Szkolenie efektywność osobista Wrocław

Szkolenie efektywność osobista Wrocław

Ocena: 4.0/10 (7 głosów)Na co dzień pracuję również jako Event Manager. Tematyka i zakres szkoleń związana jest z moimi zainteresowaniami zawodowymi. Uważam, że życie w zgodzie ze sobą, własnymi wartościami i poglądami jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia psychicznego i fizycznego. Miłość, rozwój osobisty, życie pełne pasji! To wszystko sprawia, że chcę działać dla siebie i dla innych.kurs asertywności Wrocław, szkolenia asertywność Wrocław, szkolenie efektywność osobista WrocławPodobne strony
 • Kurs rysunku KreaKtywni

  Pracownia rysunku odręcznego KreaKtywni prowadzi kursy dla osób zainteresowanych studiami architektonicznymi. Przygotowujemy do egzaminów na Architekturę i Urbanistykę, Architekturę Wnętrz oraz Architekturę Krajobrazu.

  Przez lata nauczania wykształciliśmy własny program nauczania obejmujący zagadnienia kompozycji, zasad perspektywy, konstrukcji brył geometrycznych, światłocienia oraz waloru oparty między innymi na tematach egzaminacyjnych z minionych lat.

  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w małych grupach. Do kursu można przystąpić w każdym momencie ponieważ do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Należy jednak pamiętać, że optymalny czas przygotowania do egzaminu to dwa lata.

 • Kursy księgowości

  Specjalnością ośrodka POLBI jest organizacja szkoleń specjalistycznych. W naszej obszernej ofercie edukacyjnej znajdują się m.in. kursy księgowości. Organizujemy szkolenia dla księgowych, z zakresu kadr i płac, kontroli finansowej itp. Nasza oferta obejmuje nie tylko organizację kursów, ale również konferencji. Uczestniczymy w realizacji projektów dofinansowywanych przez państwo i Unię Europejską. Proponujemy udział w kursach kończących się otrzymaniem certyfikatów zawodowych. Zajęcia mają miejsce w wygodnych, kompleksowo wyposażonych salach wykładowych.

 • Szkolenia dla firm, instytucji, urzędów, szkół i banków - Klient niepełnosprawny

  Osoby niepełnosprawne są częścią naszego społeczeństwa. A jako tacy, należna im jest taka sama obsługa jak każdej innej osobie. Dzięki szkoleniom z obsługi klienta niepełnosprawnego, dowiesz się jak należy rozmawiać z taką osobą, jak się wobec niej zachowywać oraz jakiej pomocy oczekuje od ciebie, jako przedstawiciela firmy. Szkolenia są prowadzone w sposób otwarty i nie pozostawiają żadnych niejasności, niedomówień i wątpliwości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z udziałem osób niepełnosprawnych i dotyczących sposobu ich obsługi. Zainwestowanie w wizerunek firmy w związku z takimi szkoleniami zwiększa jej wiarygodność, a jednocześnie czyni ją chętniej wybieraną przez klientów z tej właśnie grupy.

 • Kurs wizażu - beautylux.com.pl

  Beauty Lux to placówka z ponad 15-letnim doświadczeniem. Jeżeli szukacie Państwo oferty dotyczącej kursów wizażu, stylizacji paznokci, podologii oraz kosmetyki, zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową www.BeautyLux.com.pl, na której umieściliśmy wszystkie informacje o organizowanych przez nas kursach. Warto zaznaczyć, iż są one organizowane w Warszawie i kończą się egzaminem.