• MYCIE OKIEN KRAKÓW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

mycie okien Kraków

 • www.clean.pl

  Firma Clean to solidna marka. Bardzo dobra opinia o naszej firmie to efekt kilkunastu lat ciężkiej i wytężonej pracy każdego dnia. Obsługujemy Klientów kompleksowo, wykonujemy wszystkie czynności związane z utrzymaniem czystości wszystkich budynków. Realizujemy takie usługi jak:
  - sprzątanie biurowców
  - mycie okien
  - czyszczenie wykładzin
  - koszenie
  - odśnieżanie
  - sprzątanie bloków, kamienic, osiedli mieszkaniowych.

  Każdy Klient jest dla nas kluczowy. Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny.
  Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej to właśnie ją znalazłeś.
  Firma sprzątająca Clean - sprzątanie Kraków, sprzątanie Katowice.

 • MASTERS mycie okien Kraków

  Profesjonalne usługi porządkowe są specjalizacją firmy Masters z Krakowa. Już od 1993 roku dostarcza ona swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. wyspecjalizowani fachowcy firmy podejmą się dla Państwa utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, toaletach oraz innych wyznaczonych miejscach. zatroszczą się także o opróżnianie koszy na śmieci oraz popielniczek, mycie okien bądź uzupełnianie zapasów środków higienicznych. Dodatkowo, w ofercie przedsiębiorstwa mieszczą się usługi alpinistyczne. Należy do nich głównie odśnieżanie dachów, strącanie sopli czy mycie okien. Na stronie internetowej opublikowany jest pełen wachlarz usług przedsiębiorstwa.

 • Firma sprzątająca MD Serwis Kraków

  Profesjonalizm, dokładność, dbałość o szczegóły i uczciwe podejście do klienta to nasze główne motto. Zapewniamy wykonanie prac porządkowych przez miły i wykwalifikowany personel, który wyposażony jest w odpowiedni sprzęt sprzątający oraz środki czyszczące. Zajmujemy się kompleksową obsługą różnych przedsiębiorstw i osób prywatnych w zakresie wspierania ich w utrzymaniu czystości. Specjalizujemy się w sprzątaniu po remoncie oraz wykonujemy sprzątanie biur, firm, gabinetów lekarskich, kancelarii, szkół, przedszkoli, żłobków, hosteli, restauracji, sklepów, magazynów, domów, mieszkań. Myjemy również witryny i okna. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.