników. Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe - w przypadku tych ostatnich dojeżdżamy również do siedziby klienta w obrębie całej Polski.

  Nasze szkolenia na ładowarki teleskopowe i inne utb obejmują wiedzę o Urzędzie Dozoru Technicznego, budowie i działaniu poszczególnych podzespołów i mechanizmów urządzeń oraz bezpieczną wymianę butli z gazem LPG w przypadku kursu na wózki widłowe.

  Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi kursami. Do każdego szkolenia dołączamy GRATIS kurs na hakowego sygnalistę lub magazyniera.

  Data dodania: 18 07 2015 szczegóły wpisu
 • STUDIO SZTUKI studium fryzjerskie warszawa

  STUDIO SZTUKI studium fryzjerskie warszawa

  Studio Sztuki to policealne studium zawodowe, prowadzące działalność edukacyjną od 1992 roku i mieszczące się w Warszawie. W naszej szkole zdołacie Państwo zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu stylizacji ubioru, charakteryzacji oraz wizażu, stylizacji fryzur, grafiki komputerowej oraz wielu innych dziedzin. Dużą popularnością cieszą się u nas kursy z obszaru stylizacji kostiumu i kreacji wizerunku, przygotowujące do pracy stylisty na potrzeby różnych mediów (reklama, film). Ciekawa jest także nasza propozycja kursów z obszaru charakteryzacji teatralnej, telewizyjnej, filmowej. Szczegółowe wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2015 szczegóły wpisu
 • Agrosalon - kurs makijażu Kraków

  Agrosalon - kurs makijażu Kraków

  Przedsiębiorstwo AGROSALON oferuje Państwu ogromny wybór usług, wśród których klienci znajdą usługi zdobienia wnętrz kwiatami, wykonywanie dekoracji ślubnych, pielęgnację ogrodów i dużo innych. Ponadto trudnimy się organizacją szkoleń z zakresu obejmującego między innymi florystyki i ogrodnictwa. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w branży gwarantuje świetną klasę oferowanych usług. Elastycznie potrafimy dostosować program szkolenia do wymagań klientów, dzięki kooperacji z licznymi fachowcami.

  Data dodania: 23 06 2015 szczegóły wpisu
 • Wózki widłowe - szkolenia UDT

  Wózki widłowe - szkolenia UDT

  W firmie Centrum Szkoleń BHP możesz uzyskać uprawnienia do obsługiwania określonych urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdują się kursy na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome, HDS (Hydrauliczny Dźwig Samochodowy), suwnice, dźwigi, windy i inne. Termin i godziny każdego kursu ustalamy z Klientem. Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe. Nasi Kursanci mogą uzyskać uprawnienia w językach: angielskim, niemieckim i norweskim. To zdecydowanie podnosi kwalifikacje i pozycję na rynku pracy.

  Data dodania: 14 04 2015 szczegóły wpisu
 • Bogate doświadczenie

  Bogate doświadczenie

  Trener Ewa Orłowska gorąco zaprasza Państwa - uważność, mediacje, coaching Warszawa. Wieloletnie doświadczenie - Trening Mindfulness oraz NVC Nonviolent Communication (porozumienie bez przemocy). Treningi Mindfulness dla firm i program redukcja stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Serdecznie zapraszamy wszystich zainteresowanych na wyjątkowo ciekawe praktyki i wysoce profesjonalne warsztaty - dobrze zorganizowane szkolenia z mediacji, komunikacja empatyczna i trening uważności (uważność) - Warszawa, województwo mazowieckie.

  Data dodania: 10 04 2015 szczegóły wpisu
 • Operator wózka widłowego

  Operator wózka widłowego

  Firma JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. oferuje szkolenia związane z obsługą wózków widłowych, dźwigów HDS oraz wielu innych urządzeń. Działamy w branży od 2010 roku. Otrzymane u nas certyfikaty umożliwią klientom otrzymanie ciekawej pracy w kraju, jak również za granicą. Uczestnicy nieodpłatnie otrzymują certyfikaty w języku angielskim oraz niemieckim. Doskonale wyedukowana grupa nauczycieli gwarantuje fachowe przedstawienie potrzebnych wiadomości. Różnorodność lokalizacji szkoleniowych pozwala na znalezienie odpowiadającego każdemu klientowi ośrodka.

  Data dodania: 30 01 2015 szczegóły wpisu
 • HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej

  HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej

  Zapoznaj się z bogata ofertą HOLISTIC - Centrum Edukacji i Aktywności fizycznej. Jest to firma rzeszowska, która oferuje szkolenia i kursy zarówno dla indywidualnych odbiorców jak i specjalistów takich jak psycholodzy, fizjoterapeuci czy czy dietetyków. Centrum to prowadzi również zajęcia ruchowe takie jak gimnastyka korygująca postawę. Do wynajęcia na godziny czy dni są również 2 sale, duża i mała.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • www.experiencecorner.com

  www.experiencecorner.com

  Experience Corner to przodujący w naszym kraju sklep internetowy z interaktywnymi grami i ćwiczeniami szkoleniowymi najlepszych światowych marek takich jak np.: Neuland, HRDQ, RSVP i innych. Nasze narzędzia szkoleniowe to gwarancja skrócenia procesu nauki, uruchomienia koncepcyjności, śledzenia postępów jak i również wyrobienia współodpowiedzialności wśród uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 14 01 2015 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres: